Po zderzeniu auto wjechało w dom. Wyszła na jaw prawda o „nowym” aucie (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór doszło do wypadku dwóch aut osobowych w miejscowości Zacharzew na drodze krajowej nr 36. Jedna osoba została poszkodowana.

Kierowca volkswagena próbował włączyć się do ruchu i nie zauważył nadjeżdżającej białej Toyoty. Samochód poszkodowanej został wytrącony z toru jazdy i wjechał na pobliską posesję, taranując ogrodzenie i lekko muskając narożnik domu.

Kierująca toyotą została zabrana do karetki z powodu dolegliwości bólowych. Okazało się, że miesiąc temu kupiła samochód z komisu i miał być „bezwypadkowy”. Jednak na prawym tylnym nadkolu wyszła warstwa szpachli.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Skradli elektroodpady, ale nagrał ich monitoring
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zomo
8 miesięcy temu

Koszty pokryje OC ubezpieczyciel a dziad może znowu wymuszać pierwszeństwo .

Zomo
8 miesięcy temu

Facet myslał że ma pierwszeństwo . Xxxxx

GTI
8 miesięcy temu

Cały polski autohandel aby handlarze wyszli na swoje to auto musi być albo bardzo stare albo bardzo zużyte albo mocno rozbite a najlepiej to wszystko na raz tak bylo zawsze jest i będzie dalej

Kierowca busa
8 miesięcy temu

Takich ulepow na polskich drogach są dziesiatki tysiący nie czarujmy się ceny używanych samochodów za granicą bardzo poszły w górę a ludzie dalej szukają okazji i oto efekty

Mruk
8 miesięcy temu

Auto od polskiego handlarza i wszystko jasne uwierzyła na słowo miernik lakieru był zbyteczny

NieZaszczepiony
8 miesięcy temu

Warstwa szpachli nie oznacza wypadku tylko niezdarnego kierowcę, który mocno zarysował nadkole. Gorzej jak szpachla jest wszędzie ale sam blotnik to 80% pojazdów uzywanch tak ma !

GTI
odpowiada  NieZaszczepiony
8 miesięcy temu

Co innego minimalne wyrównanie pod lakierem a co innego ulep który po uderzeniu można szpachelka odrywać ale widać że dla Ciebie nie ma różnicy. Ulepy robi się tam gdzie nie chce się wstawiać nowego elementu bo to za drogo wychodzi a auto na handel a kijent głupi i wszystko kupi .

40
0
Napisz co o tym sądziszx