Kolejna makabra w Wielkopolsce. Nie żyje dziecko i cztery osoby

Udostępnij
Tweet

Po tragedii, do której doszło przed kilkoma dniami w Kobylej Górze, doszło do kolejnej makabry na terenie Wielkopolski. Tym razem odkryto ciała aż 5 osób, w tym małego dziecka.

Wczoraj wieczorem w jednym z domów znaleziono ciała pięciu osób, czterech dorosłych i małego dziecka.

W poniedziałek wieczorem policja w Chodzieży w województwie wielkopolskim dostała zgłoszenie o odkryciu dwóch martwych osób na posesji. Na miejsce pojechał patrol policji, potwierdzili autentyczność zgłoszenia, mundurowi dokonali też kolejnego makabrycznego odkrycia.

– Po godzinie 20 wpłynęła informacja o znalezieniu w budynku jednorodzinnym dwóch ciał. Skierowani na miejsce policjanci w tymże budynku odkryli kolejne trzy ciała – mówi aspirant Karolina Smardz-Dymek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

– Łącznie są to cztery ciała osób dorosłych oraz jednego kilkumiesięcznego dziecka – podkreśliła Smardz-Dymek z policji.

Policję poinformowały osoby, które nie mogły skontaktować się z mieszkającą w budynku rodziną. TVN24 nieoficjalnie dowiedział się, że na parterze domu policjanci ujawnili zwłoki mężczyzny w wieku 41 lat, jego 38-letniej żony. Według TVN kobieta miała zaklejone usta i związane nogi, w łóżku przykryte kołdrą leżało ciało 4 – miesięcznego niemowlęcia. Na piętrze ujawniono zwłoki 73 – latka i jego o rok młodszej żony. Wszyscy mieli rany szyi. Na zapleczu domu ujawniono otwarte drzwi.

Na miejscu pracują służby, które mają wyjaśnić dokładne przyczyny tej tragedii.

Aktualizacja
Śledczy ujawnili, że kiedy odkryli zwłoki trzech osób, w tym zaledwie 4-miesięcznego chłopczyka, wszyscy mieli rany cięte szyi. U młodszego mężczyzny odkryto również rany kłute.

Mężczyzna najpierw zabił rodziców, a potem żonę i następnie dziecko. Na koniec popełnił samobójstwo. Nie mamy przesłanek, by uważać, że zamieszany jest w to ktoś z zewnątrz. Mamy do czynienia z poczwórnym zabójstwem i samobójstwem sprawcy.

O rodzinie za wiele nie było wiadomo, bo dopiero dwa miesiące temu małżonkowie sprowadzili się do Chodzieży, by opiekować się schorowanym ojcem sprawcy. Nie było z tego domu żadnych zgłoszeń. Sprawca tragedii nie był wcześniej karany.

CZYTAJ  Kto winien: BMW czy C*ganka?

20 lat temu Krzysztof A. leczył się psychiatrycznie. Powodem tego był, incydent w przydomowym ogródku gdzie zaczął turlać się po ziemi i przez to ranić. Matka mężczyzny wezwała pogotowie. Jakiś czas później z żoną Martą (†37 l.) zamieszkał w Wielkiej Brytanii, potem w Sochaczewie. Całkiem niedawno wprowadzili się do rodziców Krzysztofa. W styczniu urodził się Staś, jedyne dziecko małżeństwa.- ustalił fakt.pl

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

45 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
1 rok temu

Dużo małżonków kobiety czy mezczyzni żyją w związkach gdzie druga osoba jest chora. Widzą dziwne zachowania, doświadczają przemocy, czasem chorzy odseparowują ich od rodziny znajomych. Ale nie dociera….a psychiatrę dobrego to trudno znaleźć . Do tego coraz trudniej wiązać koniec z końcem. I bum..
Nie wszystkich można wyleczyć
Jak się nie da to trzeba odejść od takiej persony niż życie stracic.
Zony czy mężowie chorych są współuzależnieni

Arek
1 rok temu

Tak wygląda upadek moralny i obyczajowy społeczeństwa plus chore ideologie dostępne w necie na jedno kliknięcie

Polak na uchodźstwie
1 rok temu

Obudźcie się polaczki zanim będzie za późno. Dajcie sobą manipulować jak pionkami… Jak długo to będziecie znosić??

Renia
1 rok temu

To choroba przecież. Szkoda, pewnie nie pozwolił sobie pomóc. Smutno

Rambo z Milicji
1 rok temu

Ludzie co się z Wami porobiło? Gdzie jakieś dawne wzorce ?

Masakra jakaś. Duch w Narodzie ginie.

mieszkaniec
odpowiada  Rambo z Milicji
1 rok temu

Jak to gdzie ? płyną z TV

Damian
1 rok temu

Obstawiam że problemy finansowe w postaci problemu spłaty kredytu za ciągniętego na lata a że rata wzrosła blisko o sto procent to do takiej tragedii droga bliska i obawiam się że takich przypadków będzie znacznie więcej a to dopiero początek,bank wiecznie też czekać nie będzie 😏😏😏.

A.G
1 rok temu

Czyżby wielkie otwarcie wrót już nastąpiło coś złego bardzo złego wisi w powietrzu zlo rozlalo sie po świecie media w każdej postaci każdego dnia informacjami niszcza psychikę parę dni temu byla Kobyla Gora teraz Chodziez a jutro może będą takie rzeczy dwie ulice dalej od miejsca gdzie mieszkasz Kościół się skompromitował partia u władzy podzieliła ludzi na tych lepszych i gorszych rodziny w rozsypce dużo jest tylko że soba bo sa dzieci i kredyt na 30 lat ludzie już tak się pogubili że nie odróżniają zła od dobra szczęśliwi są jak się upija albo nacpaja

Marta
1 rok temu

Nie było by osiedla gdzie za pięknymi plotami zadbanymi ogrodkami i fasadami domów nie tocza się patologie w rodzinach przemoc emocjonalna fizyczna spory majątkowe oraz nadużywanie używek ale na zewnątrz wszystko super katalogowe a w środku piekło ludzi którzy tam mieszkają do tego zalew zlych samych zlych infornacji z kazdej strony i poczucie panicznego leku który media w nas pompuja każdego dnia kiedys ludzie mieli jakieś hamulce tym hamulcem byla religijność wiara teraz gdy to wszystko upadło hamulce puściły i mamy to co tutaj się wydarzyło

Prawda.
odpowiada  Marta
1 rok temu

O czym Ty piszesz zła kobieto?!!!. Do wariatkowo z Nią!!! Opętana przez szatana. ,,Szukam dobrego psychiatry do Mojej koleżanki” coraz więcej takich ogłoszeń. Jak myślicie czyja to wina?? Ludzi czy systemu? To tak samo, jak rząd rozwiązuje problemy które sam stworzył… Ślepe, sprzedawczyki socjalne.

SPRAWIEDLIWY
odpowiada  Marta
1 rok temu

Proszę zejść na ziemię, a nie rozwarzac myśli teologicznych. Wiarę proszę zostawić wierzącym i nie mieszać do tego okropnego zdarzenia, uczuć religijnych. Przecież i w tym środowisku chrzescjńskim dzieją się okropne rzeczy, za które kościół nie potrafi przeprosić np. obecnie pedofilstwo, a wcześniej błogosławienie przez papierza żołnierzy wermachty w czasach II wojny światowej, itp. O których kościół, chce zapomnieć lub uważa, że ich nie było.

Taka prawda
odpowiada  SPRAWIEDLIWY
1 rok temu

Dodaj jeszcze że setki a moze i tysiace zbrodniarzy wermachtu i ss uciekło z Europy po kapitulacji Niemiec droga przez Watykan na tzw paszport czerwonego krzyża

Szkoda dzieci
1 rok temu

Owsikowe róbta ,co chceta. Lewackie promowanie dewiacji. zboczeń.narkotyków. Pedofilii…lista długa. KTO by chciał,np. ,żeby jego matka ,latała na spędy KODu? Wulgarnie darła ryja ?Jak wiadomo kto. Plucie na kościół i Dekalog !!! Diabeł się cieszy .A zło ISTNIEJE !!! Spytać policjantów, co widzieli na interwencji .NIE z tego świata. POLSKICH policjantów.

Ja.
odpowiada  Szkoda dzieci
1 rok temu

Odstaw tabletki i skontaktuj się z lekarzem. Nie sądzę żeby nastąpiła jakaś radykalna poprawa, ale zawsze jest jakaś szansa. Aaaa i przestań oglądać Jakimowicza. To też powinno troszkę pomóc.

kolo
odpowiada  Szkoda dzieci
1 rok temu

Nie bez powodu szatan jest czarny i ksiądz też !!!!!!!!!!!!!!!

Lech
odpowiada  Szkoda dzieci
1 rok temu

a z którego to psychiatryka uciekłeś?

Stać Mnie bo Mam 500+
1 rok temu

Zaczynają się ciekawe czasy… Jeszcze duuuużo przed nami. Ale 13 wjechały na stół, to najważniejsze. Ciemny lud kupiony. I rozum już nie myśli. Pozdrawiam inteligęntną średnią klasę NADAL żebrającą dodatki.

Halina
odpowiada  Stać Mnie bo Mam 500+
1 rok temu

A Tobie żal d…pe sciska, ze 13ki brak 🤦‍♀️🙈🤮obyś jej nigy nie dostał!!

tylko tyle
odpowiada  Stać Mnie bo Mam 500+
1 rok temu

lecz się 500 plusie bo jesteś mocno chory

45
0
Napisz co o tym sądziszx