Wypadek na Limanowskiego. Kobieta była mocno zakrwawiona

W piątkowy poranek na skrzyżowaniu ulic Limanowskiego oraz Żeromskiego w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jedna osoba została poszkodowana.

Citroen c3 jechał ulicą Limanowskiego w stronę Piasków. Od ulicy Żeromskiego wyjechał peugeot 508, którego kierowca nie zorientował się, że jedzie drogą podporządkowaną.

Peugeot uderzył w bok citroena przez co zmienił tor jego jazdy. Od wybitej bocznej szyby kobieta doznała krwawiącej rany w okolicy oka. Została zabrana do szpitala.

Sprawca jest mieszkańcem powiatu ostrzeszowskiego.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zwierzęta już nie żyły. Zostały zagłodzone?
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rafał Baron
9 miesięcy temu

Taki kierowca powinien mieć zatrzymane prawojazdy na piec lat i ponowny egzamin . Jakim trza być żeby nie wiedzieć że porusza się droga osiedlową czy podporzatkowaną czy tez główną . No jak dla mnie nie ma wytłumaczenia . Przecież Jak minorową jazdy nie zabierzecie to za jakiś czas zabije kogoś .

yarecki
9 miesięcy temu

Najbardziej niebezpieczne skrzyżowanie w Ostrowie co tydzień jakaś kolizja mieszkam w pobliżu i widzę co się dzieje nawet rowerzyści jeżdżą ścieżkami ,,pod prąd, masakra

nic śmiesznego
9 miesięcy temu

Ale jaja , ale jaja , ale jaja ” kierowca nie zorientował się, że jedzie drogą podporządkowaną.” … a może nawet nie zorientował się że w ogóle jedzie ?

....
9 miesięcy temu

Jak długo jeszcze będziecie pisać na podstawie tablic skąd był sprawca i poszkodowany. , z jakiego powiatu,. Od roku już nie wymienia się tablic, przy zakupie auta zarejestrowanego wcześniej w dowolnym powiecie w Polsce…

19
0
Napisz co o tym sądziszx