Ukrainiec napadł na kobietę lekkich obyczajów! (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

W środowe przedpołudnie doszło do rozboju na kobiecie oferującej uciechy dla mężczyzn. Feralnego dnia przyszedł do niej obywatel Ukrainy. Mężczyzna podczas spotkania użył przemocy i dokonał kradzieży w postaci pieniędzy i telefonów komórkowych.

W jednym z mieszkań w Krotoszynie spotkał się z pokrzywdzoną. Wobec kobiety użył gazu pieprzowego, podduszał ją, szarpał i próbował obezwładnić przy użyciu paralizatora. Gdy kobieta ukryła się w łazience zabrał jej portfel wartości 50 zł i zawartością 1650 zł. Zabrał jej również dwa telefony samsung i iphone o łącznej wartości 2300 zł.

Bezpośrednio po zdarzeniu 37-latek odjechał volkswagenem passatem na ukraińskich tablicach rejestracyjnych. Został zatrzymany na parkingu marketu w Pleszewie przy ulicy Koźmińskiej.

Mężczyzna częściowo przyznał się do stawianych mu zarzutów. Śledczy przeprowadzają dalsze czynności.

Obywatel Ukrainy nie posiada stałego miejsca zamieszkania na terenie Polski, dlatego prokurator rozważa złożenie wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztu.

Aktualizacja
Jak ustalono mężczyzna dokonał rozboju na kobiecie lat 31, mieszkance powiatu poznańskiego

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tłumy w Amfiteatrze (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
78 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miki
11 miesięcy temu

Wysłać go na Ukraine proste

Koziabródka-Wojewoda Łęczycki
11 miesięcy temu

Uciechy dla mężczyzn. Jakie to pruderyjne i myszką trącące. Tak jakbyśmy prognozowali , że tej zimy ku uciesze dzieci przez wiele  dni będzie padał śnieg.
Nie będę jednako rozwijał tego tematu, aby autorów od myślenia związanego z moją wypowiedzią gorączki mózgu nie nabawić.

Kierowca busa
11 miesięcy temu

Nikt z Ukrainy bez zaświadczenia o zatrudnieniu i wskazanym miejscu zamieszkania nie powinien mieć prawa pobytu na terenie Polski tak samo za każde wykroczenie wydalenie z Polski na Ukrainę bez możliwości powrotu

Ziom
odpowiada  Kierowca busa
11 miesięcy temu

Na front ojczyzny bronić

Robisz fotki.
11 miesięcy temu

Na Kaufland ukry zebraja kasę i zaglądają do aut. Parka chodzi z dzieckiem. On tatuaż krzyż na prawej ręce

nic śmiesznego
11 miesięcy temu

A co będzie jak Polacy pójdą na wojnę z Ukrainą czy Rosją zostawiając bezbronne kobiety i dzieci a oni tu zostaną ? …tak tylko pytam !

Jurek
odpowiada  nic śmiesznego
11 miesięcy temu

Az strach pomyśleć, mają u nas w kraju za duże fory.

Zomo
11 miesięcy temu

Nie generalizujcie . Faktycznie ta kaxxlia powinien walczyć w obronie swojej ojczyzny . Ale ocenianie całego narodu na podstawie części robxxywej jest przesadą . Rxxaki są także wśród nas polaków .

ktoś
odpowiada  Zomo
11 miesięcy temu

tak , przecież ta kopana po głowie kelnerka , rozboje , kradzieże , wały na miliony przez oligarchów ,
niszczenie rolnictwa , cofanie polskich towarów , plucie na Wołyń, to takie nic dla zomowca którym się głosisz być , idż sobie pospaceruj w Mikstacie po zmroku będzie jednego zomowca mniej i zgadnij kto cię tam napadnie?

Jurek
11 miesięcy temu

Nie areszt, tylko wydalić na front, nie walczy.

Pawlic
11 miesięcy temu

Najpierw robić mu z dupy jesień średniowiecza a później wykastrować i deport na Ukrainę z zakazem wstępu do Polski dozywotnio

78
0
Napisz co o tym sądziszx