Zatrzymano sprawcę podwójnego mordu

24 letni Marcin W. podejrzany o zabójstwo dwóch osób na terenie powiatu Międzychodzkiego został zatrzymany o godz. 20.00

Podczas poszukiwań nad Wartą, w miejscu znalezienia plecaka należącego do ściganego, podejrzany sam zgłosił się do komendy policji w Międzychodzie.

Przypomnijmy

Wczoraj, 29 marca wieczorem na terenie powiatu międzychodzkiego doszło do podwójnego zabójstwa. Najpierw policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze w miejscowości Muchocin. W trakcie gaszenia ognia strażacy znaleźli zwłoki 22-letniego mężczyzny. Obrażenia na ciele wskazywały na zabójstwo. Sprawca prawdopodobnie podpalił mieszkanie, aby zatrzeć ślady. Policjanci ustalili, że 24-latek zabrał samochód należący do ofiary i uciekł z miejsca zdarzenia.

W międzyczasie policjanci otrzymali informację o drugim zabójstwie. W mieszkaniu przy ulicy 3 Maja w Międzychodzie znaleziono zwłoki 45-letniej kobiety. Obrażenia na jej ciele również wskazywały na zabójstwo. Według ustaleń śledczych zbrodni dokonał ten sam mężczyzna. Po dokonaniu obydwu zabójstw 24-latek porzucił skradziony samochód pod Międzychodem i uciekł do lasu.

Do pracy na miejscu zdarzeń oraz w działania pościgowo-poszukiwawcze, oprócz funkcjonariuszy z Międzychodu, natychmiast zostali zaangażowani policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu (Wydziału Kryminalnego, Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, Laboratorium Kryminalistycznego) a także policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu oraz z innych jednostek Policji na terenie Wielkopolski.

CZYTAJ  Urodziny najstarszej mieszkanki powiatu

27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan
1 miesiąc temu

Teraz siostra zabitego powinna wziąć ślub z synem denatki i w dniu oglaszania wyroku wysłać zabójcy szydercze „pozdrowienia do więzienia”

Marcin S.
2 miesięcy temu

Dwie osoby to pikuś przy ponad 200 tys. ludzi których posłał do piachu Niedziela. Koleś za 2 osoby spędzi resztę życia w pierdlu a Adaś za 200 tys. dostał nagrodę wizjoner zdrowia.
ps.
dziękuję Adamie za moją mamę – spotkamy się w piekle będę za Tobą czekał z mamą.

Stary
2 miesięcy temu

Przyszedł po nagrodę za zatrzymanie

Kazimierz
2 miesięcy temu

Nie zatrzymano bo się sam zgłosił

Kamilka
odpowiada  Kazimierz
2 miesięcy temu

Co nie wyklucza tego , że go zatrzymano . Zatrzymanie oznacza , że został pozbawiony wolności a nie , że go 15 policjantów po ulicy goniło i złapało.

Dario
2 miesięcy temu

Piękny jesteś Marcinku, i taki szczupły to napewno ciasny

Lividium
odpowiada  Dario
2 miesięcy temu

A co Dario tez byłes szczupły i ciasny a teraz gubisz ziemniaki po obiedzie ?

Dario
odpowiada  Lividium
1 miesiąc temu

Coś miałeś,ale już tego nie masz

Bolo
2 miesięcy temu

Do bakutilu z nim, i tyle w rozważaniach. A nie czy chory, ćpun, a może ma problemy….itp.

Normalny Polak
2 miesięcy temu

Biedny chory człowiek powinien trafić razem z tymi co go z psychiatiayryka wypuścili do komory z tlenkiem węgla po wcześniejszym wielorodzinnym przygotowaniu a nie na moje nasze utrzymanie do końca życia chory to jest mój sąsiadz trzeciego piętra co ma stwardnienie rozsiane i pomocy tyle co kot nalpłakał albo mój kuzyn po 30 z dwójka dzieci po wylewie do mozgu to sa chorzy biedni ludzie mniej litości i pomocy od tego bydlaka psychopaty i zwyrodnialca którego do naturalnej śmierci trzeba karmić i pilnować śmierć w tlenku węgla to naprawdę w lewackiej i zdegenerowanej Uni to jedyny humanitarny sposób na pozbycie się zwyroli i gnoji

Ryba
2 miesięcy temu

Miał swoje powody…

Dojeb....mozgowe trzeciego stopnia
odpowiada  Ryba
2 miesięcy temu

No widzisz ale Ty dalej żyjesz może jak znów go podlecza i wypuszcza i na Ciebie przyjdzie kolej ą powód zawsze się znajdzie dla wariata

niki
odpowiada  Ryba
2 miesięcy temu

NASTĘPNY ŚWIR TŁUMACZY MORDERCĘ!!!!!!!!!!!

Zorro
odpowiada  Ryba
2 miesięcy temu

Jasne ale ty będziesz go utrzymywał.

bc
odpowiada  Zorro
2 miesięcy temu

Żeby tylko on.
Ale i ja i Ty też…

qwerty
2 miesięcy temu

kula w łeb i po sprawie

Marcin krzak
2 miesięcy temu

Andrzej z galerii teraz na Czeczeni ale już o 5.50 lazi koło.starege cmentarza

Lividium
odpowiada  Marcin krzak
2 miesięcy temu

i jaki ma to związek z artykułem ?

Wredna Gocha
odpowiada  Marcin krzak
2 miesięcy temu

Przedtan cpac to masz szansę na życie czubie

27
0
Napisz co o tym sądziszx