Auto wpadło do stawu. Nie żyje 1 osoba

Udostępnij
Tweet

W sobotę około godziny 7:20 do straży pożarnej w Pleszewie wpłynęła informacja, że prawdopodobnie do zbiornika wodnego w Kowalewie wjechał samochód. Dyżurny zadysponował jednostki z Kowalewa, Pleszewa oraz specjalistyczną grupę ratownictwa wodno-nurkowego z Konina.

Po dojechaniu pierwszych zastępów na miejsce działań świadkowie przekazali informację, że do zbiornika wodnego wjechał samochód osobowy. Jedna osoba była w środku.

Z relacji wędkarzy wynika, że zobaczyli samochód który był już przodem w wodzie. Pobiegli na miejsce nie wiedząc czy ktoś jest w środku. Po zbliżeniu się zobaczyli mężczyznę, który nie reagował na ich krzyki. Auto jeszcze przez chwilę dryfowało. Po chwili poszło na dno. W tym miejscu głębokość wynosi około 5 metrów.

Pierwsze zastępy, które przybyły na miejsce akcje podjęły próbę zlokalizowania samochodu, gdyż samochód już był niewidoczny. Pod wodę zanurkował strażak z Konina. Po zlokalizowaniu pojazdu wyciągnął osobę poszkodowaną. Przekazano ją zespołowi ratownictwa medycznego. Tam stwierdzono jego zgon.

Mężczyzna to mieszkaniec Pleszewa. Miał 58 lat.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Wiadomo co wyrzucił przez okno podczas pościgu
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Caryca
1 rok temu

A wędkarze coś złapali czy tygrys na masce wypłoszył ryby

szwagier
1 rok temu

za dużo zanęty panowie

Z.....
1 rok temu

Ja czegoś do wuja nie rozumiem że nasi strażacy z okolicznych jednostek nie mają sprzętu do nurkowania wielki czas to zmienić to tak samo jakby do nagłego zdarzenia defibrylator targali z Poznania do Ostrowa szał wuja a jeszcze mam pytanie czy strażacy w testach sprawnościowych mają takie coś jak pływanie czy tylko po boisku z wężem bieganie

Zoroz
odpowiada  Z.....
1 rok temu

Analogiczne są inne sytuację.Np o wojnach w Europie rządzi Ameryka,o Teoich pieniążkach w banku decydują nie rodzimi ministrowie finansów a finansjera amerykańsko-żydowska. Tutaj w tym przypadku akurat w Koninie jest wyspecjalizowana jednostka do tego typu zdarzeń i raczej bez zgody jakiegoś ważnego oficjela z zagranicy nikt z polskich podwykonawców tego nie zmieni.Chyba że Tusk ,i to też w przypadku jeżeli mu pozwolą Mistrzowie Loży.

Osw
1 rok temu

To wedkarze beda pociagnieci do konsekwencji za nie udzielenie pomocy tylko patrzenie jak auto idzie na dno

Zoroz
1 rok temu

Szczepionka działa różnorako.Zrownoważona metoda kontroli populacji na naszej planecie,zaczyna zbierać żniwo.

Tonienaszwędkarz
odpowiada  Zoroz
1 rok temu

Tak tak, a ostoja wolności i demokracji to twoja ojczyzna matka Rosja. Paszoł.

??
1 rok temu

nowa technika łowienia na „grunt”

Inka
1 rok temu

A ja pozdrawiam tego siwego pana co pukał się po głowie dziś na moście ale mnie nie interesuje że pokazuje za kierownicą ze ma chora głowę znam dobrego psychiatrę

9
0
Napisz co o tym sądziszx