Tak się bawi młodzież

Udostępnij
Tweet

W dniu 19 maja 2023 roku ok. godziny 18:04 w m. Pleszew na ul. Kaliskiej policjanci WRD zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford C-Max, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 36 km/h.

Kierującym okazał się 15 letni mieszkaniec Pleszewa. W pojeździe znajdowało się czterech pasażerów w wieku od 15 do 19 lat.

Podczas dalszej kontroli pojazdu policjanci ujawnili w bagażniku 18 letniego mieszkańca gminy Pleszew.

Mężczyzna, który jechał w bagażniku został ukarany MKK z art. 97 KW. Użytkownik pojazdu, który udostępnił go do kierowania nieletniemu również został ukarany MKK z art. 96§1 KW. Nieletni natomiast został odebrany przez rodziców. Na tym się jednak sprawa nie skończy, ponieważ za swoje czyny odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich w Pleszewie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Palił syfem, ale go dopadli
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
8 miesięcy temu

Największymi durniami są ich rodzice i im podobni bo kupują samochody i motocykle i zabawa głupiego .No to w drogę wszystko jedno gdzie i jak,dobrze że się nie zatruł spalinami ,dopiero by było ,🙃😱

pok
8 miesięcy temu

Dzisiejsza młodzież niestety ma „pstro” w głowie (nie wszyscy oczywiście). A inteligencji coraz mniej 🙁

nowa kultura
8 miesięcy temu

kręcili kolejne sceny do patoseriali typu Lombard ,Dlaczego ja czy innego bagna które oglądają .

Psiełom baniaki poryło🤣
8 miesięcy temu

Bo trzeba mieć fantazję!👍
I świat zadziwić że
Klękajcie narody 👌

Babcia Zosia
8 miesięcy temu

Też tak chciałabym tak zaszaleć w miłym i trzeźwym towarzystwie przyjaciół, tylko za moich czasów samochodów było jak na lekarstwo. Woziliśmy się zatem starymi rowerami z dętkami klejonymi wielokrotnie niekiedy w kilka osób. Nikomu to jakoś nie przeszkadzało. Zimą ślizgaliśmy się po ulicach na łyżwach przykręcanych do butów. Czymże różnił się wtedy bagażnik roweru od bagażnika współczesnego samochodu ? Ano niczym. Tylko czasy idą coraz gorsze i powoli będziemy wchodzić w okres autokratyzmu i zakazów oraz nakazów wszelakich.

5
0
Napisz co o tym sądziszx