Minister zdrowia Sójka obok dziecka z aborcji

Dziś przy wejściu na ostrowski deptak odbyła się pikieta aktywistów z Fundacji Pro – Prawo do Życia. Od godziny 17:30 przez 60 minut manifestowali sprzeciw wobec zabijaniu poczętych dzieci. Na jednym z banerów znalazło się zdjęcie minister zdrowia Katarzyny Sójki, która głosowała przeciw całkowitemu zakazaniu aborcji.

Rząd PiS nie robi nic, aby powstrzymać mordy aborcyjne. Dziesiątki tysięcy dzieci każdego roku giną z ręki matek przyjmujących pigułki aborcyjne. Mafie aborcyjne zarabiają miliony na sprzedaży pigułek śmierci. Pisowscy urzędnicy wydają dyrektywy zmierzające do wprowadzenia w Polsce aborcji na życzenie. Pretekstem jest zagrożenie zdrowia psychicznego matki. W Hiszpanii na podstawie tej przesłanki aborterzy mordowali sto tysięcy dzieci rocznie. Naród, który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości. Politycy polscy niszczą własny naród. W polskich szpitalach zabija się dzieci na podstawie diagnozy, że matki cierpią na „zaburzenia adaptacyjne”. – napisali w mailu do redakcji przedstawiciele fundacji.

Czy Ministerstwo Zdrowia chce, aby lekarze odrzucili Kodeks Etyki? Akceptacja zabijania pacjentów prowadzi do upadku zaufania społecznego do lekarzy, i upadku moralnego środowiska. Pacjenci chcą mieć pewność, że lekarze będą zmierzać do ratowania życia i zdrowia każdego pacjenta, również tego nienarodzonego. – pyta Adam Brawata z Fundacji Pro – Prawo do Życia

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tłum na koncercie - I Dzień Majostaszków (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ktoś kto przeżył podobny koszmar
6 miesięcy temu

Tak z ciekawości, pytanie jak zachowali by się wszyscy przeciwnicy aborcji w momencie kiedy otrzymaliby diagnozę, że dziecko jest bardzo chore. Nie ma szans na przeżycie po urodzeniu i jest zagrożenie życia dla ich żon, ponieważ przez wady mogą doprowadzić do sepsy u kobiety ciężarnej co prowadzi do smierci. Pytanie brzmi, czy skazaliby swoją córkę, żonę, partnerkę na pewna smierc bo ważne jest dla nich życie nie narodzone? Czy gdyby ewentualnie udało się przeżyć danej kobiecie i dziecku, czy trwaliby przy niej i swoim niepełnosprawnym potomku dzień i noc? Czy jednak po roku, dwóch odeszliby umywając ręce bo przecież Państwo nie wspiera takich osób. A pracy fizycznej i zlecenie psychiczne daje o sobie znać. Trzeba porzucić swoje życie towarzyskie i oddać się całkowicie temu dziecku. Zastanówcie się zanim wyjdziecie na ulicę i mówicie farmazony. Nie życzę nikomu być postawionym pod ścianą i wybierać między życiem, a śmiercią swojej żony, córki, partnerki. Jest to wiele wyrzeczeń i nieprzespanych nocy. Zastanówcie się!!!!

Przemysław Witkowski
6 miesięcy temu

Aborcja to ludobójstwo na nienarodzonych dzieciach i wszyscy zwyrodnialcy ją popierający powinni być karani śmiercią.

ostrowiak
odpowiada  Przemysław Witkowski
6 miesięcy temu

Śmiercią powinni być karani cały złodziejski PiS.

ola
6 miesięcy temu

Męskie średniowiecze.Wstyd dla miasta

Obserwator
6 miesięcy temu

Rzeczywiście ciekawe na ile członkowie tej fundacji wspierają życie po urodzeniu? Pomoc innym ludziom w trudnej sytuacji, dzieciom chorym i ich rodzinom, dzieciom z domów dziecka i nie tylko, które żyją w poczuciu, że są niechciane? Jest tyle możliwości, a to 60 min. pewnie można by podarować komuś, kto tego potrzebuje, nawet w najbliższym otoczeniu, zamiast stać z transparentami. Swoją drogą podziemie istnieje tam gdzie nie ma legalnych rozwiązań…

Przemysław Witkowski
odpowiada  Obserwator
6 miesięcy temu

Nikt nie ma obowiązu „wspierać dzieci po urodzeniu” co to za absurd w ogole. Od tego są roszczeniowi pseudo rodzice. Nie chcesz dziecka to go nie rób proste, ale jak zrobiłeś to nie zabijaj. Podziemie aborcyjne powinno zostać poddane egzekucji publicznej co do nogi.

Elwira
6 miesięcy temu

Wszyscy krzyczą a najbardziej odmóżdzone za. Żenujące.Dają du.y na lewo i prawo a później zdziwione że w ciąży i jak to się stało. to najlepiej usunąć ciążę. Konsekwencje swoich czynów trzeba ponosić.

Przemysław Witkowski
odpowiada  Elwira
6 miesięcy temu

Typowe wyzwolone polki ateistki

abcd
6 miesięcy temu

skoro chcą być tacy dobrzy dla dzieci to niech im oszczędzą widoków tych flaków, ktore mają na plakatach

44
0
Napisz co o tym sądziszx