Seniorka złodziejka okradła koleżankę. Ładnie to tak?

Udostępnij
Tweet

75-letnia kobieta do niedawna ceniła sobie znajomość z młodszą – 66-letnią – koleżanką. Ich relacja została wystawiona na próbę poprzez złodziejskie zapędy jednej z nich.

W mijającym miesiącu policjanci otrzymali informację o kradzieży kwoty 30 tysięcy złotych. Nie wyniesiono ich bezpośrednio z domu, ale wypłacono z konta pokrzywdzonej kobiety. Policjanci ustalili, że od lipca do sierpnia 2023 roku, 66-letnia mieszkanka gminy Kępno, ukradła i wypłaciła pieniądze z konta bankowego należącego do 75-latki, również z gminy Kępno.

66-latka dokonała kradzieży karty bankomatowej, dzięki której w wymienionym czasookresie wypłaciła z bankomatów pieniądze w kwocie 30 tysięcy złotych. W związku z powyższym funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Kępno, dokonali zatrzymania 66-latki oraz odzyskali większą część skradzionych pieniędzy.

66-latka przyznała się do kradzieży i teraz odpowie za popełnione przestępstwo przed Sądem za co może grozić jej kara od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowa pływalnia na ukończeniu. Tak się prezentuje (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zxs
5 miesięcy temu

ale urwała

Kef
5 miesięcy temu

Skąd te biedne babcie mają tyle hajsu?
Jeszcze nie przelany tadziowi?

Janko Muzykant
5 miesięcy temu

Trzynastki i czternastki jednej z nich brakło….

Lech
5 miesięcy temu

Jak się bawić to się bawić, kartę zwędzić i konto ograbić.
Swego czasu Bernard Shaw, wielki znawca natury kobiecej powiedział: „jeśli szukasz wroga danej kobiety przypatrz się jej najbliższej przyjaciółce”.

Ladacznica proboszcza
5 miesięcy temu

Nie mogła się doczekać 14nastki. Napalona jakaś na wydawanie cudzej kasy

apsik
odpowiada  Ladacznica proboszcza
5 miesięcy temu

Do końca miesiąca musiała kasę przekazać ojcu dyrektorowi z Torunia !!!

REALISTA
5 miesięcy temu

30 tysięcy złotych wypłacone kartą w ciągu miesiąca? I to ma być bezpieczniejsze? Czyli ok. 1.000 dziennie? Coś tu jest nie tak, widać że te „zabezpieczenia” jeszcze są w powijakach… Ale też niestety ale na głupotę też jeszcze nikt nie wymyślił lekarstwa ani zabezpieczenia…

Psychiatra Carycy
5 miesięcy temu

Sprytna babcia, gdyby się pohamowała na kilku tysiakach to pewnie koleżanka by się nie kapła

8
0
Napisz co o tym sądziszx