Nowe fakty w sprawie mężczyzny, który zmarł wisząc na balkonie

Na światło dzienne wypłynęły nowe okoliczności związane z zagadkową śmiercią 55-letniego mężczyzny z Goliny. Jego ciało znaleziono następnego dnia na balkonie, gdzie wisiał z powodu zaklinowanych palców.

Jak ustalił dziennik fakt, 55-latek postanowił wyjść z domu przez balkon. Nie skorzystał z drzwi, bo te zostały zamknięte przez członka rodziny. Zawisł na balustradzie podczas pokonywania jej. Tam zmarł.

Jak powiedziała jedna z sąsiadek, matka mężczyzny postanowiła zamknąć drzwi wejściowe od domu, żeby ten nie poszedł do sklepu „po kolejną butelkę”.

Nikt nie słyszał ewentualnego wzywania pomocy. Dopiero następnego dnia matka poczuła powiew zimnego powietrza i postanowiła zweryfikować przyczynę. Niestety znalazła nieżyjącego już syna.

Wyniki badań stwierdzą czy mężczyzna w chwili zdarzenia był pod wpływem np. alkoholu. Jak ustalił reporter faktu, mężczyzna często zmieniał pracę. Miał problemy z alkoholem. Wcześniej rozstał się z żoną, która postanowiła odejść razem z dziećmi.

CZYTAJ  Przebiegał przez drogę

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mbvc
18 dni temu

Alkohol to najgorszy z narkotyków, powinno się go zdelegalizować i karać wyrokami więzienia za spożywanie i posiadanie. I to samo z tytoniem ponieważ naraża również ludzi w pobliżu na ciężkie choroby. Wtedy zniknie problem uzależnień, niebieskich kart, przemocy, wielu przestępstw i przede wszystkim jazdy pod wpływem alkoholu.

Ktoś
18 dni temu

Przestańcie oceniać ci, którzy nie mieliście w rodzinie alkoholika. Jest to straszna choroba, z której ciężko wyjść. Znałem mężczyznę, który nigdy nie pił, a zaczął po śmierci swojej ukochanej żony, która zmarła na raka po długiej walce z chorobą. W domu został sam. Pustka i samotność. Czasami utrata bliskiej osoby, nieumiejętność radzenia sobie z problemami wpędza ludzi w rozpacz i sięgają po alkohol. Także nie oceniajcie, bo nie wiecie co was w życiu spotka.

AdamTKMK
18 dni temu

Do Ostrowianina.Tak jak napisałem wcześniej trzeba samemu chcieć zerwać z piciem. Wszywka to taki straszak ale trzeba za nią zapłacić No i trzeba podpisać oświadczenie ze się zgadzamy itd.Mozna brać tabletki ale jak się jest w ciągu to kiedy? Myślę że każdy pijący chciał się wyrwać z nałogu ale nie każdemu się uda.Pozdrawiam na forum.

też pijus
19 dni temu

pijak to wyjdzie kominem jak mu się drzwi pozamyka

pijus
19 dni temu

dzieci dostaną rentę, jeden plus

Halina
odpowiada  pijus
18 dni temu

W zus-ie pracujesz, że wiesz o rencie? Zmarły musi spełniać warunki ku temu !!!

Co to się stanęło…
19 dni temu

0,5 litra wódki powinno zaczynać się od 100 zł, małpki do likwidacji, piwo od 10 zł i wiele problemów zostałoby rozwiązanych ale odurzonym narodem lepiej się rządzi…

Elektor
odpowiada  Co to się stanęło…
19 dni temu

Efekt Twoich durnych pomysłów jest wiadomy już przed ich realizacją. Masowe powstawanie domowych bimbrowni, pokątny handel czasami dobrym a czasami fatalnej jakości alkoholem, więc i liczne zatrucia, wzrost uzależnionych (czym trudniejszy dostęp do specyfiku – tym bardziej kuszące) i inne fatalne następstwa. Z Twoich z zadka wziętych pomysłów zadowolone byłyby tylko grzbiety w mundurach, szukaliby bimbrowników i handlarzy, politycy – ci gardłowali by o konieczności wzmożenia wysiłków w walce z tym procederem no i gangusy – dla wielu typków była by to wspaniała okazja na grube pieniądze. Straciłby zaś klient, konsument wódeczki i jego rodzina. Jest to oczywiste i inaczej być nie może, a było nawet sprawdzone w cywilizowanym kraju – USA. Eksperyment zdecydowanie się nie powiódł. Nie chcesz to nie pij ale innym nie zabraniaj. Paniał towarzysz komunista?

Niealkoholik
odpowiada  Elektor
16 dni temu

A to już problem należy do osoby która jest na tyle uzależniona że musi mo*dę zamoczyć w wódzie bo inaczej się trzęsie, zatruje się tak czy srak więc w czym problem

AdamTKMK
19 dni temu

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.Paskudna śmierć.
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego.
Co do picia to dopóki sami nie zechcemy wyjść z nałogu to Ani koledzy Ani zamykanie nie pomoże.Latwo się w to wchodzi ale trudno stamtąd wyjść niestety.

Ostrowianin
odpowiada  AdamTKMK
19 dni temu

Wszywka bardzo pomaga daje ci wybór pijesz i umierasz albo nie pijesz i żyjesz dalej

Asd
odpowiada  Ostrowianin
19 dni temu

Ale niestety wszywki nie sa refundowane przez findusz zdrowia

mario
19 dni temu

Niestety wielu mezczyzn wybiera alkohol zamiast walki o poprawe swojej sytuacji. Inna rzecz ze jesli masz problemy to jestes sam i nikogo nie interesujesz moze poza tym zebys placil. Nie wszyscy maja dosc szczescia zeby przetrwac zderzenie z systemem podczas rozwodu. Kondolencje dla rodziny

kaktus
19 dni temu

Tak wlasnie konczy sie los czlowieka, ktory zaprzyjazni sie z alkoholem. :(

Kolores
19 dni temu

smutny koniec zagubionego człowieka.

29
0
Napisz co o tym sądziszx