Obcokrajowiec zrobił TO w pociągu. Zatrzymano go. Było z nim małe dziecko

Udostępnij
Tweet

Chwilę przed godziną 8 rano na ostrowski dworzec wjeżdżał pociąg relacji Zgorzelec – Warszawa. Wezwano policję z powodu pijanego Białorusina, który miał pod opieką półtoraroczne dziecko i awanturował się.

Podjęto decyzję, że podróż mężczyzny zakończy się na stacji w Ostrowie Wielkopolskim. Ponieważ był pobudzony został zakuty w kajdanki. Dziewczynkę przewieziono w pobliże radiowozu we wózku dziecięcym. Z pociągu wyciągnięto również bagaże.

Dalszy ciąg artykułu pod zdjęciami

Mężczyzna nie chciał dobrowolnie wsiąść do radiowozu. Był oburzony z powodu takiego traktowania go. Policjanci stwierdzili, że nie będzie przewożony w tzw. klatce tylko na fotelach w środkowej części busa. Tam również nie chciał wejść dobrowolnie. Wszystko widziała jego córka, która w pewnym momencie wybuchła płaczem.

Dwóch policjantów zabrało dziewczynkę do drugiego radiowozu. Wszyscy pojechali na komendę w celu przeprowadzenia dalszych czynności.

Białorusin wydmuchał około promil alkoholu. Przypominamy, że dziecko zawsze musi być pod opieką co najmniej jednego trzeźwego dorosłego opiekuna.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Oboje wjechali na zielonym? Wypadek na Bema
Subskrybuj
Powiadom o

68 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek Barel
4 miesięcy temu

Dla ułomów z łostrowa . Awanturował się był pod wpływem alkoholu No i cóż ? Łostrowioki nie widzą nic dziwnego bo sami tak żyją w ciągłej patoli i dla nich to nic dziwnego . Co za patola ten łostrów .

czytelnik
4 miesięcy temu

zrobił to,czyli co,bo nie doczytałem się

Klocek
odpowiada  czytelnik
4 miesięcy temu

Zrobił kupę w przedziale i nie miał papieru.Wezwał konduktora żeby mu dupę wytarł💩

Miś z "Misia"
4 miesięcy temu

Zrobił „TO” czyli co? Zgwałcił, molestował, zabił? Co zrobił?

Kierowca
4 miesięcy temu

Szkoda dziecka, będzie trauma

flaszka
4 miesięcy temu

SPAŁOWAĆ I DEpoRTOWAĆ

68
0
Napisz co o tym sądziszx