Auto wpadło do stawu. Nie żyje 1 osoba

Udostępnij
Tweet

W sobotę około godziny 7:20 do straży pożarnej w Pleszewie wpłynęła informacja, że prawdopodobnie do zbiornika wodnego w Kowalewie wjechał samochód. Dyżurny zadysponował jednostki z Kowalewa, Pleszewa oraz specjalistyczną grupę ratownictwa wodno-nurkowego z Konina.

Po dojechaniu pierwszych zastępów na miejsce działań świadkowie przekazali informację, że do zbiornika wodnego wjechał samochód osobowy. Jedna osoba była w środku.

Z relacji wędkarzy wynika, że zobaczyli samochód który był już przodem w wodzie. Pobiegli na miejsce nie wiedząc czy ktoś jest w środku. Po zbliżeniu się zobaczyli mężczyznę, który nie reagował na ich krzyki. Auto jeszcze przez chwilę dryfowało. Po chwili poszło na dno. W tym miejscu głębokość wynosi około 5 metrów.

Pierwsze zastępy, które przybyły na miejsce akcje podjęły próbę zlokalizowania samochodu, gdyż samochód już był niewidoczny. Pod wodę zanurkował strażak z Konina. Po zlokalizowaniu pojazdu wyciągnął osobę poszkodowaną. Przekazano ją zespołowi ratownictwa medycznego. Tam stwierdzono jego zgon.

Mężczyzna to mieszkaniec Pleszewa. Miał 58 lat.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  22-latkowi grozi do 10 lat więzienia
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Caryca
7 miesięcy temu

A wędkarze coś złapali czy tygrys na masce wypłoszył ryby

szwagier
7 miesięcy temu

za dużo zanęty panowie

Z.....
7 miesięcy temu

Ja czegoś do wuja nie rozumiem że nasi strażacy z okolicznych jednostek nie mają sprzętu do nurkowania wielki czas to zmienić to tak samo jakby do nagłego zdarzenia defibrylator targali z Poznania do Ostrowa szał wuja a jeszcze mam pytanie czy strażacy w testach sprawnościowych mają takie coś jak pływanie czy tylko po boisku z wężem bieganie

Zoroz
odpowiada  Z.....
7 miesięcy temu

Analogiczne są inne sytuację.Np o wojnach w Europie rządzi Ameryka,o Teoich pieniążkach w banku decydują nie rodzimi ministrowie finansów a finansjera amerykańsko-żydowska. Tutaj w tym przypadku akurat w Koninie jest wyspecjalizowana jednostka do tego typu zdarzeń i raczej bez zgody jakiegoś ważnego oficjela z zagranicy nikt z polskich podwykonawców tego nie zmieni.Chyba że Tusk ,i to też w przypadku jeżeli mu pozwolą Mistrzowie Loży.

Osw
7 miesięcy temu

To wedkarze beda pociagnieci do konsekwencji za nie udzielenie pomocy tylko patrzenie jak auto idzie na dno

Zoroz
7 miesięcy temu

Szczepionka działa różnorako.Zrownoważona metoda kontroli populacji na naszej planecie,zaczyna zbierać żniwo.

Tonienaszwędkarz
odpowiada  Zoroz
7 miesięcy temu

Tak tak, a ostoja wolności i demokracji to twoja ojczyzna matka Rosja. Paszoł.

??
7 miesięcy temu

nowa technika łowienia na „grunt”

Inka
7 miesięcy temu

A ja pozdrawiam tego siwego pana co pukał się po głowie dziś na moście ale mnie nie interesuje że pokazuje za kierownicą ze ma chora głowę znam dobrego psychiatrę

9
0
Napisz co o tym sądziszx