Pożar bloku przy Zębcowskiej

O godzinie 3.30 zauważono pożar w bloku przy ulicy Zębcowskiej 43 w Ostrowie Wielkopolskim. Płomienie obejmowały zewnętrzną część na parterze przylegającą do jednego z mieszkań.

Na miejsce skierowano patrol policji oraz trzy wozy gaśnicze, podnośnik i wóz operacyjny straży pożarnej.

Ogień obejmował elewację oraz rzeczy stanowiące wyposażenie tarasu. Z klatki ewakuowano 21 osób na czas prowadzenia akcji gaśniczej.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na szczęście ogień nie przedostał się do wnętrza mieszkania.

Wstępna przyczyna powstania pożaru to niedogaszony papieros.

CZYTAJ  2-latek ze zmiażdżoną dłonią. Była eskorta policji

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
16 dni temu

W tym mieszkaniu to ciągle muzyka na cały regulator i dziwni ludzie się tam kręcą. Aż dziwne, że nikt z tym porządku jeszcze nie zrobił.

Grażynka
18 dni temu

W nocy było mokro,watpie że to od papierosa
Moim zdaniem ktoś chciał mu zrobić koło tyłka

X
18 dni temu

Ludzie jesteście nienormalni, w nocy było mokro, więc na logikę jak niedopałek papierosa mógł spowodować aż taki pożar. Pisząc takie komentarze oczerniające lokatora tego mieszkania najpierw zastanówcie się czy ktoś mu tego czasami nie zrobił z premedytacją.

Tom
19 dni temu

Lokatorzy jak Wam się tam mieszka?

Palenie zabija
19 dni temu

Gdzie w tym czasie był właściciel tego mieszkania dlaczego nie zareagował gdy płomień był jeszcze do ugaszenia brak słów pewnie strach go obleciał i nie zareagował zostawiając dziesiątki osób na pastwę losu na całe szczęście nikomu nic się nie stało mam nadzieję że karma gdzieś się tam czai

Wudz
odpowiada  Palenie zabija
18 dni temu

A gdzie ty jesteś o 3 w nocy ?

Lol
19 dni temu

Jak penerstwo tam się ciągle kreci to nie dziwne… Dziwne że tam jeszcze porządku nie zrobili z nimi patusy gangusy ostrowskie

Mieszkaniec
19 dni temu

80% mieszkańców tego osiedla to wynajmujący nie szanują niczego bo to nie ich… Firma która sprząta i konserwuje to osiedle jest codziennie i wiecznie coś naprawiają i sprzątają tak wszystko jest dewastowane przez najemców

wp
odpowiada  Mieszkaniec
19 dni temu

Obcokrajowcy?

Anonim
odpowiada  Mieszkaniec
16 dni temu

Dokładnie, ciągle jak nie ściana umazana, to papierki na klatce schodowej – tak ciężko jest wyrzucać śmieci do śmietnika, który stoi pod drzwiami. Patologia.

birbant
19 dni temu

To jest skutek stosowania styropianu na elewacji.

Lokator
19 dni temu

Niedopałek papierosa.. Była taka wilgoc w powietrzu, mokry trawnik. Non stop imprezki tam były i libacje, jaranie. Żeby styropian zaczął topić się trzeba dość wysokiej stałej temperatury . Oby zapłacił wysokie odszkodowanie wlascicielowi i sąsiadom plus sprzątanie całego bloku może zmądrzeje.

Malarz pokojowy
19 dni temu

Dobrze, że ja skutecznie rzuciłem palenie. Teraz mam przynajmniej święty spokój. Nie jestem zniewolony tym diabelskim nałogiem. Już lepiej wypić sobie od czasu do czasu piwko albo kielicha białej czystej, przynajmniej wyjdzie na zdrowie.

24
0
Napisz co o tym sądziszx