Nie żyją osoby po zderzeniu wozu strażackiego (ZDJĘCIA)

Do olbrzymiej tragedii doszło w piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 15. Najpierw zginęła jedna osoba, a kolejne dwie w wyniku zderzenia z wozem strażackim.

na drogach powiatu krotoszyńskiego. Niemal w tym samym momencie doszło do dwóch wypadków śmiertelnych na trasie krajowej nr 15 – W Wolenicach (gm. Rozdrażew) i w Krotoszynie. Śmierć poniosły trzy osoby.

Wypadek śmiertelny w Wolenicach
Po godzinie 13:00 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Wolenice (gm. Rozdrażew) zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka.
Doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego marki MANoraz dwóch osobówek marki Toyota i Dacia.

Na miejsce zadysponowano dwie karetki. Pierwszy zespół ratownictwa medycznego udzielał pomocy mężczyźnie, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji 52-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego zmarł. Druga z osób poszkodowanych – kobieta – trafiła do szpitala.

Pół godziny później wóz strażacki wyjeżdżając z Krotoszyna w stronę Koźmina Wielkopolskiego zderzył się z samochodem osobowym. Strażacy byli zadysponowani do pierwszego zdarzenia.

W osobówce jechali 67-letni mężczyzna kierujący autem i jego pasażerka – 62-letnia kobieta.
Niestety, w wyniku wypadku śmierć na miejscu ponieśli kierowca i pasażerka samochodu osobowego.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mariusz w Masterchef Nastolatki - co dalej?
Subskrybuj
Powiadom o

30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zomo
10 miesięcy temu

Po 65 roku życia powinny być badania lekarskie . Bo to jest skandal . Widziałem kiedyś jak 98 letni dziadek szedł do samochodu o 2 kulach . Nogi miał bezwładne . Wsiadł i jechał.

Mirek
10 miesięcy temu

Panie Januszu napisał Pan PRAWDĘ bo niestety tak jest gdy się pracuje nie u siebie a za społeczeństwa pieniądze i chce jeszcze i jeszcze więcej….

Informacja
odpowiada  Mirek
10 miesięcy temu

A kto ci broni…. też możesz popracować za pieniądze społeczeństwa. Przekonasz się wtedy że to nie jest łatwa praca a i pieniądze bez szału.

30
0
Napisz co o tym sądziszx