Po pijaku rozbiła auto teścia

Udostępnij
Tweet

W sobotni poranek ostrowianka kierując volvo doprowadziła do zderzenia z peugeotem. Kolizja miała miejsce na jednym z rond na ulicy Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 8 rano. U zbiegu ulic Asnyka i Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim kierująca volvo uderzyła przodem w peugeota. Po wezwaniu policji okazało się, że 27-latka ma około 2.3 promila i zakaz prowadzenia pojazdów.

Jak widać to kolejne zdarzenie z jej udziałem i stwarzanie bezpośredniego zagrożenia dla pozostałych mieszkańców. Czy trzeba poczekać aż dojdzie do tragedii?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy jadą alarmowo. Wiemy dlaczego
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Co że mną się nie napijesz?
3 miesięcy temu

W jakim kraju człowiek żyje?
Tu jest Polska, tu się pije!

Bary
4 miesięcy temu

Bo to ona pierwsza ? Może mniej przy kasie to się jej nie upiecze , są tacy co złapani kilka razy już podstawiają osoby żeby się podłożyły za hajs oczywiście i jeżdżą dalej .. rozwalone auto raz drugi trzeci i śmigają dalej.. alkohilckie mendy aż faktycznie komuś życie zniszczy i oczywiście sam zostanie calutki

Jacek
4 miesięcy temu

Hasło robota co chceta aktualne. Seweryn i jemu POdobni nie na darmo wyją z nienawiści każdego dnia. Na jutro szykowała się do stolycy na zbiorowe DARCIE RYJA!

Pan Marek
odpowiada  Jacek
3 miesięcy temu

Ale Ty masz we łbie nasran3 i papiórkiem przytkane 🤯🙉🤏

26
0
Napisz co o tym sądziszx