Gwizdał na panią minister. Zabrali mu komputer na 5 miesięcy

Udostępnij
Tweet

Aż trudno w to uwierzyć, ale mieszkaniec wsi Chynowa miał (nie)przyjemność spotkania smutnych panów, którzy odwiedzili go kilka dni po samotnym proteście przeciwko władzy PiS.

Najpierw doszło do nawoływania przez internet do protestowania przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości. Okazją miał być zbliżający się występ minister Marleny Maląg podczas festynu w Wysocku Małym. I faktycznie we wrześniu na miejscu pojawił się Grzegorz Matłoka z Chynowej.

Podczas przemówienia minister Marleny Maląg kilkukrotnie zagwizdał i na tym jego protest się zakończył. Po kilku dniach, jak mówi w swojej relacji, odwiedziła jego matkę osoba z otoczenia minister Maląg, a następnie służby specjalne. Osoba z ministerstwa miała mówić: co on sobie wyobraża, służby specjalne już się nim interesują i poniesie tego konsekwencje.

Po kilku dniach przyszło do jego domu trzech uzbrojonych mężczyzn. – Próbowali mnie zastraszyć. Wylegitymowali się dopiero na moje wyraźne żądanie, wylegitymowali się, ale w sposób który uniemożliwiał zobaczenie nawet z której instytucji przyjechali. – relacjonuje Grzegorz Matłoka.

– Powiedziałem im, że byłem na wojnie na Ukrainie i nie robią na mnie wrażenia. Dodałem, że mają schować zabawki, żeby się nie pokaleczyli jak komendant główny. Chyba faktycznie zrozumieli, że nie robią na mnie wrażenia i zabrali mi na pamiątkę komputer. – dodał Matłoka

Mieszkaniec Chynowej przedstawił dokument, z którego wynika, że zabrania przedmiotu dokonali policjanci z Ostrowa Wlkp. – Także takie było działanie władzy – skwitował Matłoka.

Komputer mógł odebrać dopiero po 5 miesiącach.

Dożynki w Wysocku M. Był protest przeciwko PiS

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Mundurowi oddali hołd zmarłemu żołnierzowi
Subskrybuj
Powiadom o

85 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
True
4 miesięcy temu

Przyklad leminga na leczenie psychiatryczne. Nawet kobita go zostawiła bo nie wytrzymała.

bienkowska
4 miesięcy temu

Największym patriotą w historii naszej ojczyzny jest Tusk. Nigdy nie okłamał i nie oszukał swoich wyborców i Polaków, zawsze mówił prawdę, zawsze POdejmował mądre decyzje zgodnie z prawem tak, jak on je rozumie, nie seplenił, a jego ludzie z rządu nigdy nie kradli i nie brali łapówek. Każdy, nawet mało inteligentny POlak wie, że Tusk, to czysto POlskie nazwisko, a Donald, to czysto POlskie imię. To nieprawda, że POchodzi od Tusków wyznania mojżeszowego sPOd Bełchatowa, którzy POd koniec XIX w. migrowali na Kaszuby. To też nieprawda, że piszą o tym hebrajczycy na swojej stronie o swojej genealogii. To też nieprawda, że POwiedział kiedyś: Polskość, to nienormalność, albo PO POwodzi: ja wam wójta nie wybierałem, czy: chcę dialogu z Rosją taką, jaką ona jest, a my z Putinem przypilnujemy, żeby nikt w tryby piachu nie sypał. To też nieprawda, że zabrał Polakom 153 mld zł z funduszy emerytalnych i POdniósł im wiek emerytalny, a ruskim umorzył POnad 1 mld zł za przesył gazu. To też nieprawda, że ma POparcie antypolskich, dywersyjnych środowisk semickich takich, jak: TVN, GW, radio TOK FM, radio ZET, KOD, Oko Press, Krytyka POlityczna, POlityka, Rzeczpospolita, czy tzw. Fundacja Batorego. To też nieprawda, że był prawą ręką niejakiego Geremka i brał udział w obaleniu rządu Olszewskiego. To też nieprawda, że jego rząd był niemiecko-ruską szemraną agenturą umoczoną w liczne afery korupcyjne. To też nieprawda, że jąka się i gestykuluje rękami, kiedy mówi. To nieprawda, że często POsługuje się kłamstwem, manipulacją, hiPOkryzją, cynizmem, prowokacją, nawołuje do nienawiści i gróźb karalnych, prezentuje prostackie maniery i niski POziom intelektualny, ale nieprzeciętne cwaniactwo. To nieprawda, że za jego rządów rozhulały się mafie watowskie, okradające Polaków i budżet państwa. To też nieprawda, że rozwijał się przemyt paliw na ogromną skalę. To też nieprawda, że zabronił budowy tarczy antyrakietowej, że chciał wprowadzić euro zamiast złotówki. To też nieprawda, że likwidował armię, policję, szpitale, szkoły, komunikację, pocztę polską, stocznie, kopalnie, a nawet kazał strzelać do górników. To wszystko nieprawda!!!

Bobuś
odpowiada  bienkowska
4 miesięcy temu

To nie prawda, że ma coś wspólnego z pseudonimem nadanym przez niemieckie służby specjalne a brzmiącym „Oskar”.

nadbrygadier operacyjny wsi
odpowiada  bienkowska
4 miesięcy temu

zaimponowałeś mi … szacun dla ciebie!

Józef
4 miesięcy temu

Brawo Grzegorz trzeba mieć charakter 🍀 nie wielu się odważyło 👍👍👍

Przedstaw się
odpowiada  Józef
4 miesięcy temu

To prawda. Chociaż wrażenie mam takie nieciekawe ale zdecydowanie trzeba mieć charakter na takie akcje! Już z tego powodu szacun.

Grzegorz Matloka
odpowiada  Józef
4 miesięcy temu

Dziekuje

Edzia
4 miesięcy temu

Wooow urzekła mnie ta historia, morał tej historii tak”i kup pan se tableta lub komputer stacjonarny”

Grzegorz Matloka
odpowiada  Edzia
4 miesięcy temu

Kupilem na drugi dzien

Ratatuj
4 miesięcy temu

Mógł Ci Szymczok z granatnika pierdyknąć w stodołę.

Antypisior
4 miesięcy temu

Teraz wiadomo dlaczego w Polsce po wyborach komendanci odchodzą na emeryturę. Po prostu w Polsce policja jest upolityczniona i trzyma się opcji rządzącej. Jak trzeba to wejdą nawet do pałacu prezydenckiego a miesiąc wcześniej nikogo tam nie dopuszczą. Teraz zwykłemu obywatelowi wchodzą do domu to co będzie potem? Młodzieży opowiadają jak to było w stanie wojennym a teraz jest jeszcze gorzej bo nikt stanu wojennego nie wprowadził a jak podskoczysz nieodpowiedniej osobie to robią z tobą co chcą. Taka psiarnia powinna za takie numery wylecieć na zbity pysk, to jest policja polityczna. Opowiadają jak to jest na Białorusi a tutaj robią to samo. Tak samo zachowywali się w czasie pandemii,za brak maseczek albo w czasie marszu kobiet protestujących ciągnęli po ulicy jak worki,no to im ludzie odpłacili i „podziękowali” za 8 lat kaczych rządów.

opopo
odpowiada  Antypisior
4 miesięcy temu

i masz 300% racji – dlatego dzisiaj kierownictwo Policji które tak aktywnie przesiadywało w gabinetach nie swych, ale polityków PIS spxxxdala na emerytury. wstyd jak cos takiego we wsi Ostrów wlkp. miało miejsce.

Detlef
4 miesięcy temu

Ostrow sie wstydzi za marlene!!!

Ostrowianka
odpowiada  Detlef
4 miesięcy temu

Ja nie mam czego się wstydzić niech każdy za siebie się wstydzić a szczególnie jak tak się zachowuje .

Zenek
4 miesięcy temu

Co za burak🤣🤣🤣

Ja...
odpowiada  Zenek
4 miesięcy temu

No tobie, Zenek, do pięt nie dorasta…w buractwie oczywiście.

Ostatnio edytowany 4 miesięcy temu by Ja...
Gość
4 miesięcy temu

Ciekaw jestem czy ten burak z Chynowej będzie gwizdał jak mu stopa życiowa spadnie a to już jest zauważalne rachunki za prąd, gaz jeżeli ma ,na żywność zobaczymy czy zagwizda Tuskowi ?

Do Gość
odpowiada  Gość
4 miesięcy temu

Myśl samodzielnie. Te ceny były ustalane jeszcze przed wyborami przez pisiorow,pogadaj z kimś kto podpisywał umowę na dostawę prądu rok temu. Uwolnienie cen było dawno w planie. A myślisz że PIS by ci coś dał za darmo? Wolne żarty,ani PIS ani rząd nie ma swoich pieniędzy,zabierali tylko innym i zrobiło się roszczeniowe społeczeństwo. Czas z tym skończyć.

John
odpowiada  Do Gość
4 miesięcy temu

To ty myśl samodzielnie ceny ustala EURO-KOŁCHOZ !!!!!! I będą jeszcze większe jak będziemy zmuszeni kupować energię od szwabów bo na elektrownię atomową w Polsce już nie licz. Pomyśl trochę (to nie boli ) Pis i rząd nie ma swoich pieniędzy zabrali je społeczeństwu, a tusk to komu zabierze??? Może sam na szparagi pojedzie co ? I tobie da ha ha . Budżet jeż zwiększyli deficyt do 100 miliardów jak myślisz kto to spłaci ???!!!! Pożyjemy zobaczymy

Grzegorz Matloka
odpowiada  Gość
4 miesięcy temu

Zawsze bylem przeciwko wladzy ktora krzywdzi ludzi moj dziadek byl zolnierzem AK moja matka spedzila 6 lat w sovieckim obozie karnym na Syberi jako dziecko a ja jako dziecko rzucalem w milicje komunistyczna kamieniami a ta milicja strzelala do ludzi w wieku 13 lat bylem ranny
Na stope zyciowa nie narzekam
Chce uczciwej wladzy
Pozdrawiam

John
odpowiada  Grzegorz Matloka
4 miesięcy temu

Panie Grzegorzu i pan myśli że ,, po ,, jest tą władzą ?? Dziwi mnie jak można mieć takie klapy na oczach, to tusk układa się z ruskimi a nie PiS ,to tusk układa się z niemcami nie PiS, to tusk jest lewicowy nie PiS. To ruskie wywieźli pańską matkę a z niemcami walczył dziadek i pan popiera zdrajcę narodu Polskiego????? Dziwny tok rozumowania ???

Ostrowianka
4 miesięcy temu

Na policję i zastraszanie i przywłaszczenie mienia ,,coś się komuś zdaje pod hasłem co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ,sodówka posłance daje .jak można ludzi nachodzić i ich zastraszać.

Ostrowianka
odpowiada  Ostrowianka
4 miesięcy temu

Co tam prawda w oczy kole

Ostrowianka
odpowiada  Ostrowianka
4 miesięcy temu

284-przywłaszczenie,190-zastraszanie,190a nękanie ,artykuły kk które dotyczą pana i tej sprawy

85
0
Napisz co o tym sądziszx