Pierwsza ofiara w tym sezonie? Nie żyje motocyklista

Najprawdopodobniej pierwszą ofiarą w rozpoczynającym się sezonie motocyklowym jest 29-letni mężczyzna, który zginął minionej nocy.

Do wypadku doszło w gminie Czermin (powiat pleszewski). Na trasie pomiędzy miejscowościami Skrzypnia oraz Mamoty 29-latek na motocyklu uderzył w drzewo. Zginął na miejscu.

Na leżące mężczyznę przy motocyklu marki kymco natknął się jeden z mieszkańców. To on powiadomił służby ratunkowe. Przyczyny i okoliczności wyjaśniają śledczy. Ofiara mieszkała w tej samej gminie, w której doszło do wypadku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zatrzymano młodych motocyklistów bez uprawnień
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bolo
1 rok temu

Zginąć na Kymco, co za wstyd…Rozumiem, jakaś Honda, Yamaha, ale Kymco…. Wstyd na lata dla rodziny….

wilk
1 rok temu

dawcy w tym wieku mile widziani . 2. dxxxle na dwoch śladach- jezeli na motorowerach walą w drzewo to co z pojemnoscimi 500 itp., Na jednoslad wsiada sie po dłuich praktycznych jazdach zaczynajać od zwykłego motoroweru – i sukcesywnie przesiadamy się na motocykle . Kto winien ? tata, – co kupil takiemu taki pojazd, a wczesniej na wsi poganiał krowy .

hmm
1 rok temu

Nie na temat ALE… do wszystkich „magicznych ” kierowców jadących Strzelecką w Ostrowie.. Są nowe światła , na których jest czujnik prędkości ! Więc jeśli magicy będziecie jechać więcej niż 50 w tym miejscu to zapali się wam czerwone światło ! weźcie sobie to do serca , bo będzie tam wiele stłuczek , jeśli ktoś będzie gwałtownie hamował…

tom
1 rok temu

Selekcja naturalna…

tak dalej !
1 rok temu

ślicznie !

Ostrobramski
1 rok temu

Sezon czas zacząć….

Poprawka
1 rok temu

Jaki motocyklista? Jak to zwykły motorower jest 50 cm/3 Proszę nie mylić pojęć. Motorowerzysta jak już…

kierowca kat Z
1 rok temu

No nie zupełnie zginął. Jako dawca będzie żył dalej.

tom
odpowiada  kierowca kat Z
1 rok temu

Motocykliści nie nadają sie na dawców, nie da sie przeszczepić mielonego.

motor/motocykl/motorower a może wąskie wozidło
odpowiada  tom
1 rok temu

Tak dla jasności Ś.P. kierowca wspomnianego Kymco nie był motocyklistą a jeżeli już to motorowerzystą. Ja rozumiem, że różnica nie jest jakoś powalająca, a dla większości znawców nawet nie do zauważenia, ale jednak. Jeżeli nie będziemy precyzyjni to na operatora pojazdu wyposażonego w kierownicę będziemy wołać „kierownik”.

Trobek
1 rok temu

i dobrze jak jadą szybciej to jadą i hasały są na drodze

Tomix
1 rok temu

LWG…

12
0
Napisz co o tym sądziszx