Zamknięto popularne kąpielisko!

Dziś podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu popularnego kąpieliska w południowej Wielkopolsce. Wszystko za sprawą jednej z mieszkanek, która zaniepokojona udała się na spacer na ostrowskie Piaski. Tam dostrzegła charakterystyczny zielony kożuch.

Powiadomiony Sanepid w trybie natychmiastowym wysłał pracownicę, która dokonała oględzin powierzchni zbiornika. Na podstawie obserwacji podjęła decyzję o zamknięciu obiektu do czasu zaniknięcia sinic.

Toksyny wytwarzane przez sinice mogą doprowadzić do zatrucia. Nie chodzi wyłącznie o kontakt fizyczny, ale również powietrzny. Gdy nawdychamy się powietrza unoszącego się nad kąpieliskiem, na którym doszło do zakwitu sinic, możemy poważnie się zatruć.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Żadna z 5 osób nie przyznaje się do kierowania
Subskrybuj
Powiadom o

30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena
7 miesięcy temu

Czy taki bandyta jak B… …. ma prawo oskarżać jednego z najmadrzejszych i najlepszych Prezydentów Miasta Stoleczneo Warszawy ? NIE tego pisi bandyta należy niezwłocznie oskarżyć za złodziejstwo i bandytyzm i umieścić pilnie w ZK.

Do Zubi
7 miesięcy temu

Co do dudnienia na Piaskach to przy Lagunie jest wesołe miasteczko i długo było czynne, natomiast na Lagunie odbywa się Rock Festiwal do ok.24(w niedzielę również). I bawią się tam nie pasożyty tylko osoby które zakupiły karnety. A gdyby się nic nie odbywało to byś narzekał że nic się w Ostrowie nie dzieje.

SUZUKI
odpowiada  Do Zubi
7 miesięcy temu

Dziś ma wystąpić nasz towar exportowy najlepszy polski zespół warszawski RIVERSIDE

Abc
7 miesięcy temu

Woda tam to syf. A co z zakazem wprowadzania psów na plażę? Co chwilę ktoś tam spaceruje z psem a one sikają i swoje tam robią :/

MZZielono
7 miesięcy temu

Dla tego faceta liczy się tylko kasa tak było jest i będzie dopóki zarządzał tym stawem

Putin
7 miesięcy temu

zapraszam do Szałe 😀

Lividium
odpowiada  Putin
7 miesięcy temu

A co takiego jest na tym Szałe

Mieszkaniec wioski Smerfów
7 miesięcy temu

Co robi zarząd Zieleni Miejskiej z prezesem na czele? Musiał ktoś z zewnątrz zgłaszać coś co jest wiadome od lat? Jeżeli takie coś występuje od dawna to obowiązkiem spółki jest kontrolować to na bieżąco, zresztą wcześniej kupę kasy wyrzucono w błoto na różne sposoby filtrowania wody i efektu nie widać. Czy ktoś jeszcze panuje nad tymi tworami (czyt. spółkami) miejskimi?

Pawlic
7 miesięcy temu

Piaski to jedyne miejsce w Ostrowie gdzie można przyjemnie spędzić czas, to miasto powoli umiera podobnie jak całe centrum już umarło, wszędzie pustki nawet porządnego pubu nie ma w z wyjątkiem Kościuszki. Niedługo to tam tylko policja będzie jeździć i nic więcej katastrofa.

Ost
odpowiada  Pawlic
7 miesięcy temu

Jakie pustki na rynku ty j***iety jesteś i to porządnie

Nie
odpowiada  Pawlic
7 miesięcy temu

W centrum na rynku w każdej knajpie ludzi od ch##, a ty mówisz że pustki? Chyba o 2.00 w nocy tam przechodzisz to może pustki.

Zubi
7 miesięcy temu

Jest prawie godzina 23, a plebs na Piaskach znowu bębni na całe miasto. Czy nie obowiązuje cisza nocna? Są wśród ostrowian ludzie którzy pracują i chcą wypocząć w nocy. Tak, tak są ludzie którzy pracują m.in. na leni i darmozjadów, amatorów taniego piwska i plebejskich uciech, pasożytów społeczeństwa.

Do Zubi
odpowiada  Zubi
7 miesięcy temu

Niestety ale coś się jeszcze dzieje,na Piaskach jest festiwal. Jedź sobie do Wrocławia albo Poznania,zamieszkaj w centrum i każ im pozamykać knajpy i ogródki piwne. Jedyne wyjście – wyprowadzić się na wieś, ale przecież tam gnojem śmierdzi…

Ciekawe
7 miesięcy temu

To gdzie teras ludzie bendom się kopać? U siebie w domach? Tak zawsze wode oszczendzali,bo się na piaskach wykopali.

Farmazon
odpowiada  Ciekawe
7 miesięcy temu

W przeciwieństwie do ciebie ludzie mają i słownik i wodę w domach

30
0
Napisz co o tym sądziszx