Złapani na kradzieży dużej liczby piw

Policjanci z ostrowskiej drogówki zatrzymali na gorącym uczynku włamywaczy. Mężczyźni w środku nocy włamali się do metalowej wiaty marketu we Wtórku i ukradli ponad 70 puszek piwa. 37 i 44-latek usłyszeli już zarzuty.

W nocy 24 czerwca, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim podczas pełnionej służby, na terenie gminy Ostrów Wlkp. zauważyli w rejonie jednego z marketów dwóch mężczyzn, którzy szli z dużymi zapakowanymi torbami. Sytuacja ta wzbudziła zainteresowanie mundurowych, ponieważ podejrzewali, że mogli przenosić jakieś kradzione przedmioty. Okazało się, że w torbach zakupowych mężczyźni mieli kilkanaście zgrzewek piwa. Mężczyźni tłumaczyli policjantom, że alkohol kupili w markecie. Policjanci nie dali wiary ich słowom. Dokładnie sprawdzili rejon marketu. Okazało się, że wiata sklepu jest uszkodzona. Dodatkowo, przy mężczyznach policjanci znaleźli metalowe pręty. Po chwili mężczyźni przyznali się policjantom, że to oni włamali się do zaplecza sklepu i ukradli ponad 70 puszek piwa.

37- i 44-latek zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dzień później usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. W związku z tym, że 44-latek działał w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa grozi mu wyższy wymiar kary.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje młoda kobieta. Wypadek z udziałem BMW
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gargamel
10 miesięcy temu

Upału nie ma a pić się dalej chce

Kibol
10 miesięcy temu

Oj oj zaraz kradli. Susza panuje a człowiek nie wielbłąd pić musi.

Maniu
10 miesięcy temu

Napewno mieszkali na olszynowej

Skubski
odpowiada  Maniu
10 miesięcy temu

Tam ale degeneraci i bidusy

ostrow
10 miesięcy temu

moze to zuzannka z chłopakiem

Andrzejek
odpowiada  ostrow
10 miesięcy temu

Zuzzana Osw I Jasiu Stasiu !? Hahaha

Lech
10 miesięcy temu

jakby nie patrzeć: nawarzyli sobie piwa!

Beata
10 miesięcy temu

Ja nie wiem, nie rozumiem, jak można ukraść czyjąś rzecz? Rzecz na którą jej właściciel ciężko sobie zapracował. Czy naprawdę tak trudno wziąć się za jakąś pracę i zarobić sobie na swoje zachcianki? Najgorsze jest to że złodzieje są coraz bardziej zuchwali i dokonują kradzieży w biały dzień nie bojąc się żadnych konsekwencji. Sama byłam kiedyś świadkiem takiej kradzieży kiedy szłam razem z koleżanką i moim (wówczas) 12-letnim synem. Jakiś facet podbiegł do starszej kobiety i wyrwał jej torebkę. Ja z koleżanką ruszyłyśmy za nim w pościg, a synowi powiedziałam żeby zadzwonił na policję. Szybko go złapałyśmy i powalilysmy na ziemię, a policja przyjechała i zabrała tego faceta. Co za cham, jak można tak kogoś okrasc i to w dodatku starszą osobę. Ale jak widać złodzieje są wszędzie i atakują o każdej porze.

Popatrz na kukiza
odpowiada  Beata
10 miesięcy temu

Zostań politykiem
To się przewartościujesz

Beata
10 miesięcy temu

Ja nie wiem, nie rozumiem, jak można ukraść czyjąś rzecz? Rzecz na którą jej właściciel ciężko sobie zapracował. Czy naprawdę tak trudno wziąć się za jakąś pracę i zarobić sobie na swoje zachcianki? Najgorsze jest to że złodzieje są coraz bardziej zuchwali i dokonują kradzieży w biały dzień nie bojąc się żadnych konsekwencji. Sama byłam kiedyś świadkiem takiej kradzieży kiedy szłam razem z koleżanką i moim (wówczas) 12-letnim synem. Jakiś facet podbiegł do starszej kobiety i wyrwał jej torebkę. Ja z koleżanką ruszyłyśmy za nim w pościg, a synowi powiedziałam żeby zadzwonił na policję. Szybko go złapałyśmy i powalilysmy na ziemię, a policja przyjechała i zabrała tego faceta. Co za men.da, jak można tak kogoś okrasc i to w dodatku starszą osobę. Ale jak widać złodzieje są wszędzie i atakują o każdej porze. Większość oczywiście pochodzi z patologii i nizin społecznych.

Gg
odpowiada  Beata
10 miesięcy temu

Ma się taki styl bycia czego nie rozumiesz ?

Beti
odpowiada  Beata
10 miesięcy temu

Zapewniam że równie szybko ich wypuścili:/

Zioło
10 miesięcy temu

Dino

Zawiedziona
10 miesięcy temu

Za piwo za kraty Za przekręty w rządzie na Wolności To jest Sprawiedliwość

Jurek.
odpowiada  Zawiedziona
10 miesięcy temu

Tam tego nikt nie widzi.

Alkus
10 miesięcy temu

Czy to był Hubert B. ten co lubi bardzo procenty?

Radek Vit
odpowiada  Alkus
10 miesięcy temu

Bidus i patus na starym rowerze 60tka. 😂

Ariel
odpowiada  Alkus
10 miesięcy temu

Był. U mnie. To żebrak. Nie idzie do pracy bo len.

Ko
odpowiada  Ariel
10 miesięcy temu

Po co ma iść do pracy, dostanie za darmo kilka tysięcy od kraju i po co ma się męczyć pracą? Niestety taki mamy kraj

19
0
Napisz co o tym sądziszx