Pirat w ciężarówce. Dobrze, że nikogo nie zabił

Udostępnij
Tweet

Policjanci ruchu drogowego podjęli interwencję wobec kierowcy samochodu ciężarowego, którzy w sposób rażący przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyzna poniósł za to konsekwencje – stracił prawo jazdy, a także otrzymał wysoki mandat i punkty.

Policjanci z ostrowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który nadmiernie przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Kierujący samochodem ciężarowym mężczyzna, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 107 km/h. 65-latek za wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych i otrzymał 13 punktów karnych. Funkcjonariusze zatrzymali mu również uprawnienia do kierowania na okres 3 miesięcy.

Pamiętajmy, że droga to nie tor wyścigowy i każde zachowanie wykraczające poza ramy zdrowego rozsądku, może prowadzić do tragicznych wydarzeń. Aby ich uniknąć, stosujmy się do ograniczeń prędkości i przepisów prawa drogowego.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wjechał bez opamiętania przy stacji paliw
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
patafiany
25 dni temu

jechal na wylaczniku tacho bo kazda ciezarowka ma ogranicznienie do 90kmh ale barany ze stazem pewno max 2lata o tym nie wiedzialy

Olek
25 dni temu

jednego pirata zauważyli na drodze ?? no ja widzę tu ich co najmniej kilkadziesiąt , postawa policji moze na prawdę zadziwiać

Beniu stary driver
26 dni temu

Co to w ogóle za artykuł? Nie jest możliwe jechanie ciężarówką 107 km/h bo mają ograniczniki prędkości do ok. 89km/h. Ciekawe to , haha. I nie piszcie o zdjęciu kagańca bo to teraz niemożliwe i wszystko się rejestruje na karcie kierowcy.

gato
odpowiada  Beniu stary driver
25 dni temu

Beniu starym magnum spokojnie tyle polecisz.

Młody driver
odpowiada  Beniu stary driver
25 dni temu

Widać że jesteś bardzo stary driver

Samurai
odpowiada  Młody driver
25 dni temu

Zostaw Benia on ma inaczej

J38
odpowiada  Samurai
23 dni temu

U Benia magnes przy 60 odcina 😁

P.
odpowiada  Beniu stary driver
24 dni temu

Polecam się przejechać do jakiegokolwiek serwisu i zapytać o ustawienie kagańca wyżej – żaden problem.

28
0
Napisz co o tym sądziszx