Mieszkańcy sami utwardzili drogę i dokonali „uroczystego” otwarcia

Udostępnij
Tweet

Z przymrużeniem oka podeszli do tematu otwarcia drogi mieszkańcy wsi Jutrków. To właśnie tam obywatele sami utwardzili dukt i dokonali przecięcia wstęgi. Żeby nadać podniosłości wiekopomnej chwili, wcielili się w role ważnych osób takich jak biskup czy proboszcz.

Droga znajduje się przy granicy z powiatem kępińskim.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych
Subskrybuj
Powiadom o

37 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BMW5
7 miesięcy temu

Po co ta cała szopka??
Brak słów.

Ostatnio edytowany 7 miesięcy temu by BMW5
RASZKÓW
7 miesięcy temu

Królowie żyta 2. Taki nasz obraz.

jola
7 miesięcy temu

Beznadziejne nie widze w tym nic smiesznego ,patologia jak dla mnie

Tomasz
7 miesięcy temu

Prymitywni ludzie mogą na taki pomysł wpaść. Dno totalne. Nie chcieli zaprosić duchownego to nikt ich do tego nie zmuszał. Szacunku brak. Pokazali swój poziom. Tylko jak trwoga do do Boga a teraz naśmiewają Sue z obrzędu poświęcenia i modlitwy. Wstyd

Arrakis
odpowiada  Tomasz
7 miesięcy temu

Dlaczego mieli zapraszać funkcjonariuszy skompromitowanej korporacji? Czym zasłużyli sobie na szacunek? Wstydź się włazić tak w anus. Czasy kościelnej dominacji i agitacji ich świeckich kolaborantów odchodzą bezpowrotnie w zapomnienie.

X2
odpowiada  Tomasz
7 miesięcy temu

Rozumiem, że ludzi kabaretu też nazywasz prymitywami o ile parodiują księdza. A może Laskowika, SmoleniA też?

Rafał Baron
odpowiada  X2
7 miesięcy temu

Takiemu osiołkolkowi nie przetłumaczysz to elektorat parti pisu . Nie używają to co mają w głowie No chyba że nie mają jak większość 🤣🤣🤣

Rafał Baron
odpowiada  Tomasz
7 miesięcy temu

Hej Tomaszu . Co robi ksiąg czy biskup na nowo otwieranej drodze . Droga jest dla użytku publicznego a nie tylko dla tych co wierzą w Boga ??? Tu jest pokazane dla Twojej informacji jak nasi samorządowcy słuchają swoich wyborców , jak są drogi odnowione z funduszów UE to pisiory przypisują sobie zasługi . Pokazane w tunelu pod świną . A dziś nie otwiera się nic bez klera . A skoro mamy w państwie Polskim inne wyznania to dlaczego nie zaproście przedstawicieli innych wyzwań niech każdy ma swojego przedstawiciela . I do sedna : Dobrze że sami we własnym udziale zrobili to i zadrwili wctencsposob z rządzących . Ja jak bym tam bliżej mieszkał to bym jeszcze kogoś za Kaczyńskiego i pinokia przebrał i pomlaskał do mikrofonu . Słuchacie bredni a oni obiecują . Tak jak Pinokio powiedział wyborcom trza obiecywać a później te obietnice wyciszać i na koniec maja zapierdal… za miskę ryżu . I tak będzie jak nie przejrzycie na oczy zwolennicy pisiogrodu .

Gg
7 miesięcy temu

Właścicielowi mesia radzę udać się do mechanika jazda z zapaloną kontrolką może uszkodzić silnik i tacowe pójdzie się jeba….

szaman z Torunia
7 miesięcy temu

trzy akty wiary ZŁOTO EURO I DOLARY to jest obraz ePISkopatu polskiego

Czytelniczka
7 miesięcy temu

Super filmik i cała akcja 😀 bez poczucia humoru daleko nie zajedziemy 😉

BMW5
7 miesięcy temu

Ale patologia, same czubki.
Tyle w temacie.

Ostatnio edytowany 7 miesięcy temu by BMW5
37
0
Napisz co o tym sądziszx