Podczas ślizgawicy zostały rozbite 2 BMW

Wracając jeszcze na moment do wczorajszej ślizgawicy na drogach powiatu ostrowskiego i regionu, nie można ominąć dwóch zdarzeń drogowych z udziałem ulubionej marki naszych niektórych czytelników.

Wczesnym rankiem kierowca seata nie wiedział jeszcze, że jest bardzo ślisko na drodze. Na przejściu dla pieszych na ulicy Reymonta w Ostrowie Wlkp. pojawił się pieszy. Spowodowało to, że kierowca seata stracił panowanie nad autem i uderzył w BMW. Kierowcy czekali półtorej godziny na patrol drogówki, ponieważ patrol prewencji, który zabezpieczał miejsce zdarzenia, nie czuł się na siłach by wypisać papiery do tej prostej kolizji.

Na drodze krajowej nr 36 pomiędzy Ostrowem Wlkp. a Krotoszynem zderzyło się BMW oraz volkswagen. Wezwano strażaków do posprzątania pozostałości po kolizji.

Dziś na drogach regionu pomimo opadów śniegu było dużo bardziej bezpiecznie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wjechał w płot i poszedł do sklepu. Ukr. był pijany
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marek
1 rok temu

Złośliwe komentarze to domena Polaków,a nikt nie pomyślał że pieszy mógł wejść bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód a ten aby nie wjechać w niego wybrał mniejsze zło? Święte krowy na pasach to plaga,wina ustawy i brak mózgu.

19
0
Napisz co o tym sądziszx