Seniorka ryzykowała życie małego dziecka

Udostępnij
Tweet

Jazda bez uprawnień i przewożenie dziecka bez fotelika samochodowego – to tylko część wykroczeń, popełnionych przez 64-latkę z Pleszewa. Kobiecie grozi wysoka kara grzywny i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

18 lutego o godz.10.20 w Pleszewie na ul. Słowackiego, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Opel. Przyczyną było niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa przez kierującą i jazda bez świateł mijania. Za kierownicą siedziała 64-letnia mieszkanka Pleszewa. W oplu znajdowało się dwóch pasażerów, w tym dwuletnie dziecko. 2-latek przewozony był bez fotelika samochodowego i nie był zapięty pasami bezpieczeństwa. Po sprawdzeniu w systemie policyjnym okazało się, że kobieta nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. 64-latka tłumaczyła policjantom, że jeździ tylko na cmentarz.

Kobiecie grozi wysoka grzywna i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rodzic
1 rok temu

Zapraszam pod przedszkole „Calineczka”. Przynajmniej trójka dzieci jest odbierana samochodami bez fotelików, w tym jedno przez babcię całkiem nowym mercedesem. Na wypasione auto stać, a na bezpieczeństwo wnuka już nie?
Pod żłobkiem miejski również ciekawie – roczne dzieci przewożone w antymandatach, przodem, w fotelikach bez tapicerki, na samych poddupnikach, rozpadających się….
Naprawdę aż tak mało dla ludzi znaczy życie i zdrowie ich dzieci/wnucząt?

AsaSyn, a powinna być córka
odpowiada  rodzic
1 rok temu

Lubisz się rozglądać zazdrośnie i oceniać inne, zupełnie Ci obce osoby?
Rozumiem, że kończył waćpan jakieś studia np. z socjologii, psychologii społecznej lub behawioralnej i jest to Pana i po prostu interesuje Pana zachowanie innych osobników tego samego gatunku?
Nie pozdrawiam.

Rodzic
odpowiada  AsaSyn, a powinna być córka
1 rok temu

Głupoty się nie zazdrości, rozglądam się z politowaniem 🙂 żal mi jedynie dzieci, których rodzice nie chcą/nie potrafią zadbać o tak podstawową sprawę jak bezpieczeństwo, mimo że jest to ich obowiązkiem.

GENIA
1 rok temu

Jak dla mnie to bardzo nie odpowiedzialna kobieta narazala własne wnuki na niebezpieczeństwo. A rodzice ? Wygląda na to że wyrażali zgodę że w takich warunkach jeżdżą z babcią

Inka
1 rok temu

Strasznie się zmartwilam że 64 lata to juz seniorka wpadłam w smutek a ja mam tyle życia w sobie ze nie jednego bym zaskoczyła a czy nie można napisać Pani 64 latka a zresztą komu ten wiek potrzebny

Pan
odpowiada  Inka
1 rok temu

Uważam że pani powinna w nagrodę dostać do przejechania plac manewrowy i prawo jazdy w gratisie

Jola.
odpowiada  Inka
1 rok temu

Czepiasz się słówka seniorka , też mam tyle lat, no i niestety seniorka. Dobrze ,że nie napisali stara baba, bo w dzisiejszych czasach takie terminy i skłonność do ich stosowania są na porządku dziennym.

7
0
Napisz co o tym sądziszx