Dożynki w Wysocku M. Był protest przeciwko PiS

Udostępnij
Tweet

Gmina Przygodzice zorganizowała piękne dożynki w stylu na bogato. We współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej przygotowano szereg bezpłatnych atrakcji dla dzieci.

Trzeba przyznać, że obrzęd dożynkowy był bardzo atrakcyjny dzięki gminnym zespołom ludowym.

Podczas dożynek pojawiło się kilka osób w koszulkach z napisami „PiS się kończy”, ”
PiS to sowietyzacja Polski”

Pojawił się również jeden z mieszkańców Chynowy, który nawoływał w swojej relacji w mediach społecznościowych do protestu. W efekcie pojawił się sam, a gwizdek którym chciał wyrazić protest ledwo gwizdał.

Czy to oznacza, że pozostali zebrani sympatyzują z partią rządzącą i żyje im się dobrze?

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rywalizacja na Hobby Horse (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
192 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ffd
10 miesięcy temu

Reasumując : 95% to negatywe opinie w/s gminnych politycznych dożynek w Wysocku Małym.
90% uczestników to ludziska skąd ? Delegacje soleckie robiły publikę . Pozostali to pod przepoconym namiotem to klakierki Marlenki, z politycznie znowu farbowanym wójtem z gminy Przygodzice. Lokalna wieś praktycznie nie przyszła na tą imprezę. No, pomijając tych co zawsze kusi darmowe jedzenie. Ten skwer pod sklepem GS-SCH zasypany szybko przed dożynkami piaskiem , robi takie samo wrażenie jak prządek pod nowym Przedszkolem . Protest zaskoczył Marlenkę i samego wójta i jego klakierków totalnie. Gratulacje za odwagę dla organizatorów protestu.
Myslę,że jest to odważny początk końca dla tej całej poseł Marlenki M.

fakt WM .
odpowiada  ffd
10 miesięcy temu

faktycznie- teren przed nowo wybudowanym Przedszkolem w Wysocku M, nie ma czym się chwalić. Chwasty, kamienie, itp. ładne obiekty, nowe,- ale jakoś zapomniano o drzewkach krzewach, kwiatach ,- ogólnie bałagan, i brak nadzoru ze strony zarządzającego tymi obiektami .
Wójcie Gminy Przygodzice – a może zatrudnić tam więcej sprzątaczek ? . albo więcej wymagać od Dyrektora tego obiektu . Wstyd.

Zadowoleni
10 miesięcy temu

Brawa dla Wójta. Super było.

Hurrra
10 miesięcy temu

BRAWOOOOO nasze gospodynie!!!!! I gospodarze. Głód nam nie grozi.

Doinformujcie się wyborcy PO
10 miesięcy temu

PO thupy się palą Na słowo REFERENDUM, panika totalna. Chcą nam drugi Paryż, Szwecję, Niemcy zrobić, gdzie ludzie po zmierzchu boją się na ulicę wyjść, a tu PIS chce, żeby Polacy zdecydowali. Czy chcą Pontoniarzy i napadów, palenia aut, plądrowania sklepów, w Polsce. W 2015,zanim PO/PSL, stracili władzę, kazali Samorządom szukać mieszkań, dla Afrykanów, Afgańczyków itp. Opalonych leni.

192
0
Napisz co o tym sądziszx