Zlikwidowali wytwórnię narkotyków

Przejęcie kilograma amfetaminy, ponad 20 kilogramów prefabrykatów i urządzeń służących do wytwarzania, produkcji, przerabiania i konfekcjonowania środków odurzających i psychotropowych oraz zatrzymanie podejrzanego, to efekt działań policjantów Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy.

6 września br. w wyniku podjętych przez policjantów z Wydziału Kryminalnego zajmujących się zwalczaniem przestępczością narkotykową czynności w miejscu zamieszkania 31-latka, policjanci znaleźli i zabezpieczyli kilogram amfetaminy i 20 kilogramów substancji chemicznych mogących służyć do produkcji środków odurzających i substancji psychotropowych. Ponadto mundurowi zabezpieczyli maszyny służące do mieszania prefabrykatów i wyrabiania tabletek, młynek elektryczny, metalowe sito, wagi elektroniczne, strzykawki. Zabezpieczonych zostało też kilka telefonów komórkowych, pieniądze w kwocie 5 tysięcy złotych, karty pamięci czy dyski zewnętrzne.

Mężczyzna po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone środki do laboratorium kryminalistycznego. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 31-latkowi z powiatu ostrowskiego zarzutów posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz ich wytwarzania.

Wobec mężczyzny został skierowany do sądu wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, do którego sąd się przychylił. Teraz mężczyzna będzie oczekiwał na wyrok w swojej sprawie, a kara, jaka może mu grozić, to nawet 10 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Miasto w ruinie, czy rozwój w mieście? Klimek odpowiada na zarzuty
Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Macanos
6 miesięcy temu

On nie wiedział że to karalne czyny.

DE
7 miesięcy temu

gratulacje dla ostrowskiej POLICJI – to jest własciwy operacyjny wynik. Likwidować, karac takie ludzkie g///o . gratulacje

ave
7 miesięcy temu

Wiadomo, za artykul obszerny, rzetelny, konkretny i na poziomie ale brak jest informacji najwazniejszej: GDZIE? W Peru, na Alasce czy w Rąbczynie moze?

bartek
odpowiada  ave
7 miesięcy temu

Najwazniejsze ze pod kluczem,a reszta zbyteczna

From123wstyd!!!
odpowiada  ave
7 miesięcy temu

Nie może , a napewno to trzecie!!

Major
7 miesięcy temu

Piwo jest jak rosół, ogółem. Wy mówicie, że ja olkoholik, a wczoraj deszcz padał.

Geralt
odpowiada  Major
7 miesięcy temu

no i morał z tego taki ze nie stawiaj ogórków za okno bo ci rower zapie%%%ą

Iwan
odpowiada  Major
7 miesięcy temu

o, piesek

Paskuda
7 miesięcy temu

No to teraz na śledczym będzie mył d… w misce. Tak samo jest na karnym. O prysznicu, czy o wannie to możesz sobie tylko pomarzyć. Takich wygód w kryminale, to nie ma. Patologiczne warunki na celi z tym kapaniem są. Chyba że raz w tygodniu możesz wziąć prysznic w łaźni po wcześniejszym uzgodnieniu, ale tam to dopiero ryzyko złapać grzybicę lub coś podobnego. Więzienie to straszne miejsce.

pppooo
odpowiada  Paskuda
7 miesięcy temu

i tam własnie takie ludzkie bydło powinno siedziec . a faktycznie wyprowadzic za garazę kjla w łeb i fno

Trybik
7 miesięcy temu

Zagrożone karą od 3 do 15 lat pozbawienia wolności

Antoni ekspert
7 miesięcy temu

5000 w gotówce lol tylko tyle się dorobił? Gdyby wziął się do roboty to nawet w takim mahle więcej w 2 miesiące by zarobił

VIP kongxiu
odpowiada  Antoni ekspert
7 miesięcy temu

Tam trzeba tyrać i nocki. A tu piątka w dwa weekendy

***** PO
odpowiada  Antoni ekspert
7 miesięcy temu

A w trzy miał by 6500

Ja
odpowiada  Antoni ekspert
7 miesięcy temu

A zakopane gdzieś w lesie z 800 tys. Zł. Wyjdzie i sobie odkopie.

15
0
Napisz co o tym sądziszx