Morze łez na pożegnaniu młodych sióstr

Udostępnij
Tweet

Dziś w Kobylej Górze pożegnano dwie zmarłe siostry Madzię (13 l.) i Jadzię (9 l.). Na ich grobie spoczęło wielkie serce z białych róż.

Dziewczynki zginęły w tajemniczych okolicznościach w swoim domu. Ich mama walczy o życie w szpitalu.

W ostatnim pożegnaniu wzięło udział wielu mieszkańców gminy. Na wstęgach pożegnał je ojciec i Ola (starsza wiekiem, niepełnosprawna siostra), która w chwili tragedii była w szkole.

– Ludzkie sprawy nie są łatwe. Wszyscy doświadczamy ludzkiej niemocy i żałoby – mówił ksiądz, celebrujący mszę pogrzebową, który dodawał żałobnikom otuchy, wiary i nadziei. Nikt jednak nie mógł zapomnieć o tym, co wydarzyło się tydzień temu.

Przypomnijmy, że dramat rozegrał się 20 kwietnia na uboczu malowniczej miejscowości. Ojciec po powrocie z pracy odkrył ciała bliskich.

Śledczy poinformowali, że znany jest mechanizm śmierci dziewczynek: starsza zmarła od kilkudziesięciu ran kłutych, głównie w okolicach szyi i głowy. Młodsza miała tylko otarcia na szyi i zdaniem biegłych najprawdopodobniej została uduszona. Prokuratura nie postawiła jeszcze nikomu zarzutów w tej sprawie, ale jedna z hipotez śledczych zakłada, że to matka zabiła dwie córki, a potem sama próbowała popełnić samobójstwo.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zabytkowy rajd już w ten piątek!
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Damian
1 rok temu

Natychmiast powinno wprowadzić się w Polsce karę śmierci!!!bo coś za często ostatnio takie tragedie mają miejsce w bardzo krótkim czasie.

Pepe
1 rok temu

Nikt sie prawdy nie dowie nawet sąd i prokurator i nawet opieka społeczna bo opieka społeczna tylko siedzą przed biurkiem i dupy nie rusza jak się coś źle dzieje a później widać skutki a nie wspomnę o gronie pedagogicznym w szkołach…

Ryszard
1 rok temu

Pilnować matki w szpitalu i ojca prześwietlić

Niezgodny
1 rok temu

BRAK SŁÓW gdy dzieja się takie rzeczy!! Gdzie człowiek a zwłaszcza dziecko ma się czuć bezpiecznie jak nie we własnym domu przy rodzicach….

ewrzyn
1 rok temu

Bierzcie Ojca tez pod lupę,Święty nie jest moim zdaniem .
Szkoda biednych dzieci ,naprawdę

ewrzyn
1 rok temu

A ,tatuś łap w tym nie maczał ?
Ponoć były sygnały że złe się dzieje w rodzinie?

6
0
Napisz co o tym sądziszx