Grali dla Julki – relacja z imprezy charytatywnej

Udostępnij
Tweet

Zabawa, mecze koszykówki oraz wiele atrakcji i licytacji – tak wyglądał turniej charytatywny dla Julki Anioł. W sobotę na hali widowiskowo-sportowej w Raszkowie pojawili się nie tylko mieszkańcy gminy, ale również okolicznych miejscowości.

Zorganizowany z dużym rozmachem charytatywny Festiwal Sportowy przerósł oczekiwania organizatorów. Ogromne zainteresowanie, duża frekwencja i profesjonalna organizacja przyniosła niesamowite efekty. Zebrano 138 tys. zł, które wesprze potrzebne 250 tys. zł na operację dziewczynki. Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak podziękował wszystkim, którzy włączyli się w współorganizowany przez Gminę Raszków turniej. W sposób szczególny zwrócił się do panów: Wojciecha Nowaka, Romana Woźniaka, Andrzeja Kryjoma i Damiana Juszczaka, którzy poprzez swoje wielkie zaangażowanie przyczynili się do powodzenia akcji.

Julka walczy z guzem.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Koniec procesu pozbawienia życia dwóch osób. Jak się bronili oskarżeni?
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andrzej
4 miesięcy temu

Przykre to jest, ciągłe zbieranie, na leki, czy operacje, a tyle kasy wydano bez celu, dla swoich, nie licząc tego, nikt nie jest winien. Tłuste koty.

brzydka Zocha
odpowiada  Andrzej
4 miesięcy temu

Jak by tak rozliczyć grupę Kociołek z Jankowa Zales neegoo ,miejscowe Tłuste Koty które przez lata pasły się na miejscowej sali i zrobiły wielki przekręt , trudno wyliczyć może i nawet na kilka set tysięcy zł, starczyło by w gminie na wiele wydatków, również na leczenie tej dziewczynki … Pieniądze leżą na ziemi trzeba je tylko podnieść

MIESZKANKA
odpowiada  brzydka Zocha
4 miesięcy temu

skład Kociołka to w większości Tłuste Kotki , jedna nawet to ruda farbowana na czarno…

Ja
4 miesięcy temu

No,pięknie!

Koza
4 miesięcy temu

Proszę wspomnieć że Jeszce był kiermasz Świąteczny w szkole na którym zebrano 50 000 tys 🙂

Majka
odpowiada  Koza
4 miesięcy temu

Był ❤️👏

Samba
odpowiada  Koza
4 miesięcy temu

Brawo uczniowie i nauczyciele😍

7
0
Napisz co o tym sądziszx