Minister zdrowia Sójka obok dziecka z aborcji

Udostępnij
Tweet

Dziś przy wejściu na ostrowski deptak odbyła się pikieta aktywistów z Fundacji Pro – Prawo do Życia. Od godziny 17:30 przez 60 minut manifestowali sprzeciw wobec zabijaniu poczętych dzieci. Na jednym z banerów znalazło się zdjęcie minister zdrowia Katarzyny Sójki, która głosowała przeciw całkowitemu zakazaniu aborcji.

Rząd PiS nie robi nic, aby powstrzymać mordy aborcyjne. Dziesiątki tysięcy dzieci każdego roku giną z ręki matek przyjmujących pigułki aborcyjne. Mafie aborcyjne zarabiają miliony na sprzedaży pigułek śmierci. Pisowscy urzędnicy wydają dyrektywy zmierzające do wprowadzenia w Polsce aborcji na życzenie. Pretekstem jest zagrożenie zdrowia psychicznego matki. W Hiszpanii na podstawie tej przesłanki aborterzy mordowali sto tysięcy dzieci rocznie. Naród, który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości. Politycy polscy niszczą własny naród. W polskich szpitalach zabija się dzieci na podstawie diagnozy, że matki cierpią na „zaburzenia adaptacyjne”. – napisali w mailu do redakcji przedstawiciele fundacji.

Czy Ministerstwo Zdrowia chce, aby lekarze odrzucili Kodeks Etyki? Akceptacja zabijania pacjentów prowadzi do upadku zaufania społecznego do lekarzy, i upadku moralnego środowiska. Pacjenci chcą mieć pewność, że lekarze będą zmierzać do ratowania życia i zdrowia każdego pacjenta, również tego nienarodzonego. – pyta Adam Brawata z Fundacji Pro – Prawo do Życia

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Odebrali miejskie becikowe (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel
7 miesięcy temu

Z mordy widać że to psychopata !

Sąsiadka
7 miesięcy temu

Gdyby aborcja była ogólnodostępna nie było by w Ostrowie takich pseudoludzkich wynalazków jak A.Pajacyna

Jjjjk
7 miesięcy temu

I sami panowie

ber
7 miesięcy temu

W ich przypadku jestem za aborcją wsteczną.

Anonim
7 miesięcy temu

Całkowity zakaz aborcji to legalizacja pedofilii i gwałtów. Co z tego że ciąża była skutkiem gwałtu „jest całkowity zakaz”. Co z tego że ciąża jest skutkiem aktu pedofilii „Jest całkowity zakaz”. Tego chcecie? To jest moralne?

Czas zadumy
odpowiada  Anonim
7 miesięcy temu

Każdy może oddać dziecko w „oknie życia” nie musi nawet patrzeć na noworodka.
Słowa JP II wypowiedziane w Kaliszu już dla Polaków nie mają znaczenia.
Są i za aborcją na życzenie i za In Vitro.

Co za problem więc zabijać dzieci, młodych ludzi czy starców.
Co jest winna ta mała nienarodzona kruszynka, która chce żyć i poznawać świat, jak my wszyscy.
Teraz to dopiero będzie się działo: 100 kornetów na 100 dni

Pkt. 9. Aborcja do 12 tygodnia ciąży będzie legalna, bezpieczna i dostępna. Żaden szpital działający w ramach z NFZ nie będzie mógł zasłonić się klauzulą sumienia i odmówić zabiegu. Decyzja musi należeć do kobiety.
Pkt. 1. Na stałe wprowadzimy finansowanie in vitro z budżetu państwa. Na finansowanie procedury in vitro przeznaczymy nie mniej niż 500mln zł. – tak by pary, które chcą mieć dzieci miały dostęp do najnowocześniejszych metod.

Pozdrawiam wszystkich co matki zdecydowały się jednak urodzić, żyją i są szczęśliwi.
Może trochę refleksji nad życiem i jego sensem. Polecam się zastanowić po co nas stworzono, żyjemy i pracujemy, tworzymy własne historię. Głosujemy. Mamy prawo do luksusu. Jesteśmy szczęśliwi. A chcemy odbierać to niewinnym i nienarodzonym dzieciom.

Ola
odpowiada  Czas zadumy
7 miesięcy temu

To idiotyzm myśleć, że decyzja o aborcji jest łatwa. To zostaje rodzicom na całe życie. Idźcie do rodzin, które 24 godz na dobę są świadkami cierpienia dziecka i swojej bezsilności. Warto wspomnieć o potwornym zmęczeniu i braku sił na cokolwiek.

Xyz
odpowiada  Czas zadumy
7 miesięcy temu

Tu chcą usuwać ciążę a tu in vitro normalnie czuby.

Janina
odpowiada  Anonim
7 miesięcy temu

Czyli chcesz żeby aborcja była dozwolona i wtedy gwałciciele i pedofile będą działać ” po cichu”?

Anonim
odpowiada  Janina
7 miesięcy temu

Nie. Chcę żeby 12-15 letnie dziecko zgwałcone przez pedofila nie musiało przez 9 miesięcy dodatkowo cierpieć. Żeby nie usłyszało słów. Przecież możesz oddać dziecko po urodzeniu!

Odpier....olcie się ode mnie
7 miesięcy temu

Kur…a wszyscy mi mówią jak żyć
Ale żaden za mnie nie umrze

Fałszywi ludzie, ilu was jeszcze poznam?
odpowiada  Odpier....olcie się ode mnie
7 miesięcy temu

Mało tego! Wszyscy dookoła uczą jak żyć, ale jak by byli na twoim miejscu zrobili by zupełnie co innego. Taka prawda. Fałszywych doradców nie ma co słuchać.

Ostrów
odpowiada  Odpier....olcie się ode mnie
7 miesięcy temu

Świetne

Aktor
7 miesięcy temu

Aborcję dokonują te które są oczytane elokwentne dają na lewo i prawo a nie potrafią się zabezpieczyć tzw zwolennicy małpiszona mar ty lam part Amerykanski profesor ginekolog mówi że tabletki dzień po robią takie spustoszenie że nie można zajść w ciążę a potem skowycie o kasę na inwitro

Andrzej
odpowiada  Aktor
7 miesięcy temu

Co za głupoty.

Koza
7 miesięcy temu

Pisproart był nagrywać ?

Trumnek
7 miesięcy temu

Ciemna jest i nic nie wie…

Tropek
7 miesięcy temu

Brawo OSTRÓW tak trzymać

44
0
Napisz co o tym sądziszx