Radni z PiS chodzą do tych z PO, a radny z PO rozjeżdża ich niczym lokomotywa

Kolejny raz radni z klubu Prawo i Sprawiedliwość urządzają sobie spacery do biur przedstawicieli opozycji (Platforma Obywatelska). Zostawiają tam kartki z pytaniami dotyczącymi decyzji podjętych około 10 lat temu. Tymczasem radny z PO odbił piłeczkę i przedstawił teraźniejsze problemy.

Radni Dawid Korzeniewski oraz Leszek Witoń – obaj z PiS – napisali:

Żyjemy w trudnych i nieprzewidywalnych czasach. Dotknęła nas pandemia, jest kryzys energetyczny, a na Ukrainie trwa wojna. Spotykamy się, ponieważ warto zadać kilka pytań przewodniczącemu #PO 10 pytań m. in. o rezygnację z tarczy antyrakietowej, o #BalticPipe, o sprzedaż #Lotos Rosjanom. Dlaczego rząd PO likwidował jednostki wojskowe na wschodzie kraju i w latach 2008-2013 nie przekazał 2% PKB na #WojskoPolskie? Dlaczego D. Tusk oddał śledztwo ws. Katastrofy pod Smoleńskiem w ręce Rosjan?
Plansze z pytaniami przekazaliśmy do biur parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej Posła na Sejm RP Jarosława Urbaniaka i Senator RP Ewy Mateckiej.

Radny Jakub Paduch z Platformy Obywatelskiej na drugi dzień odpowiedział:

Prawo i Sprawiedliwość opowiada, jak bardzo zależy im na rozwoju kolei. Tymczasem, nasze miasto, mimo tylu ważnych mieszkańców powiatu ostrowskiego u szczytów władzy, jest stopniowo degradowane jako ważny węzeł kolejowy ❗️ Najpierw pozbawili nas marzeń o stacji 🚅 Kolei Dużych Prędkości, później przenieśli pocztowy węzeł przeładunkowy do Kalisza, a teraz ostrowscy przedsiębiorcy alarmują, że wciąż nie funkcjonuje wyładownia przy ulicy Składowej. Zwróciłem się w tej sprawie do prezydent Klimek, abyśmy wyszli z propozycją dla kolei jako samorząd i pomogli wznowić pracę takiego ważnego gospodarczo obiektu. Poseł Jarosław Urbaniak natomiast, na moją prośbę złożył stosowne zapytanie do Ministerstwo Infrastruktury.

CZYTAJ  18-latce ponownie uratowano życie

119 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Z listu Jarozbawa do pisiorów
4 miesięcy temu

Idźcie i bierzcie co chcecie, albowiem kraina ta jest łupem waszym. Amen(t)

Konfederata
4 miesięcy temu

Pisdowcy i tuskowe Niemcy niczym się nie różnią za wyjątkiem nazwy. Oba tz ugrupowania to sprzedawczyki suwerennosci kraju. Jedni i drudzy niszczą i niszczyli polski Kapitał za wyjątkiem tych których obsadzają baranami. Tylko Konfederacja gwarantuje prawa Konstytucyjne, suwerenność, wolną gospodarkę i pociągnięcie do odpowiedzialności pisdowcow i poewcow za zdradę i złodziejstwa.

draństwo
odpowiada  Konfederata
4 miesięcy temu

Ty konfederasto wy jedyne co gwarantujecie to zadymy na ulicach, kopanie kobiet i współpracę z kibolami. Zadymy i zamieszanie w państwie.

Konfederata
odpowiada  draństwo
4 miesięcy temu

Hmm, śmieszny jesteś tylko to powiem.

do konfederasty
odpowiada  Konfederata
4 miesięcy temu

Dodam jeszcze, że właśnie czytam o waszych prawyborach i o tym, jak te wszystkie wasze 4 ugrupowania zaczynają się żreć o miejsca na listach. Jak tak dalej pójdzie, to nie dotrwacie do wyborów. Więc zamiast zajmować się innymi zajmijcie się sobą, cudaku.

Konfederata
4 miesięcy temu

Jak ktoś słusznie tu napisał Flip i Flap .Panowie z zerowym ilorazem inteligencji potrafiący jedyne szczekać jak ich guru mafii Vici Corleone Kwak dyktuje. Gdyby mieli choć funt kłaków rozumu doszliby do wniosku, jaka jest ich rola jako popychadła.

Malczik
odpowiada  Konfederata
4 miesięcy temu

Rubla zarobiłeś.

Likwidatorzy Polski
4 miesięcy temu

Słyszę PO i Tusk, to na wymioty mnie bierze. Ludzie PAMIĘTAJĄ wasze rządy ssyny. Choć PiS nie calkiem nam pasuje, na nich glosy. Dzieci niech w Polsce pracują , a nie u Bauera, jak juz bylo ,za ich TFU, rządów.

Mieszkanka.
odpowiada  Likwidatorzy Polski
4 miesięcy temu

Ja słyszę Kaczyński i pis to na wymioty mi się zbiera. Tfu!!!!

Rafał Baron
odpowiada  Likwidatorzy Polski
4 miesięcy temu

Wolę aby moje dzieci pracowały u Niemca za porządne piniążki nisz być okradanym przez kaczora i jego bandę . Ja Pracuje i mój syn i żyjemy jak cywilizowani ludzie mając na wakacje i na zmianę czego kolwiek w gospodarstwie domowym . A nie jak u Polskich przedsiębiorców co ciągle narzekają bo mało i mało . I mam gdzieś wasze opinie To dla Mnie najważniejsza jest moja Rodzina i dobrobyt a nie wieczne skomlenia bo za drogo , bo nie stać , wszyscy płaczą ale za kaczorem i tom jego bandom to w ogień . Ale cóż z ciemnotom nie wygrasz . Jak dla mnie to może Polską zarządzać nawet Jarosław Kret od pogody byle było dobrze i naród stać na godziwe życie . A teraz płacz a już najgłupszą rzecz jaką słyszę to , Wina Tuska . Nie to wam było dobrze jak płynęły pieniądze z UE na wszystko . A teraz jak UE dupsko wypięła bo nie ma prawo rządności w tym kraju to Unia Be . Żal mi tych durniów co wierzą że Kaczor Na wszystko da .

Janko
odpowiada  Likwidatorzy Polski
4 miesięcy temu

Jakie dzieci? Te które się już nie urodzą? Dzięki takim jak ty, baranie? Jeśli ludzie pamiętają, to wiedzą jak tanie było życie za rządów PO i PSL i potrafią porównywać. Dzisiaj w wielu rodzinach dwie pensje ledwo starczają na czynsz i ogrzewanie, durniu. A będzie jeszcze gorzej dzięki twoim pupilom z PiS. Ten Flip ze zdjęcia dostał fuchę w KRUS, niewiele robi a kasę bierze solidną, żonka awansowała w urzędzie i mogą się śmiać z normalnych, umęczonych ludzi. Głosujcie na nich, a dopiero was urządzą.

rrrr
4 miesięcy temu

wiekszej biedy , drozyzny i afer jak za pisu to nigdy nie bylo , dziekuje i dobranoc

PO PO
4 miesięcy temu

Po przedstawieniu program PO wyborach:
1. podniesienie wieku emerytalnego,
2. Przywrócenie stawki godzinowe 5 zł/h
3. Likwidacja 500+, wyprawek szkolnych, 13 i 14 emerytury
4. Prywatyzacji majątku państwowego
L8lwidacja tarcz inflacyjnych i pomocy obywatelom.

Trochę się nazbierało. Jakiś zarys programu liberałowie z PO mają hahaha

Mlody
odpowiada  PO PO
4 miesięcy temu

Biznesmen zarabiał na podatkach

stand uper.
odpowiada  PO PO
4 miesięcy temu

Aleś chłopie się wysilił. Uważaj, żebyś nie popuścił w galoty. Taki program wymyślić dla Platformy i to bez zamówienia i za darmochę, to tylko pochwalić cię trzeba. A zapomniałeś wpisać do programu wprowadzenie kolejnej zarazy i utworzenie obozów koncentracyjnych. Dodaj coś jeszcze, wyjdzie z tego niezły kabaret.

Od tak
4 miesięcy temu

Program PO to władza i piniądze Polaków.

Jaro
4 miesięcy temu

Przecież Urbaniak nie odpowie wam na żadne pytania. Poczytajcie jak był w komisji hazardowej… brak słów
https://www.newsweek.pl/polska/urbaniak-dosteje-pytania-za-pomoca-komuniaktora-gg/rgldk4d

Kolo
4 miesięcy temu

Było takie hasło „Balcerowicza musi odehść” teraz Balcerowicz chce wrócić razem z Tuskiem. Hahaha idźcie sobie za rączkę na zachód Polacy was nie chcą i waszej beznadziejnej polityki.

Rafał Baron
odpowiada  Kolo
4 miesięcy temu

I tu się mylisz . Ja mam dość rządów Kaczora i jego bandy wolę żeby Tusk wrócił przynajmniej zauważalni byśmy byli za granicą . A nie jak dziś 85%Niemców nie wie jak ma Polski Prezydent na nazwisko i imię . o czym to świadczy ? A o tym że w razie jak rusłan wejdzie z łukaszenką do Polski to będziesz błagał na kolanach aby oszczędzili Ciebie pajacu i Twoją rodzinę a jak znamy rusłanów i tych ogrów od łukaszenki nie oszczędzą nikogo . I co dalej chcesz wierzyć idiotą którzy rujnują partnerstwo w UE i w Świecie ? I przestań opowiadać bzdury Bo wielcy politycy którzy mają ponad 70 lat Nie mają nic do stracenia bo to już wraki ludzi . Teraz im zależy tylko aby zniszczyć i skłócić Naród . Mnie to wisi kto co i jak Bo wsiadam i jadę za granicę w razie najazdu idiotów . Mam gdzie jechać .

Gimbo
odpowiada  Rafał Baron
4 miesięcy temu

Bo dzisiejsi Helmuty nawet nie wiedzą jakie Miasto jest Niemiec Stolicą bo takie Głąby jak Ty

Przemek
odpowiada  Rafał Baron
4 miesięcy temu

Ale po co tu miałby wchodzic ruslan z lukaszenka??? Meneli, nierobów, alkoholików maja wystarczająco dużo u siebie , co mogliby tu zdobyc oprocz niemieckich marketów i montowni?.. zadnych wartych napasci zasobów naturalnych tez nie mamy więc jeszcze raz po co??? Tego badziewia miedzy bugiem i Odrą nikt nie chce…

Przedsiębiorca
odpowiada  Kolo
4 miesięcy temu

Mów za siebie a nie w moim imieniu. Jestem Polką , place podatki, prowadzę firmę i utrzymuję tych nieudaczników z PiSu. Won z nimi .

Solidny
4 miesięcy temu

Jestem za PiS dużo zrobili dobrego dla społeczeństwa a co było za PO? Odpowiedź jest prosta wyzysk w najczystszej postaci i tbyliśmy tanią siła robocza dla Niemiec tak było przypomnijcie sobie.

Emeryt 70
odpowiada  Solidny
4 miesięcy temu

Kiedyś były transporty wagonami a za Tuska autokarami na szparagi

.....
odpowiada  Emeryt 70
4 miesięcy temu

A za pisu to nie jeżdżą ….. dopiero !!!

Kazio
odpowiada  Emeryt 70
4 miesięcy temu

Teraz na zachód zmykają lekarze namówieni przez posłankę PiS, pielęgniarki, wykształcona młodzież. Takie widzą perspektywy w kraju pod rządami PiS. Rodzi się najmniej dzieci od II wojny światowej, a z roku na rok przybywa emerytów. Taki to rozwój kraju zafundował PiS z Kaczyńskim i naszą wspaniałą minister Maląg.

119
0
Napisz co o tym sądziszx