Chciał dorobić na amfetaminie, ale popełnił błąd

Kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleźli narkotyki. W plastikowym pojemniku 27-latek posiadał ponad 40 gramów amfetaminy.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali na terenie naszego miasta mężczyznę, który w miejscu swojego zamieszkania posiadał narkotyki. 27-latek narkotyki przechowywał w plastikowym pojemniku. Policjanci, podejrzewając, że biały sproszkowany proszek to amfetamina, wykonali wstępne badanie narkotesterem, które potwierdziło jej autentyczność. W sumie mundurowi zabezpieczyli ponad 40 gramów tego narkotyku.

Mężczyzna został zatrzymany. 27-letni ostrowianin usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa posiadania substancji psychotropowych. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za przestępstwo, o które jest podejrzany grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej dilerzy wpadają, bo ktoś donosi „na konkurencję”, komuś nie podoba się, że znajomy się dorobił. Czasami policja łapiąc jednego dilera zachęca do współpracy w celu wypracowania niższego wymiaru kary. Policjanci korzystają także z usług informatorów, którzy rozpytują czy ktoś ma na sprzedaż dany narkotyk. Tych sprzedających detalicznie najłatwiej złapać.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Miasto przygotowuje się na TEN scenariusz
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rezydent
1 rok temu

,,Breaking bad”, part x

Syn Gromu
1 rok temu

Brawo policja jeszcze zajmijcie się tymi handlarzami co mieszkają w bramach w centrum

Diko
odpowiada  Syn Gromu
1 rok temu

Albo na zebcowskiej 😂

Mieszko
1 rok temu

To są tylko płotki a grube ryby zawsze będą na wierzchu. Mimo wszystko i tak gratulacje dla policji.

.....
odpowiada  Mieszko
1 rok temu

bez donosu by tej góry narkotyków nie wywąchali

60
odpowiada  .....
1 rok temu

Dzięki Mieszko good jop 😂 rozliczymy się jak zawsze

6
0
Napisz co o tym sądziszx