Minister zdrowia Sójka obok dziecka z aborcji

Udostępnij
Tweet

Dziś przy wejściu na ostrowski deptak odbyła się pikieta aktywistów z Fundacji Pro – Prawo do Życia. Od godziny 17:30 przez 60 minut manifestowali sprzeciw wobec zabijaniu poczętych dzieci. Na jednym z banerów znalazło się zdjęcie minister zdrowia Katarzyny Sójki, która głosowała przeciw całkowitemu zakazaniu aborcji.

Rząd PiS nie robi nic, aby powstrzymać mordy aborcyjne. Dziesiątki tysięcy dzieci każdego roku giną z ręki matek przyjmujących pigułki aborcyjne. Mafie aborcyjne zarabiają miliony na sprzedaży pigułek śmierci. Pisowscy urzędnicy wydają dyrektywy zmierzające do wprowadzenia w Polsce aborcji na życzenie. Pretekstem jest zagrożenie zdrowia psychicznego matki. W Hiszpanii na podstawie tej przesłanki aborterzy mordowali sto tysięcy dzieci rocznie. Naród, który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości. Politycy polscy niszczą własny naród. W polskich szpitalach zabija się dzieci na podstawie diagnozy, że matki cierpią na „zaburzenia adaptacyjne”. – napisali w mailu do redakcji przedstawiciele fundacji.

Czy Ministerstwo Zdrowia chce, aby lekarze odrzucili Kodeks Etyki? Akceptacja zabijania pacjentów prowadzi do upadku zaufania społecznego do lekarzy, i upadku moralnego środowiska. Pacjenci chcą mieć pewność, że lekarze będą zmierzać do ratowania życia i zdrowia każdego pacjenta, również tego nienarodzonego. – pyta Adam Brawata z Fundacji Pro – Prawo do Życia

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ewakuacja Galerii Ostrovia
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamil
7 miesięcy temu

10ludków na krzyż i chcieliby , żeby każdy dostosował sie do nich, to jest narzucanie się, niech każdy w kraju żyje jak umie i potrafi.

Kobieta
7 miesięcy temu

Życie poczete nalezy chronic ale NIGDY kosztem życia i zdrowia kobiety. Kompromis był dobry, obecną ustawa z inicjatywy fanatyczki Godek jest zla

Eric
odpowiada  Kobieta
7 miesięcy temu

Zgoda. Pamiętam opowiastki na religii 30 lat temu, tak w stylu psychologicznym. Ten dylemat się fachowo nazywa. Otóż tamten ksiądz opowiadał, że w przypadku pożaru domu, gdzie można uratowac tylko 1 osobę, to należy ratować najpierw kobietę, później ew dziecko.

Dominik
7 miesięcy temu

Bo aborcja powinna być legarna dla każdego

Kobieta
7 miesięcy temu

Strach kobiet, przerażenie, osamotnienie i żal do świata gdy kobieta chce miec dziecko a poroni. Bo wtedy prokurator na nią czeka i tłumaczenie się przed obcym człowiekiem. Gdzie wtedy są mężowie?
Pozwalacie na to by dręczyli wasze już umartwione zony ?
To wtedy nie wasz interes wiec w sprawach aborcji zamknijcie się. W tej sprawie mogą wypowiadać się tylko kobiety.
A tych na wiecu zaprosić do hospicjum by opiekowali się chorymi dziećmi,

Miejscowy
odpowiada  Kobieta
7 miesięcy temu

Mężczyźni byli,w tym ojcowie itd..tylko palowania przez te same policję która teraz zmienia zdanie jak już zmieniły się rządy praktycznie jak posła wciągali do auta nie było problemu,dziś toczy się nagle postępowanie karne dla policji..a co do tych za życiem,oddać imm wszystkie roślinki,w tym te mające po paręnaście i więcej lat jak będą żywic i zmienia pampersa komuś co na 40lat ,myć i karmić bo taki się urodził bo jego matkę zmusili ,i żeby było śmieszniej a wręcz czarny humor,dzieckiem opiekują się rodzice którym zabrano wybór,ale kiedy rodzice umrą to kto wtedy zajmie się takim od urodzenia po śmierć w łóżku!!!? Ci obrońcy? To tacy sami krzykacze jak ci od stóp oil,ubrani i korzystający z ropy,komórka oddziez,szczoteczka do zębów i podpaska to ropa..ale jak koncerny i Watykan płacą to się krzyczy w imię życia..tylko czasem życie to niewolnictwo dla bogatego pana i wegetacja..a sam Kaczyński z tryumfem powiedział: kogo stać pojedzie za granicę..a kogo nie stać urodzi roślinkę dopowiadał i stanie się niewolnikiem własnego życia,łatwiejszego jak mąż nie ucieknie lub partner

Olga
odpowiada  Kobieta
7 miesięcy temu

Więc jako kobieta wypowiem się . Mylisz pojęcia, aborcję z poronieniem. Jakie tym masz pojęcie o tym co piszesz? chyba żadne. Sama poroniłam i żaden prokurator nie czeka jak kobieta poroni w naturalny sposób , tylko zgłasza się do szpitala więc nie wypisuj bzdur. Po drugie pytasz gdzie są mężowie? To my kobiety same ich wybieramy, więc mamy takich jakich wybrałyśmy i pretensje można mieć tylko do siebie. Zanim coś napiszesz następnym razem to się zastanów, albo lepiej nie strasz innych kobiet.

Ela
7 miesięcy temu

Moje ciało, moja sprawa. Jakim prawem ktoś ma decydować o tym co mam zrobić. Żaden mąż, partner czy narzeczony nie ma prawa głosu bo to kobieta nosi dziecko. To kobieta może umrzeć przy powikłaniach przy porodzie.
Wszyscy łącznie z górą chcą z kobiet zrobic inkubatory. Ale gdy się okaże że kobieta urodzi chore dziecko to w większości przypadków ci ukochani mezczyzni uciekają zostawiając kobiete z chorym dzieckiem. Gdzie wtedy jest gora i ci pseudo obrońcy życia?
Poranione prawo.

Kkkk
odpowiada  Ela
7 miesięcy temu

Potem jest tak sama sobie radź bo państwo nie pomoże

***** PO
7 miesięcy temu

Naród wspaniały tylko ludzkie kxxwy

Tusk
7 miesięcy temu

Te stowarzyszenia są jak pryszcz na twarzy, trzeba je wycisnąć i po kłopocie.
Niebawem zmiany się zaczną.

nosense
7 miesięcy temu

koniobijcy się odezwali

Dorota N.
7 miesięcy temu

Myślę, że gdyby państwo naprawdę dbało o swoich obywateli, to aborcji byłoby zdecydowanie mniej. Na kobietę w ciąży wywiera się presję, żeby bez względu na okoliczności, urodziła dziecko, ale gdy to dziecko jest już na świecie, to dbające państwo traci zainteresowanie i dzieckiem i matką. Kobiety z chorymi dziećmi zostawione są same sobie, pomoc państwa jest żadna. Opieka zdrowotna jaka jest, każdy wie. Dałabym temu najbardziej krzyczącemu panu pod opiekę chore, leżące dziecko bez kontaktu na kilka miesięcy i głodowy zasiłek i wtedy możemy pogadać. Każdy jest inny, to co dla jednego będzie do udźwignięcia, dla drugiego już nie koniecznie…Niech państwo najpierw zadba o tych, którzy już żyją, żeby zdesperowani rodzice chorych dzieci nie musieli żebrać o pieniądze na ich leczenie.

Andrzej
odpowiada  Dorota N.
7 miesięcy temu

Fakt, tak jest, tylko potrafią bla bla bla, bo pewnie z tego żyją dobrze.

Ala
odpowiada  Dorota N.
7 miesięcy temu

Dokładnie, ciekawe ilu z tych krzykaczy, co wiedzą lepiej ma pod opieką dzieci nie mające szans na zdrowie i życie bez bólu. Matki i ojcowie zostają sami z problemami, gdzie ta opieka wytchnienia, o której tak często mówiła Maląg.

piso
7 miesięcy temu

ta Pani przez male „p” ma już g/// do gadania nawet w łapaniu wszy na czas. i dobrze ,że razem z Bogosławiona Marlenką wywalona od budzetowego koryta. Ps. jak tam u Marlenki z realizacji kartonowych czeków dla wiejskch wojow ??

Xyz
odpowiada  piso
7 miesięcy temu

A czy u ciebie z główką wszystko jest ok? Bo po twoim komentarzu widać że nie za bardzo

44
0
Napisz co o tym sądziszx