Ostrowski McDonald`s będzie zamknięty

Udostępnij
Tweet

Ta wiadomość z pewnością zasmuci wielu klientów tego popularnego miejsca na kulinarnej mapie Ostrowa Wielkopolskiego. Ostrowski McDonald`s zostanie zamknięty i to przez około 2 miesiące.

Restauracja McDonald`s w Ostrowie Wielkopolskim została otwarta 26 listopada 2010 roku. Przez ten czas znacząco podniesiono ceny za produkty, zmalała liczba atrakcyjnych kuponów w aplikacji. Trudno jednak mówić by punkt odnotowywał zmniejszoną liczbę klientów, co widać po kolejkach do mcdrive i „obowiązkowym” punkcie szkolnej wycieczki.

Po 13 latach stwierdzono, że przyda się wyremontowanie wnętrza. Z tego powodu ostrowski McDonald`s zostanie zamknięty na około 2 miesiące. Nieoficjalnie mówi się, że zostanie ponownie otwarty na majówkę. Zamknięcie ma nastąpić w pierwszej połowie marca.

Jako ciekawostkę należy podać, że w Kaliszu są aż trzy punkty tej sieci.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

92 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hrabia
1 rok temu

No wreszcie wielki czas .

mateusz michalczyk
1 rok temu

Najlepsza restauracja w mieście. Wiem, że może niezdrowa, ale ja tam lubię jadać. Za chwilę już nie będzie nawet gdzie wyjść w tym naszym miasteczku. Wszystko pozmaykane, poburzone… zostawić maka!!!

Xyz
1 rok temu

Nareszcie mniej będzie śmieci z maka po przydrożnych rowach. Niestety, tylko przez jakiś czas..

andy
odpowiada  Xyz
1 rok temu

rodzice gimbusow nie wychowali i tak smieca , kmioty jedne !

Córka grabarza
1 rok temu

Głupi naród się ostatnimi czasy zrobił tako jak i przełuszczone amerykańce. Zarcie tego gówna przez chociażby pół roku to niepotrzebne wydatki po śmierci onego dla rodziny.Księżulo bierze za pogrzeb (modlitwa i pokropienia wszelakie) pięć tysiaków a ZUS płaci cztery. Ja piexxxlę co za chory kraj.

Kowal
1 rok temu

Znowu Kaliskie maki będą zapchane posami….a już był spokój od 2010….ehhh

92
0
Napisz co o tym sądziszx