Jakub z Ostrowa zaskoczony decyzją Anny. Ujawniamy przecieki

Udostępnij
Tweet

W 9. odcinku programu „Rolnik szuka żony” poznaliśmy wybory poszczególnych osób. Potwierdziły się dotychczasowe plotki, że Jakub prowadzący restaurację na ostrowskim Rynku był widywany z Anną spod Kalisza. I faktycznie to właśnie jego wybrała rolniczka uprawiająca pomidory w szklarniach.

Zanim jednak doszło do podjęcia decyzji, Anna musiała zmierzyć się z przeszłością Jakuba. Była dziewczyna, przyjaciółki, koleżanki… To wszystko powodowało brak wiary czy relacja z Jakubem jest szczera. Wiedziała, że to jeszcze nie jest miłość, ale spośród trzech kandydatów, to z Jakubem nawiązała pewną więź.

Kandydaci spotkali się z rodziną i przyjaciółmi kaliszanki. Najbliżsi Anny mówili o swoich pierwszych odczuciach. Jakub był bardziej preferowany przez żeńską część grona. Być może zyskał uznanie mocną deklaracją:

– Chciałbym, żeby Ania towarzyszyła mi przez resztę życia. – powiedział Jakub.

– Widzę w twoich oczach Ania, że ty w tych chłopakach nic nie widzisz. Nie ma takiego Wow! – oceniła bratowa Ani spod Kalisza.

Kiedy Jakub z Ostrowa został wybrany do ścisłego finału wyraził duże zaskoczenie i radość. Anna twierdzi, że chciałaby go bardziej poznać i szczerość jego intencji.

Co ciekawe para wciąż jest widywana razem na terenie Ostrowa Wlkp. Według najnowszych przecieków związek wszedł na wyższy poziom, ale o szczegółach najlepiej niech powiedzą sami zainteresowani.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mogli zginąć w Parku Miejskim (zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Julia
15 dni temu

Wiecie co stało się z Jackowskim i glancem ,wpadli w trans i procenty nie dajo im wyjść na prosto, tak cicho zamilkli

Nick
15 dni temu

W tym wieku powinien mieć twardego. Ona też tego potrzebuje.

Dziadek
15 dni temu

Ona dala, do myślenia, czy sprawdzi się w łóżku, bardziej ich zbliży, i przybliży do miłości

Obserwator
15 dni temu

Teraz , jak długą będzie twardy ,wszystkie przeszkody pójdą na bok będzie im się chciało pracować i myśleć

Ostrowiak
15 dni temu

Dla miłego spędzenia czasu zawsze poznaje kobiety przed trzydziestka albo po czterdziestce jeśli nie są zaniedbanie bo mam jakąś pewność za u tych pierwszych instynkt macierzyński jeszcze się nie zalaczyl a u tych drugich się już wygasł

Gosia
15 dni temu

Widzę wyrachowanie ,Ania b3dzie miała mniejsce dostarczyć produkty,rodzina Jakuba ma restauracje itd ,jeszcze musi dobrze dogodzić by czuła ze ma cos w środku i dłużej pozostający twardy

Taka prawda
15 dni temu

Zawsze lepiej mieć dziecko z naciaganego związku jeśli tylko na dziecku zależy niż z anonimowego dawcy w klinice za zagranicą gdy dziecko zapyta jak dorosnie to odpowiedź bedze jedna tatuś mamusie oszukał i Ciebie nie chciał ale mamusia chętnie alimenty przygarnie na Ciebie

Fryy
15 dni temu

A co w tym dziwnego ,nie sposób poznać kogoś w pięć dni,a to że ma dzieci nie powinno przeszkadzać.

To wszystko jest. nie poważne
15 dni temu

To nie ..miłość,

42
0
Napisz co o tym sądziszx