Tajemnicze zdarzenie przy Mertki (ZDJĘCIA) (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Chwilę przed godziną 19 przy ulicy Mertki w Ostrowie Wielkopolskim doszło do tajemniczego zdarzenia. Na miejsce wysłano policję, straż pożarną i później karetkę.

Ze zgłoszenia wynikało, że pomiędzy marketem Polo, a myjnią została potrącona kobieta. Na początku służby szukały miejsca zdarzenia, ponieważ nigdzie nie było ani potrąconej ani tym bardziej sprawcy.

Po chwili nawiązano kontakt z osobami, które dysponowały częściowymi informacjami. Z ich relacji wynikało, że faktycznie doszło do potrącenia. Jeden ze świadków przyprowadził pokrzywdzoną. Ponad 60-letnia kobieta nie pamiętała tego co się wydarzyło. Nie kojarzyła czy ktoś ją potrącił czy tylko upadła.

Są to dość charakterystyczne cechy świadczące o podejrzeniu wstrząśnienia mózgu. Dlatego wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, która przyjechała na sygnałach. Kobieta samodzielnie chodziła i była w przyzwoitym kontakcie słownym.

Inny ze świadków zapamiętał, że potrącenia dokonał peugeot w kolorze ciemnowiśniowym. Wskazano też imię domniemanego kierowcy. Trwa ustalanie jego dokładnych danych i co się wydarzyło. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna nie uciekł ale odjechał ponieważ potrącona nie domagała się wzywania służb.

Kobieta została przewieziona do szpitala. Kierowca został namierzony. Trwają czynności.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Vacek
1 rok temu

A Becia nie dotarła? 😉

Jan
1 rok temu

Nagroda za udzielenie info o kierowcy…

16
0
Napisz co o tym sądziszx