Jej dzieci nie żyją. Została aresztowana w nietypowym miejscu

Powracamy do sprawy utraty życia przez dwoje dzieci w wieku 9 i 13 lat na terenie Kobylej Góry. Jak się okazało stan kobiety – ich matki – na tyle się poprawił, że prokurator mógł ją przesłuchać i postawić zarzut zabójstwa dzieci. Kobieta nadal przebywa w szpitalu i dlatego zorganizowano wyjazdowe posiedzenie sądu w sprawie zastosowania tymczasowego aresztowania.

Sąd przychylił się do zastosowania aresztu w warunkach szpitalnych. Kobieta zostanie poddana badaniu na poczytalność w chwili pozbawienia życia swoich dzieci.

O sprawie pisaliśmy tutaj:

CZYTAJ  Morze łez na pożegnaniu młodych sióstr
CZYTAJ  Dwoje dzieci nie żyje. Matkę uratowano (aktualizacje)
POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bareja
1 rok temu

Jeszcze są tacy co minusują. Wyrażają poparcie dla dzieciobójczyni. Chory świat, chorzy ludzie. Do wora z nią. A wór do jeziora. Mam nadzieję że ją zutylizują, jak nie w więzieniu to w psychiatryku

Mieszkaniec
1 rok temu

Wypad ze szpitala innym miejsce zajmuje zabila to do pudła na resztę życia a nie badania nie zasłużyła na żadne nadania wypad inni bardziej potrzebują opieki a nie takie dno jest jexxieta i żadnej dodatkowej diagnozy tu nie potrzeba

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Mieszkaniec
Dyrektor
1 rok temu

Po co taki człowiek żyje, po co ja ratowali. Okaże się że jest niepoczytalna i ja wypuszcza a za jakiś czas znow coś zrobi albo pójdzie siedzieć za moje czyt. Wasze pieniądze. Dla mnie tacy ludzie nie mają prawa życia.

3
0
Napisz co o tym sądziszx