Wypadek motocyklisty na Odolanowskiej

Udostępnij
Tweet

Przed godziną 10 na ulicy Odolanowskiej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i jak się pierwotnie wydawało samochodu osobowego. Na miejsce wysłano straż pożarną, karetkę i policję.

Rozpytanie motocyklisty rzuciło nowe światło na przebieg zdarzenia. Okazało się, że młody kierowca białego renault zahamował, a motocyklistą kiedy się zorientował wykonał tzw. „położenie motocykla” dzięki czemu prawdopodobnie nie wjechał w tył osobówki.

Dla policjantów było już jasne, że winę za zdarzenie ponosi poturbowany motocyklista, który nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu. Kierowcę jednośladu zabrano do szpitala na dokładniejsze badania.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Nie pozostał obojętny na jej los
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olek
11 miesięcy temu

Brawo dysp znowu siły nieadekwatne do zdarzenia

Prokurator
11 miesięcy temu

Bo zawsze biednych strażaków wołają strażacy ratują strażacy są piersi autami co mają po parę ton a policja miglanci co tylko rowerzystów potrafią łapać lub żulikow w parku to te nieroby zawsze są ostatnie lub jak ostatnio kobietę w szpitalu po poronienie atakować to jest policja bandą cwaniaczkow co poszła do policji żeby się podpisywać a nie ludziom pomagać!!!

Ostrowianka
odpowiada  Prokurator
11 miesięcy temu

Prokurator …masz kartę rowerową że Policja ci mandat dała ?? Bredzisz z zerową wiedzą w temacie . Praca w Policji jest dla każdego , więc ??? droga wolna , może tez będziesz tym „cwaniaczkiem >

22
0
Napisz co o tym sądziszx