Przedsiębiorca chce protestować na festynie 800+

To już dziś podczas gminnych dożynek organizowanych w Wysocku Małym będzie czekało na zgromadzonych szereg bezpłatnych atrakcji. Jeden z przedsiębiorców z Chynowy (założyciel Agro-Spa Chynowa) postanowił zwołać spontaniczny protest. Namawia do zabrania ze sobą gwizdków, bębenków i wszystkiego co wytwarza hałas.

W swoim przemówieniu namawia również, żeby na miejscu pojawili się opozycyjni politycy, choć i oni nie byli lepsi za swoich rządów. Protest ma być wyrazem sprzeciwu wobec „kłamstwom i oszustwom władzy”. Akcję zaplanowano na godzinę 17.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wypadł z drogi. Nie udało się go uratować
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Osw
8 miesięcy temu

Tyle przeciwników PIS A wszyscy po wszystko wyciągają łapy. A ja się pytam co było za PO.
TEN CO UMIAL KOMBINOWAC TO MIAL WSZYSTKO. teraz vat uszczelniony to źle prywatnym firma. I już nie idzie ludzi robic w hu..ja z wypłatami

Cap3lla
odpowiada  Osw
8 miesięcy temu

Tzw. racja połowiczna to gównoracja. Albo mówimy o poprawie jakości życia Polaków albo tylko wybranych Polaków. Powszechnie znane są wyznaczniki przez które można obiektywnie ocenić dane rządy. Mam tutaj na myśli sprawy takie jak np. powszechny dostęp do służby zdrowia, edukacji, rzetelnej informacji, sądownictwa; wzrost lub spadek zadłużenia kraju, stopy bezrobocia; zmiana PKB, wskaźnika przestępczości i jej wykrywalność; wzrost lub spadek znaczenia na arenie międzynarodowej, inflacji; wielkość importu i eksportu; ogólny stan gospodarki kraju, itd., itp.
Każdy powinien sam sobie poszukać odpowiedzi czy jest lepiej, czy gorzej, a może bez większych zmian.
Jak dla mnie obie partie miały swój czas i pokazały co potrafią. Nie ma żadnych drugich szans i tego typu naciąganych historii bo nas jako społeczeństwo po prostu nie stać na marnotrawstwo pieniędzy i czasu. Zarówno PO jak i PiS miało po dwie kadencję i tyle.

Mikuś
8 miesięcy temu

Trzeba zachować klasę i szacunek tam są dzieci PO brakuję totalne Dno!!!

Max
8 miesięcy temu

To były dożynki gminne, niestety pisiory musiały się wypieprzyć że swoją kampanią wyborczą i swoim festynem z kiełbasą wyborczą, ku uciesze lokalnej ciemnoty.

Jan
8 miesięcy temu

A to ciekawe wszyscy wyzywają na PIS ale grabie po wszelkie dodatki wyciągają wieśniaki to już przesadzają z tą biedą i jeszcze po 13 i 14 lecą a jest takii piękny wyraz Dziękuję od was nic nie potrzebuje i wtedy będzie się nazywać jestem GOŚĆ

Pjjg
8 miesięcy temu

Pis to oszusci i nie powiem co jeszcze ,ale ten ,,przedsiebiorca,, to dopiero oszust i klamca !!!:):):) ile ludzi on oszukal …masakra

Le l3
odpowiada  Pjjg
8 miesięcy temu

Serio. Daj coś więcej bo.miesskam.w xhyniwie lipie

Bos
odpowiada  Pjjg
8 miesięcy temu

A kto był lepszy. Nie ma co oszukiwać każde grabie grabią do siebie ale patrząc po poprzednim zadzie to ta ruda świnia by s po rzedala nas żywcem. Zachwile mnie zjedzą ru żywcem. Wiadomo firmy prywatne miały lepiej za PO.

NIC ŚMIESZNEGO
8 miesięcy temu

Jakie to szczęście dla PO i PiS że ludzie nie myślą !!!

Re
odpowiada  NIC ŚMIESZNEGO
8 miesięcy temu

Jakie to szczęście, że twój stary nie zwalił se do zlewu

nic śmiesznego
odpowiada  Re
8 miesięcy temu

” Od lat następuje zwiększony wysyp takich jak ty przygłupów intelektualnych . To są skutki od czasów przemian po 89 roku w zakresie kształcenia i wychowani przez rodziców ! „

Cap3lla
odpowiada  nic śmiesznego
8 miesięcy temu

Obiektywnie to szanowny/a „Re” Cię nie obraził, a wręcz odwrotnie docenia i szanuje fakt, że zostałeś poczęty i jesteś na tym świecie. Kwestią do rozstrzygnięcia jest jedynie to czy faktycznie tak jest, czy „Re’ ma problem z jasnym wyrażeniem własnych myśli.

Xxx
8 miesięcy temu

Niestresujcie ostrowskiej policji bo to same dzieci sa

Co jest grane
8 miesięcy temu

Żal na niego patrzeć

Stachu
8 miesięcy temu

No jo to i tak byde głosowoł na PiS no bo i to na dziecka dali, na seniorów no i nawet na wyngiel dołożyli. No trocha się polepszyło, już ni ma takiej bidy, bo kiedyś to aż piszczoła

Grzegorz
odpowiada  Stachu
8 miesięcy temu

Biedę to będziesz miał jak tym rozdawaniem kasy twoja partia doprowadzi do hiperinflacji i będzie ci taniej jeździć na zakupy do Czech albo latać do Turcji bo tak to się niestety skończy.

Praktyk
odpowiada  Stachu
8 miesięcy temu

Przestań miastowy głupku podszywać się z tym marnym tekstem pod mieszkańców wsi

Mieszkaniec
odpowiada  Stachu
8 miesięcy temu

Jak można być takim jexxpem ,można bo po charakterze pisma poraża analfabetyzm autora.A może to celowa zagrywka trola aby uprawdopodobnic ,że ludziom zyje się dostatnio.

Janek
8 miesięcy temu

Kurła, kiedy bydzie te pińcet plus, bo browara mi się kce ale ni mom za co

39
0
Napisz co o tym sądziszx