Dożynki w Wysocku M. Był protest przeciwko PiS

Gmina Przygodzice zorganizowała piękne dożynki w stylu na bogato. We współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej przygotowano szereg bezpłatnych atrakcji dla dzieci.

Trzeba przyznać, że obrzęd dożynkowy był bardzo atrakcyjny dzięki gminnym zespołom ludowym.

Podczas dożynek pojawiło się kilka osób w koszulkach z napisami „PiS się kończy”, ”
PiS to sowietyzacja Polski”

Pojawił się również jeden z mieszkańców Chynowy, który nawoływał w swojej relacji w mediach społecznościowych do protestu. W efekcie pojawił się sam, a gwizdek którym chciał wyrazić protest ledwo gwizdał.

Czy to oznacza, że pozostali zebrani sympatyzują z partią rządzącą i żyje im się dobrze?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe fakty w sprawie reanimowanej 18-latki (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

192 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ffd
6 miesięcy temu

Reasumując : 95% to negatywe opinie w/s gminnych politycznych dożynek w Wysocku Małym.
90% uczestników to ludziska skąd ? Delegacje soleckie robiły publikę . Pozostali to pod przepoconym namiotem to klakierki Marlenki, z politycznie znowu farbowanym wójtem z gminy Przygodzice. Lokalna wieś praktycznie nie przyszła na tą imprezę. No, pomijając tych co zawsze kusi darmowe jedzenie. Ten skwer pod sklepem GS-SCH zasypany szybko przed dożynkami piaskiem , robi takie samo wrażenie jak prządek pod nowym Przedszkolem . Protest zaskoczył Marlenkę i samego wójta i jego klakierków totalnie. Gratulacje za odwagę dla organizatorów protestu.
Myslę,że jest to odważny początk końca dla tej całej poseł Marlenki M.

fakt WM .
odpowiada  ffd
6 miesięcy temu

faktycznie- teren przed nowo wybudowanym Przedszkolem w Wysocku M, nie ma czym się chwalić. Chwasty, kamienie, itp. ładne obiekty, nowe,- ale jakoś zapomniano o drzewkach krzewach, kwiatach ,- ogólnie bałagan, i brak nadzoru ze strony zarządzającego tymi obiektami .
Wójcie Gminy Przygodzice – a może zatrudnić tam więcej sprzątaczek ? . albo więcej wymagać od Dyrektora tego obiektu . Wstyd.

Zadowoleni
6 miesięcy temu

Brawa dla Wójta. Super było.

Hurrra
6 miesięcy temu

BRAWOOOOO nasze gospodynie!!!!! I gospodarze. Głód nam nie grozi.

Doinformujcie się wyborcy PO
6 miesięcy temu

PO thupy się palą Na słowo REFERENDUM, panika totalna. Chcą nam drugi Paryż, Szwecję, Niemcy zrobić, gdzie ludzie po zmierzchu boją się na ulicę wyjść, a tu PIS chce, żeby Polacy zdecydowali. Czy chcą Pontoniarzy i napadów, palenia aut, plądrowania sklepów, w Polsce. W 2015,zanim PO/PSL, stracili władzę, kazali Samorządom szukać mieszkań, dla Afrykanów, Afgańczyków itp. Opalonych leni.

192
0
Napisz co o tym sądziszx