Po wypadku troje dzieci w szpitalu. Wraz z nimi matka (ZDJĘCIA)

Do ostrowskiego szpitala trafiły minionej nocy cztery osoby poszkodowane w wypadku, do którego doszło o godzinie 23.45 na prostym odcinku drogi S8 (powiat ostrzeszowski – miejscowość Marcinki).

43-letnia mieszkanka Wrocławia, kierująca samochodem marki peugeot, najprawdopodobniej w wyniku z zaśnięcia straciła panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechała na pobocze uderzając w słupki drogowe, a następnie wjechała do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował.

Z kobietą podróżowała trójka dzieci w wieku sześciu, ośmiu i dziewięciu lat. Uczestnicy zdarzenia zostali zaopatrzeni medycznie i przewiezieni do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Kierująca była trzeźwa.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dostał ataku podczas jazdy autem
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ZK
1 rok temu

„….. na prostym odcinku drogi S8 (powiat ostrzeszowski – miejscowość Marcinki)”. Czy aby S8 znajduje się w powiecie ostrzeszowskim, a tym bardziej miejscowość Marcinki?

ZK
odpowiada  ostrow
1 rok temu

Faktycznie jest taki krótki odcinek S8 nalężący do powiatu ostrzeszowskiego, ale sama miejscowość Marcinki jest oddalona od tego odcinak o ok. 5 km. Wiadomo o co chodzi, niech już tak będzie.

Czytelnik
odpowiada  ZK
1 rok temu

Doedukuj się a zaś pisz komentarze nie znasz terenu to się nie wypowiadaj wszystko jest dobrze napisane jest to powiat ostrzeszowski gmina Kobyla Góra i przebiega tam fragment S8

ZK
odpowiada  Czytelnik
1 rok temu

Dziękuję za radę i jednocześnie proszę, abyś się „doedukował” z języka polskiego.

Rr
1 rok temu

Zdarzyć się może każdemu .Dużo zdrowia.

6
0
Napisz co o tym sądziszx