Kolejna makabra w Wielkopolsce. Nie żyje dziecko i cztery osoby

Udostępnij
Tweet

Po tragedii, do której doszło przed kilkoma dniami w Kobylej Górze, doszło do kolejnej makabry na terenie Wielkopolski. Tym razem odkryto ciała aż 5 osób, w tym małego dziecka.

Wczoraj wieczorem w jednym z domów znaleziono ciała pięciu osób, czterech dorosłych i małego dziecka.

W poniedziałek wieczorem policja w Chodzieży w województwie wielkopolskim dostała zgłoszenie o odkryciu dwóch martwych osób na posesji. Na miejsce pojechał patrol policji, potwierdzili autentyczność zgłoszenia, mundurowi dokonali też kolejnego makabrycznego odkrycia.

– Po godzinie 20 wpłynęła informacja o znalezieniu w budynku jednorodzinnym dwóch ciał. Skierowani na miejsce policjanci w tymże budynku odkryli kolejne trzy ciała – mówi aspirant Karolina Smardz-Dymek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

– Łącznie są to cztery ciała osób dorosłych oraz jednego kilkumiesięcznego dziecka – podkreśliła Smardz-Dymek z policji.

Policję poinformowały osoby, które nie mogły skontaktować się z mieszkającą w budynku rodziną. TVN24 nieoficjalnie dowiedział się, że na parterze domu policjanci ujawnili zwłoki mężczyzny w wieku 41 lat, jego 38-letniej żony. Według TVN kobieta miała zaklejone usta i związane nogi, w łóżku przykryte kołdrą leżało ciało 4 – miesięcznego niemowlęcia. Na piętrze ujawniono zwłoki 73 – latka i jego o rok młodszej żony. Wszyscy mieli rany szyi. Na zapleczu domu ujawniono otwarte drzwi.

Na miejscu pracują służby, które mają wyjaśnić dokładne przyczyny tej tragedii.

Aktualizacja
Śledczy ujawnili, że kiedy odkryli zwłoki trzech osób, w tym zaledwie 4-miesięcznego chłopczyka, wszyscy mieli rany cięte szyi. U młodszego mężczyzny odkryto również rany kłute.

Mężczyzna najpierw zabił rodziców, a potem żonę i następnie dziecko. Na koniec popełnił samobójstwo. Nie mamy przesłanek, by uważać, że zamieszany jest w to ktoś z zewnątrz. Mamy do czynienia z poczwórnym zabójstwem i samobójstwem sprawcy.

O rodzinie za wiele nie było wiadomo, bo dopiero dwa miesiące temu małżonkowie sprowadzili się do Chodzieży, by opiekować się schorowanym ojcem sprawcy. Nie było z tego domu żadnych zgłoszeń. Sprawca tragedii nie był wcześniej karany.

20 lat temu Krzysztof A. leczył się psychiatrycznie. Powodem tego był, incydent w przydomowym ogródku gdzie zaczął turlać się po ziemi i przez to ranić. Matka mężczyzny wezwała pogotowie. Jakiś czas później z żoną Martą (†37 l.) zamieszkał w Wielkiej Brytanii, potem w Sochaczewie. Całkiem niedawno wprowadzili się do rodziców Krzysztofa. W styczniu urodził się Staś, jedyne dziecko małżeństwa.- ustalił fakt.pl

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

45 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
GERALT
1 rok temu

Postaramy się, aby ich życie było krótkie, a ich umysły słabe, udając, że robią coś odwrotnego.

Będziemy korzystać z naszej wiedzy naukowej i technologicznej w subtelny sposób, aby nigdy nie widzieli, co się dzieje. pożywienie i woda, jak również w powietrzu, będą pokryte trucizną, gdziekolwiek się zwrócą.

Miękkie metale sprawią, że stracą rozum. Obiecujemy znaleźć lekarstwo z naszych wielu funduszy, a mimo to damy im więcej trucizny.

Trucizny chemiczne zostaną wchłonięte przez skórę idiotów, którzy wierzą, że pewne produkty higieniczne i kosmetyczne, prezentowane przez wielkich aktorów i muzyków, przyniosą im wieczną młodość na twarz i ciało, a przez ich spragnione i głodne usta zniszczymy ich umysły i systemy narządów wewnętrznych.

Jednak ich dzieci urodzą się jako niepełnosprawne i zdeformowane, a my będziemy ukrywać te informacje.

Trucizny będą ukryte we wszystkim wokół nich, w tym, co piją, jedzą, oddychają i noszą. Musimy być pomysłowi w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą one widzieć daleko.

Nauczymy ich, że trucizny są dobre – zabawnymi obrazkami i melodiami w telewizji. Ci, którzy ich szukają, będą pomocni. Werbujemy ich, żeby wypychali nasze trucizny.

Zobaczą, że nasze produkty są używane w filmie, przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu. Kiedy rodzą, wstrzykniemy trucizny do krwi ich dzieci i przekonamy, że im pomagamy!

Zaczniemy wcześniej, kiedy ich umysły będą młode, będziemy kierować ich dzieci do tego, co dzieci kochają najbardziej, słodyczy.

Kiedy próchnieją im zęby, wypełnimy je metalami, które zabiją ich umysły i ukradną przyszłość.

Kiedy ich zdolność uczenia się została naruszona, stworzyliśmy leki, które spowodują, że będą bardziej chorzy i spowodują inne choroby, na które stworzymy jeszcze więcej leków. Uczynimy ich przed nami potulnymi i słabymi dzięki naszej mocy.

Będą przygnębione, powolne i otyłe, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, podamy im więcej trucizny.

Skoncentrujemy naszą uwagę na pieniądzach i dobrach materialnych, aby nigdy nie łączyły się z własnym wnętrzem.

Będziemy ich rozpraszać cudzołóstwem, zewnętrznymi przyjemnościami i grami wideo, aby nigdy nie stanowili jedności wszystkich. Ich umysły będą należeć do nas i zrobią, co powiemy. Jeśli odmówią, znajdziemy sposoby na wdrożenie technologii, która zmienia umysł w ich życiu.

Będziemy używać strachu jako naszej broni. Ustanowimy ich rządy i stworzymy w nich sprzeciw. Będziemy posiadać obie strony. Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale będziemy kontynuować nasz plan. Wykonają za nas pracę i będziemy prosperować z ich trudu.

Nasze rodziny nigdy nie będą się mieszać z ich rodzinami. Nasza krew musi być czysta (ponieważ jest). Zmusimy ich, by zabijali się nawzajem, kiedy się nam przeciwstawią.

Będziemy ich oddzielać od jedności poprzez dogmat i religię. Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co mają myśleć i jak. Będziemy ich uprzejmie prowadzić i pozwolimy im wierzyć, że sami prowadzą.

Będziemy wzbudzać wśród nich wrogość poprzez nasze frakcje. Kiedy zaświeci wśród nich światło, ugasimy je kpiną lub śmiercią, która nam najbardziej odpowiada. Zmusimy ich do rozrywania serc i zabijania własnych dzieci. Dokonamy tego, używając nienawiści jako naszego sojusznika, gniewu jako naszego przyjaciela.

Nienawiść całkowicie ich zaślepi i nigdy nie zobaczą, że w ich konfliktach będziemy ich przywódcami.

Będą zajęci zabijaniem się nawzajem. Będą kąpać się we własnej krwi i zabijać swoich sąsiadów, jeśli tylko zobaczymy, że są przeciwko nam.

Wiele z tego skorzystamy, bo nas nie zobaczą, bo nas nie widzą. Będziemy nadal prosperować po ich wojnach i śmierci. Będziemy to powtarzać, aż nasz ostateczny cel zostanie osiągnięty. Będziemy nadal sprawiać, by żyli w strachu i złości, damy im obrazy i dźwięki.

Wykorzystamy wszystkie dostępne narzędzia, aby to osiągnąć. Narzędzia zostaną dostarczone przez ich pracę. Zmusimy ich do nienawiści do siebie i swoich sąsiadów.

Zawsze będziemy ukrywać przed nimi boską prawdę, że wszyscy jesteśmy jednym. Że nigdy się nie dowie! Nigdy nie mogą wiedzieć, że kolor jest iluzją, muszą zawsze wierzyć, że nie są równi. Kropla po kropli, kropla po kropli, osiągniemy nasz cel. Przejmiemy ich ziemie, zasoby i bogactwo, aby sprawować nad nimi kontrolę.

Oszukamy ich, by przyjęli prawa, które kradną im niewielką wolność. Ustanowimy system pieniężny, który zamknie ich na zawsze, pozostawiając ich i ich dzieci w długach.

Oskarżymy ich o morderstwo i przedstawimy światu inną historię, ponieważ będziemy właścicielami wszystkich mediów. Będziemy używać mediów do kontrolowania przepływu informacji i ich uczuć na naszą korzyść.

Kiedy powstaną przeciwko nam, zmiażdżymy ich jak owady, ponieważ są mniej niż to. Będą bezradni, aby cokolwiek z tym zrobić.

Ozzy
odpowiada  GERALT
1 rok temu

Ja pierd…le że też chciało ci się tyle pisać…

Agenda, nowa przyszłość.
odpowiada  GERALT
1 rok temu

Wrzucaj to codziennie, aż ten głupi naród zrozumie jak głęboko w czarnej dupie siedzi. Im później ludzie wyjdą na drogi tym bardziej zniewoleni będą. Dramat rozegrał się w domu. Co będzie jak to wyjdzie na drogi???

mieszkaniec
1 rok temu

wychodzi 500 + pewnie gorzała lała się strumieniami

Chłop
odpowiada  mieszkaniec
1 rok temu

Raczej „ZASZCZEP SIĘ I LEĆ” wychodzi.Ludziom zaczyna buzować w mózgu po eliksirze.

mieszkaniec
odpowiada  Chłop
1 rok temu

założę się z każdym że sprawca był notorycznym alkoholikiem .

zwykły obywatel
1 rok temu

Jakim trzeba być zwyrodnialcem aby dokonać takiego mordu. Nie miesić się mi to w głowie. Straszne i to niewinne maleństwo dzieciatko. Co się ostatnio porobiło tu lokalnie oraz globalnie ehh

Groszek
1 rok temu

nigdy nie głosuję P.S

Anak
odpowiada  Groszek
1 rok temu

Zagłosuj na Tuska będziesz miał lepiej dzbanie co by się nie stało przyklejacie to do PiS ,Chcesz mieć rządy Niemca i ruska to głosuj na Tuska

Trobek
1 rok temu

masakra się dzieje i jeszcze wielkopolsce

Egzekutor
1 rok temu

Należy przywrócić bezzwłocznie karę śmierci. I gdzieś mam protesty Brukseli,to już jest instytucja do zreformowania (jeżeli jeszcze to jest w ogóle możliwe).

Hah
odpowiada  Egzekutor
1 rok temu

Po co kara śmierci, jak takie osoby popełniają samobójstwo??

Zoroz
odpowiada  Egzekutor
1 rok temu

Korporacje finansjery żydowskiej są niereformowalne.

Ostrowianin
1 rok temu

Zaczynam się poważnie bać Boże co się dzieje

997
1 rok temu

Straszne, co przez te siedem lat dzieje się w kraju, za tych rządów. Co temu sprawcy zawiniło to niewinne dziecko, aż się w głowie nie mieści do czego mogą posunąć się ludzie w akcie desperacji. WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY.

Anak
odpowiada  997
1 rok temu

Kolejny co rząd obwinia ,za Tuska było hepi logarnij się

Czytelniczka
odpowiada  997
1 rok temu

Ale 20 lat temu kiedy ten pan miał już pewne problemy były inne rządy…
Nie mieszajmy we wszystko polityki..
Spoczywajcie w Pokoju…
Dzieciatko, Aniołku 😞

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Czytelniczka
***** ***
1 rok temu

Widać ludzie mają dość życia w tym głupim państwie PiS!!!
Widzą kaczora dyktatora, pinokia Morawieckiego, prezydenta Maliniaka, inflację, drożyznę tego buraka Sasina itp.
To się żyć odechciewa!

Anak
odpowiada  ***** ***
1 rok temu

Hej chcesz mieć rządy Niemca u ruska to głosuj na złodzieja i sprzedawcę Tuska będziesz miał lepiej ,szok

Karolka
odpowiada  Anak
1 rok temu

Powtarzasz się, jak zdarta płyta.

Sbmm
odpowiada  ***** ***
1 rok temu

Jesteś odstawioną od koryta swinią która nie może kraść i kwiczy

Piter
odpowiada  ***** ***
1 rok temu

Ty z PO złodzieje pixxxolne wsztko sprzedane rozkradzione fabryki itp SZUJE

Basia
odpowiada  ***** ***
1 rok temu

Rzàd jaki by nie był to jak komus nie pasuje to niechaj sie za robote weźmie to mu depresja z głowy sie wybije. Moze jest I drogo-tak jak wszedzie nie tylko w pl.
dawniej nie bylo jakis 500 plus to kazdy pracowal a nie wariowal. Mi nikt nie dawal na dzieci wszelakiej pomocy. Bylam w pm 2 lata temu I do Energyladni sie wybralam -sama bylam w kolejce po normalny bilet dla dziecka Bo mi nikt nie daje za darmo. A obok kilometrowa kolejka bo darmoche Bo wszyscy w rece z jakimis kuponami na atrakcje. Masakra. wiele osob narzeka na rzad itd ale rece po darkoche kazdy wyciag a. Badz honorowy jeden z drugim i nie korzystaj z ich rozdawnictwa. A nie bierzesz, siedzisz i narzekasz jeden z drugim.
tyle w temacie

Człowiek
1 rok temu

Bestialstwo !!!,masowa zbrodnia ,takich psychopatów należy izolować od społeczeństwa zanim dojdzie do takich tragedii

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Człowiek
Antychryst
odpowiada  Człowiek
1 rok temu

Zacznij się bać.

Człowiek
odpowiada  Antychryst
1 rok temu

Co to ma znaczyć?

45
0
Napisz co o tym sądziszx