Przedsiębiorca chce protestować na festynie 800+

To już dziś podczas gminnych dożynek organizowanych w Wysocku Małym będzie czekało na zgromadzonych szereg bezpłatnych atrakcji. Jeden z przedsiębiorców z Chynowy (założyciel Agro-Spa Chynowa) postanowił zwołać spontaniczny protest. Namawia do zabrania ze sobą gwizdków, bębenków i wszystkiego co wytwarza hałas.

W swoim przemówieniu namawia również, żeby na miejscu pojawili się opozycyjni politycy, choć i oni nie byli lepsi za swoich rządów. Protest ma być wyrazem sprzeciwu wobec „kłamstwom i oszustwom władzy”. Akcję zaplanowano na godzinę 17.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pan Józef - najstarszy maturzysta w Polsce
Subskrybuj
Powiadom o

39 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maria
8 miesięcy temu

Popieram !! !! !

Nikodem
8 miesięcy temu

Agro- spa – Po kołodziejczak & Donek?

Tylko Mercedes maybach
8 miesięcy temu

penerstwo dostanie 800 +

Miejscowy
8 miesięcy temu

Szuka darmowej reklamy rozwalając zabawę nad którą ktoś ciężko pracował

Widz
8 miesięcy temu

Brawo Wy

Jaf
8 miesięcy temu

A co biedaku nie masz klientów. Puknij się w łepecyne z twoimi ofertami i cenami. Nie nazywaj się więcej przedsiębiorcą miernoto

Le l3
odpowiada  Jaf
8 miesięcy temu

Słyszałem że slabo mu idzie to szuka kasy jelop

Ostrowiak
8 miesięcy temu

Następny Kołodziejczak chce zabłysnąć znowu Agro co spa mu nie idzie ohyda!

Ostrowianka
8 miesięcy temu

Urbaniaka pachołek !!! Zapros go sobie do domu gnxxdo judaszowa !!! Niech Polacy zobacza zdrajców nad zdrajcami jakim jest Urbaniak ze swymi pachołkami !!! Polacy dośc wycierpieli za Urbaniaka !!! Zlikwidował oddziały szpitala !!! Odbudowany i wyremnotowany za pieniądze od PiS !!! Fura gnxju i won z judalxxzami zdradzających Polaków w PE !!! Kalacie Polską ziemię okupioną krwią Polską .!!! Urbaniak bierz swojego pachołka i znikaj do swojego Tuska chorego z nienawiści do Polaków > TAK KOLEŚ TUSKA DOSTAŁ SIĘ NA LISTY WYBORCZE !!! NIEMCY I RUSCY SA WAM BLIŻSI NIŻ POLACY !!!

***** ***
8 miesięcy temu

Nie znam gościa ale ludzie ze wszystkich branż w Polsce wiedzą jakimi złodziejami są pisowcy i popieram protest. Chamy nawet na dożynki w tym Wysocku się wjebali na siłę ze swoimi budami, nikt ich nie prosił. Wypierdalać komuchy!

bartek
odpowiada  ***** ***
8 miesięcy temu

Ale masz naxxane w tym lbie.

AsaSyn, a powinna być córka
odpowiada  bartek
8 miesięcy temu

Grunt, że Jarek, Glapiński i Sasin mają poukładane. W ich głowach powstał plan tak wielki w swojej doskonałości jak wielkie mamy czasy. A wymienieni geniusze wraz ze swoimi doradcami w spokoju i konsekwentnie realizują dzieło swego życia. Modlę się tylko, żeby nam sił na oklaski nie zabrakło.

Przedsiębiorca
8 miesięcy temu

Ma rację, wladza okłamuje Państwa że daje różnego rodzaju profity pieniężne biednym ale zabiera przedsiębiorcą nakładając na nich dodatkowe zobowiązania finansowe i tym samym w sklepach drożeje, i przeciętny ,,Kowalski,, zapłaci za nie drożej. Zobaczcie ilu małych przedsiębiorców (sklepy, małe regionalne firmy usługowe i produkcyjne jak piekarnie) się pozamykało, którzy utrzymywali swoje całe rodziny, żyli z tego i płacili podatki do państwa, bo duża firma znajdzie furtkę żeby nie płacić podatku.

Ja
odpowiada  Przedsiębiorca
8 miesięcy temu

Przedsiębiorcom jeśli już – liczba mnoga ma końcówkę – om w Celowniku.

39
0
Napisz co o tym sądziszx