4 wozy straży pożarnej do 1 motocyklisty

Cztery zastępy straży pożarnej zostały wysłane do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał motocyklista. Doszło do niego na drodze krajowej nr 36 pomiędzy Lamkami a Łąkocinami.

Okoliczności zdarzenia nie są jasne. Jedna z wersji mówi, że motocyklista prowadząc motorower został uderzony przez nieznany pojazd w wyniku czego wpadł do rowu. Uskarżał się na ból w okolicy stawu skokowego.

Na końcu przyjechała wezwana karetka pogotowia ratunkowego.

Zdjęcie poglądowe

CZYTAJ  Padł rekord podczas ostrowskiego finału WOŚP

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bystry
3 dni temu

Ludzie w wieku 50 lat i starsi umrą z szacunkiem i godnością. A 50- się pozabijają wzajemnie niedługo.

leonek
3 dni temu

W sobotę przy tej beemce co dachowała pod tartakiem w Antoninie też wysłali trzy wozy straży i dwa radiowozy policji. Ale straż chyba ma kupę kasy, bo nie płaczą tak jak szpitale, że im na coś brakuje.

Asd
4 dni temu

Uslugi pogrzębowe wzywac jest taniej I DO PIACHU

AsaSyn, a powinna być córka
odpowiada  Asd
4 dni temu

A co się przypomniała historia z Coxxdem i seniorami sprzed dwóch lat?

mariano
4 dni temu

Wielkie zdziwienie że 4 wozy … od kiedy strażacy za określoną liczbę udziałów w akcji dostaną dodatek do emerytury w wysokości 200 zł to muszą gdzieś na ten dodatek się wykazać …. ( :

PiS
odpowiada  mariano
4 dni temu

Wykaż się co potrafisz zrobić za 500+

mariano
odpowiada  PiS
3 dni temu

Nie widzę związku z moją wypowiedzią ale dam ci dobrą radę, za darmo ” RÓB TO CO UMIESZ NAJLEPIEJ CZYLI NIC !!! „

PiS
odpowiada  mariano
3 dni temu

Nie widzę sensu twojej wypowiedzi w związku z wypadkiem . Ale życzę ci żebyś korzystał z pomocy tych służb i wtedy napisz . Co do 200 zł. Wypowiedz się na temat milionów ludzi między innymi pewnie twojej rodziny ŻEBRAJACYCH 500+ innych ,tarcz’. Słucham bohaterze? Dam ci dobrą radę za darmo. nie pisz tego, co może być wykorzystane przeciw tobie.

AdamTKMK
4 dni temu

Mógłby ktoś ze straży pożarnej zabrać głos w tej sprawie? Rozumiem ze jest wezwanie do motocyklisty..kto decyduje ile wozów ma jechać.Ten z drabina tez byl?

Tak mi się wydaje
odpowiada  AdamTKMK
3 dni temu

O tym jaka liczba zostanie wysłana określa się raczej na podstawie zgłoszenia. A zgłoszenia ludzi w emocjach lub szoku brzmią różnie. Nie wiadomo jak osoba opisała zdarzenie. Jadąc do zdarzenia nie nikt nie wie ile jest prawdy w tym co osoba zgłasza ale każdy strażak ma nie złotówki przed oczami tylko to żeby jak najszybciej dotrzeć na miejsce!! To po niegroźnej akcji można ocenić że jeden wóz by wystarczył. A gdyby było groźnie wtedy hejt ludzi stojących i nagrywających lub robiących zdjęcia byłby taki że mało przyjechało.
I czytając jak to strażacy dla pieniędzy się narażają… Tak może napisać tylko ktoś kto nie zna tej branży i nie zna kwot…

Darek
odpowiada  AdamTKMK
1 dzień temu

Tyle wozów jechało bo rece i nogi lezały w roznych miejscach ,łeb osobno i kask osobno i mysleli ze jedni będą ratować jednego drudzy drugiego, trzeci będą flaki sprzatać a tu sie okazuje ze jedno truchło i to z 45kilo więc w dwie reklamowki z Lidla pozamiatali resztę lisy zjadły i tyle w temacie

Roztropny
4 dni temu

Do WSZYSTKICH którzy głupio komentują ile,po co, czego , kto zapłaci…? Kto zapłaci za wasze +ŻEBRANIE+? tego jakoś nie wiecie tępe głąby.

Miras
odpowiada  Roztropny
4 dni temu

Zebra to OSP na takie wyjazdy właśnie.Wiekszych żebraków nie znam

tol
odpowiada  Miras
3 dni temu

Miras proponuje na przyszłość nie wzywaj nikogo sam posprzątaj uszkodzone pojazdy lub ugaś pożar powodzenia w życiu

Olek
4 dni temu

OSP jedzie bo jest stawka za godz

Mirek
4 dni temu

Szanowni Państwo – CZEGO WY SIĘ DZIWICIE – to tylko cztery d u ż e Wozy strażackie – w tym Państwie są podobno takie normatywy , mogło być ich jeszcze ze cztery / było by osiem / i tak by nikomu z dysponujących włos z głowy nie spad u nich się liczą tylko liczby wyjazdów im więcej tym lepiej również do emerytury jak i PSP tak i w OSP – im więcej tym lepiej i bezpieczniej -To nie nasz prywatna firma by się zastanawiać nad każdą wydaną złotówką – tysiące nie chodzi.

Edek
4 dni temu

Cztery wozy strażackie…. no jeszcze osiem radiowozów, trzy karetki, śmigłowce ze dwa , wikary z proboszczem, wicestarosta i gajowy.

Tak to wygląda żerują
odpowiada  Edek
4 dni temu

Heheheh komplet nierobów. Brakuje tylko nauczycielek.

eda
odpowiada  Tak to wygląda żerują
3 dni temu

i kominiarza do kompletu

Realista
odpowiada  Edek
4 dni temu

Wszystko bedzie oplacone, ciezka prace trzeba cenic, z naszej kieszeni oczywiscie, zeby emerytur im starczylo na dluuugie lata.

Bezmózg
odpowiada  Edek
4 dni temu

Bez komentarza.

Trener
odpowiada  Edek
4 dni temu

Było zdać egzaminy do straży, kto Ci bronił? A brzuch od piwa.

Patologia
odpowiada  Edek
3 dni temu

Żebyś był taki mądry, tam gdzie powinieneś być.

John
4 dni temu

Ci jak zawsze na bogato .kto za to płaci Pan pani społeczeństwo

Asd
odpowiada  John
4 dni temu

BOGATY. KRAJ,BOGATE SPOLECZENSTWO

34
0
Napisz co o tym sądziszx