50-latek wpadł z wieloma dopalaczami

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy Kryminalni zatrzymali 50-latka, u którego znaleźli i zabezpieczyli ponad 260 gramów substancji chemicznych tzw. „dopalaczy”. Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

We wtorek, 30 maja br., kryminalni ostrowskiej komendy na terenie powiatu zatrzymali mężczyznę, który posiadał ponad 200 porcji narkotyków. Mężczyzna na widok policjantów próbował się oddalić. Policjanci natychmiast go wylegitymowali. Okazało się, że miał on przy sobie narkotyki. W trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych należących do mężczyzny, kryminalni znaleźli kilkadziesiąt woreczków z narkotykami. Dodatkowo, funkcjonariusze w samochodzie mężczyzny ujawnili dwa duże worki foliowe z zawartością blisko 200 mniejszych woreczków z nieznaną substancją. Policjantom w czynnościach przeszukania towarzyszył pies służbowy Muszla, wyspecjalizowany do wyszukiwania zapachów narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Natomiast zabezpieczone środki zostały przekazane do laboratorium w celu szczegółowej analizy składu chemicznego.

Okazało się, że są to środki odurzające i substancje psychotropowe, które znajdują się na liście zakazanych w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 260 gramów tzw.”dopalaczy”. 50-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

Za to przestępstwo, mężczyźnie grozi nawet 10 lata więzienia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  To oni włamywali się do domów
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Thc
4 miesięcy temu

Z tego co jest za zdjęciach to konopie 😉😂 chyba że pan majeranek jakimś świństwem nasaczał jeśli natura to 👍ktoś ten artykuł napisał bez sensu chyba że zdjęcia wklejone z internetu

bra
4 miesięcy temu

Brawo „Psy”, brawo pies.

ZK
4 miesięcy temu

Dziwne, że alkohol nie znajduje się na żadnej liście zakazanych. Wszyscy wiedzą jakie spustoszenie robi alkohol w człowieku, a jednak nikt się nie odważy potraktować go tak, jak traktuje się narkotyki. Powód – piją prawie wszyscy, decydenci również, więc nie będą kręcili bata na samych siebie.

Do ZK
odpowiada  ZK
4 miesięcy temu

Zgadza się. A do tego dochodzi akcyza czyli kura znosząca złote jajka a takich się nie zabija.

MSWiA
odpowiada  ZK
4 miesięcy temu

Bo na ziółko nie ma akcyzy i państwo nic nie zarabia. Proste.

Miki
odpowiada  ZK
4 miesięcy temu

Alkohol a narkotyki.. Co to za porównanie.. Czy kieliszek wódki można porównać do pierwszej kreski, do pierwszego bata, albo starego dobrego worka. Kieliszek wódki można pić dzień w dzień do końca zycia..A resztę pyszności bardzo bardzo krótko.

...
4 miesięcy temu

Brawo Policja!

7
0
Napisz co o tym sądziszx