Zabójstwo w sobotni wieczór (aktualizacja 3)

Do zabójstwa 40-letniego mężczyzny doszło w sobotni wieczór w rejonie hali arena Kalisz, a konkretnie przy skrzyżowaniu ulic Skłodowskiej-Curie oraz Armii Krajowej w Kaliszu.

Jak podają lokalne media w alejce na terenie skweru został znaleziony mężczyzna z raną kłutą klatki piersiowej. Ostrze noża miało trafić w okolice klatki piersiowej.

Śledczy zatrzymali już trzech podejrzanych. Są to kaliszanie w wieku 28, 33, 34 lata. Jeden z nich został zatrzymany dopiero po godzinie 8 rano niedaleko miejsca zbrodni.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że czterech mężczyzn rozmawiało ze sobą we wspomnianym miejscu. Pomiędzy dwojgiem z nich doszło do kłótni. Jeden z nich ugodził nożem 40-latka.

Do sprawy zatrzymano jeszcze 31-letniego mężczyznę.

Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że 40-latek był dłużny 500 złotych. Podczas rozmowy nakłaniającej go do oddania pieniędzy doszło do ugodzenia go nożem.

CZYTAJ  Chciał sprzedać książkę. Stracił tysiące złotych

39 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Witek
22 dni temu

Świat idzie ku zagładzie jeśli się ludzie nie opamiętają

R2z
23 dni temu

Bose Antki tak jak bazanty,

Gimbo
23 dni temu

Noszenie przy Sobie ostre Narzędzie w miejscu publicznym jest karalne i za to Bandzior powinien być dodatkowo ukarany

Putin
23 dni temu

Niech ginie, każdy powinien tak kończyć za długi, cwaniaki pożyczają a później grają pawiana, a zresztą ten Kalisz to cały jest do zmiecenia z planszy.

Xx
odpowiada  Putin
22 dni temu

Człowieku nie rozmnażaj się już dobrze?

Rafi.kaczor
23 dni temu

Za głupie grosze nożem. Patologia

Mefis
23 dni temu

Nauczyli Go że koleżeńskie długi się oddaje

Tajemniczy
23 dni temu

Nie możemy mierzyć wszystkich jedną miarą w każdym mieście wiosce coś jest. Teraz żadne miasto nie jest bezpiecznie. To tragedia bo zginął człowiek, zarówno dla rodziny zmarłego jak i sprawców, których rodziny jeśli mają będą napiętnowani przez społeczeństwo.

DRON
odpowiada  Tajemniczy
22 dni temu

Czysty zakapior , z nożem i gazem po co poszedł jeśli nie da rady ręką to ma specjalne zaplecze i wtedy wielki gieroj . POWINIEN ZGNIĆ W PIERDLU

Nikodem
24 dni temu

Za 500 zł gościu stracił życie bez sensu…

Ogórek kiszony
24 dni temu

I za pincet złociszy zmarnował se życie. Gratuluję inteligencji cebularzowi.

Bolo
odpowiada  Ogórek kiszony
23 dni temu

Za 500 zł dwóch kreatynów mniej. Jeden nie żyje, drugi 25 dostanie. To co ,źle? Jak łażą pojeby z nożami, i się sami eliminują to pasuje! Bo lepiej że między sobą, niż by miał idiota dźgnąć kogoś Bogu ducha winnego. Wyślij dziecko po zakupy do sklepu, i taki idiota co łazi z nożem naćpany czy pijany, ci go ugodzi. No nikt normalny z nożem nie chodzi.

Piotr
24 dni temu

Ludzie zmarł człowiek a wy piszecie ze z Kalisza to gorszy patola itd.. Przecież w Ostrowie też to się dzieje pijane nastolatki na piaskach syn zabil matkę itd.. Co z wami jest? Sam jestem z Kalisza i nie możemy wszystkich mierzyć jedną miarą..

Bolo
odpowiada  Piotr
23 dni temu

Ale w Ostrowie nigdy nie było takich gett i enklaw zła jak w Kaliszu. Lipowa, Ciasna, Babina…Całe dzielnice i to w centrum miasta! Te ulice…Podgórze, Jabłkowskiego….z kamienic tynk spadł już chyba we wojnę. Została cegła która aż poczerniała…okna pozabijane deskami. Fakt, dzisiaj już to stare penerstwo się wykruszyło. Ale zawsze tam było więcej syfu.

Jerek
odpowiada  Bolo
23 dni temu

jeździłem karetką przez lata w Kaliszu….to prawda na tych ulicach to było patologii ,,ciężko zapracowanej” bez liku

zzzzz
odpowiada  Piotr
23 dni temu

Możemy

Putin
odpowiada  Piotr
23 dni temu

I dobrze, niech ginie. To są marginesy, bez sensu żeby to łazilo, jeden w piachu a resztę śmieci pozamiata wymiar sprawiedliwości.

Takie życie.
odpowiada  Piotr
23 dni temu

W Ostrowie można!

39
0
Napisz co o tym sądziszx