Jest sponsor tytularny Hali Arena Ostrów!

Udostępnij
Tweet

Dziś podpisano umowę z firmą, która postanowiła zostać sponsorem tytularnym hali Arena Ostrów. 500 tysięcy złotych na ten cel postanowiła wydać firma 3mk z branży akcesoriów telefonicznych.

Pełna nazwa hali będzie brzmieć 3MK Arena Ostrów. Nowa nazwa pojawi się na elewacji hali oraz w materiałach informacyjnych i promocyjnych. Dzięki tej kwocie miasto Ostrów mniej będzie musiało wydać z waszych podatków na utrzymanie obiektu. Umowa została podpisana na 3 lata.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zatrzymano sprawcę postrzelenia policjantów!
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
8 miesięcy temu

Drogi w mieście się sypią, Centrum przesiadkowe niszczeje bo nie ma na ochronę, autobusy jeżdżą raz na godzinę lub rzadziej, a Prezydent Klimek rozdaje grube miliony z naszych podatków na BM SLAM STAL czy KPR OSTROVIA. Każdy z tych klubów powinien mieć sponsorów i na tym się skupić, a skoro miasto tyle płaci tym klubom to czemu mieszkańcy mają płacić jeszcze za bilety,

myslenieboli
8 miesięcy temu

Podobno bm slam stal nie placi za wynajecia hali w SP gdzie organizuje turnieje i treningi a kwota to ponad 100tys zl a Becia kryje ich makijazem i swoja tusza

Ed
8 miesięcy temu

A co się dzieje ze starą halą? Z tego co pamiętam to jakieś pieniążki z ministerstwa na remont poszły? Ktoś? Coś?

listwa2k
8 miesięcy temu

Gawłoski Arena

adr
8 miesięcy temu

Że Klimkowa tego nie ogłosiła a Kostka? ktoś wyszedł przed szereg?

Adam
8 miesięcy temu

przychody firmy 3MK nie wzrosną, ale miło że ktoś się skusił

Major
8 miesięcy temu

Mniej będziemy wydawać, jak BM STAL zacznie płacić za wynajem hali. Na razie mają 95% zniżki. Nie licząc innych dodatków, o których nam się nie śni.

Łapeł
8 miesięcy temu

No i fajnie…

Takie życie.
8 miesięcy temu

Wow, jestem zaskoczony!

Mieszkaniec wioski Smerfów
8 miesięcy temu

Nadal nikt nie wyjaśnił dlaczego koszykarze korzystają z tak dużej zniżki, bilety nie są tanie, miliony z ministerstwa wzięte na remont K1 i końca nie widać. W tym mieście wałek na wałku wałek pogania a caryca tylko odtrąbia sukcesy.

yyhmmm
odpowiada  Mieszkaniec wioski Smerfów
8 miesięcy temu

a przypomnij kto wszedł w posiadanie (i za jakie pieniądze ) ziemi na której później powstała galeria. Rozumiem ,że za czasów innej władzy tobie mogło się żyć lepiej , no ale tak to już jest w Polsce ,że nigdy wszystkim nie dogodzisz.

Zorro
odpowiada  Mieszkaniec wioski Smerfów
8 miesięcy temu

Zgadza się niedługo wybory.

12
0
Napisz co o tym sądziszx