Nie żyje 20-latek. Przejechał go pociąg

Udostępnij
Tweet

Tragicznym zdarzeniem zakończył się weekend w południowej Wielkopolsce. Pod pociąg przejeżdżający m.in. przez Ostrów Wielkopolski dostał się młody mężczyzna, który zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę popołudniu. Na torach przy ulicy Wrocławskiej w Jarocinie znalazł się 20-latek. Pociąg Kolei Wielkopolskich relacji Łódź Kaliska – Koło (przez Ostrów Wielkopolski i Poznań) miał ponad 2 godziny opóźnienia.

Jak informuje Błażej Busza z Wielkopolskiej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej obecnie depresja jest trzecia na liście najczęściej występujących chorób. Do 2030 roku ma być na pierwszym miejscu.

Jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne. W sytuacjach nagłych (o ile powiesz, że to sprawa pilna) lekarz musi cię przyjąć tego samego dnia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci młodzieży: 116 111

Szeroki spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl

Bezpłatną, zdalną pomoc psychologiczną udziela również Fundacja Twarze Depresji. Szczegóły na ich stronie – https://twarzedepresji.pl/pomocpsychologiczna/

POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia.

zdjęcie poglądowe

Żona i dzieci czekały na brzegu. Ojciec nie wypływał (ZDJĘCIA)

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kit
10 miesięcy temu

Jak już to wszedł na tory i chciał złapać w objecia pociąg. Efekt bezstresowego wychowania psychika słaba no i drugiego lewela nie ma

Ostrowianka
10 miesięcy temu

POkolenie ekranowe , rozmowy przez telefon , sms zamiast rozmów z bliskimi , czy rówieśnikami. Bez telefonu nie maja co robić , bo to portale im mówia co maja jeść , jak się ubierać … a gdzie są rodzice ??? W wózkach malenkie dzieci z telefonami w ręce … i mamy pokolenie nie wierzące w siebie , slabe fizycznie i psychicznie . .

Jan
odpowiada  Ostrowianka
10 miesięcy temu

Inżynierowie nowego świata, jak widać krok po kroku skutecznie ucinają więzi rodzinne.Teraz Tato-snapchat i Mama -Insta wzięły pod opiekę nasze pociechy.

28
0
Napisz co o tym sądziszx