Pożar domu przy Kaliskiej

Udostępnij
Tweet

Przed godziną 6 rano poinformowano straż pożarną o pożarze domu jednorodzinnego. Na ulicę Kaliską 20 w Odolanowie wysłano wozy gaśnicze i podnośnik.

Ogień obejmował dach i częściowo wnętrze pustostanu. Według mieszkańców mają tam pomieszkiwać bezdomni. Tym razem nikogo wewnątrz nie znaleziono. Nie był to pierwszy pożar tego obiektu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KZ
10 miesięcy temu

no tak już poprostu jest

Arturro
10 miesięcy temu

Szkoda tych bezdomnych bo zawsze pomagali zbierać warzywa i owoce na działkach

Andrzej
10 miesięcy temu

I teraz bezdomni zostali bezdomni

Strażak
10 miesięcy temu

Pesla i chmielecki gdzie będziesz spali

Arek
10 miesięcy temu

Przykra sprawa właściciele wiele lat temu zmarli bezdzietni a testamentu nie zostawili rodzina szarpie się między sobą o to co po nich zostalo. Właściwe cala praca byłych niezyjacych właściciei przepadła ile takich domów i obejść w naszym powiecie.

Rojber
10 miesięcy temu

Gdzie teraz będą koczować Malutki i Peśla? 🤣

Swój
odpowiada  Rojber
10 miesięcy temu

Malutki wrócił ponoć do domu

Zorientowany
10 miesięcy temu

Ten dom od kilkunastu lat jest przedmiotem sporu o spadek pomiędzy dwiema rodzinami. Nawet jak będzie zburzony to pozostaje dobrze zlokalizowana działka po nim.

Kamila
10 miesięcy temu

Dom przy Kaliskiej 20 stoi cały i zdrowy piszcie rzetelnie

TSG
10 miesięcy temu

Ładny dom kiedyś z tego był.

karolo
odpowiada  TSG
10 miesięcy temu

Bardzo ładny, z gatunku takich jakich się już dziś nie buduje jeśli spojrzeć na formę, proporcje i pewne rozwiązania, a nie na to w jakim był stanie. Przykład ostatniej fazy w architekturze indywidualnej kiedy jeszcze budowano po prostu ładne domy jednorodzinne nawiązujace trochę do szkoły przedwojenny willi, a trochę do naszych lokalnych wzorów masowego budownictwa murowanego typowego dla czasów zaboru pruskiego. Domów o podobnych formach z takimi dachami mansardowymi i facjatkami, półpiętrami itd. jest np. pełno na willowych osiedlach Kopenhagi i innych duńskich miast. Paradoksem jest, że u nas takie rzeczy trafiały się jeszcze w pierwszych dwóch siermiężnych dekadach komuny, a w tych późniejszych, niby lepszych zawalano cały kraj jak długi i szeroki konsekwentnie jednolitymi domami-kostkami.

11
0
Napisz co o tym sądziszx