Przedsiębiorca wypadł z drogi

Udostępnij
Tweet

Podczas porannej szklanki na drogach regionu doszło do kolejnego zdarzenia, w który brał udział przedsiębiorca.

Mężczyzna jadąc oplem zafirą na odcinku Przygodzice – Chynowa wypadł z drogi i uszkodził przód auta, prawy bok oraz tylną szybę.

Przedsiębiorca z Chynowy został odwieziony karetką do ostrowskiego szpitala.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bolo
1 rok temu

piękna zafira

Jacek
1 rok temu

Jakiś czas temu to byli „PRZEDSIĘBIORCY”. Nazywali się „JEDNORĘCY BANDYCI”. Może znacie tych „przedsiębiorców”?

gracz
odpowiada  Jacek
1 rok temu

mertki

sas
1 rok temu

Typowy polski jednoosobowy przedsiębiorca z zawierzoną działalnością któremu w zeszłym roku skończył się kombinowany mały zus. W PL ciężko jest być małym przedsiębiorcą, jak pracujesz sam tak jak się powinno, czyli po 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu to większość po zrobieniu opłat, (zus, us, ubezpieczenie) wychodzi niewiele więcej niż 5000zł. (dane za rok 2022). Wynika to ze zbyt wysokich opłat, zbyt niskich cen za usługę, które i tak są już zbyt wysokie dla klientów. I takie są realia. Ktoś powie „to niech idzie do male czy innego com40” i tu się z tym kimś zgodzę w 100%, tylko, że jest jedno ale… Kiedy ci wszyscy jednoosobowi pójdą do „fabryki” to po godzinie rekrutacji zabraknie etatów, a wspaniałomyślny Janusz fabrykant wpadnie na pomysł żeby pozbyć się większości etatowców i w to miejsce wpuścić „przedsiębiorców” na działalności. Janusz Fabrykant będzie miał spokój z płatnymi urlopami i innymi przywilejami które musi udostępnić pracownikowi na etacie a tym samym Ty Januszu Doradco przedsiębiorców stracisz płatne chorobowe, płatny urlop a jeśli nie będziesz chciał zostać przedsiębiorcą to nawet i środki do utrzymania rodziny. Nazwy firm są przypadkowe z racji ich wielkości i mnogości osób zatrudnionych mam wielu znajomych którzy tam pracują, dlatego są to jedyne duże firmy w okolicy których nazwy znam.

Medyk
odpowiada  sas
1 rok temu

Ty może na doradcę premiera idź on takich jak Ty potrzebuje Pana Doradę . Jak Co nie pasuje blokersie to do COM na etat zapie…, płakać to tacy Ja Ty potraficie ale do pracy nie bo za ciężko . Ale bzdury pisać to tak lenie śmierdzące . Żerować na 500+ , może jakaś zapomoga z MOPS i roczek patyk a zrobimy se jeszcze jednego kaczora to będzie jeszcze 500+ No i karta dużej rodziny No i talon wakacyjny i taki Janusz jedzie na wakacje do Zakopanygo i siedzi pod hotelem Belweder bo to teraz Pisowskie i tam spend tych nierobów jest . Żenada mógł bym tu
posac o tym elektoracie pisowskim i pisać . Ale biadolić to tak

sas
odpowiada  Medyk
1 rok temu

Ty Medyk normalny jesteś??? Jakie 500 plus, jaką zapomoga??? Chyba na inny komentarz odpowiadałaś. Doradca premiera?! Dobra myśl! Jak tylko będziemy takiego mieli to spróbuję.

Rafał B
odpowiada  sas
1 rok temu

A kto Ci każe pracować dla takich firm gdzie zarobisz tak małe pieniążki . Otwórz firmę zacznij pozyskiwać klientów , bądź solidy , wykonuj swoje usługi zgodnie z zaleceniem wykonawcy generalnego i zarabiaj . A tak jak MEDYK napisał nie biadol . Moja Firma też wykonuje usługi dla Generalnych wykonawców i mam zatrudnione firmy jednoosobowe i jakoś nie płaczą . Wykonują usługi zgodnie z zaleceniem i za to otrzymują wynagrodzenie a ktoś kto aby liczy zyski a nie wykonaną pracę ten biedzie narzekał . Więc ani ma tobą ani za innym ale myśl co piszesz . A Polska to dziwny kraj i tu się nie dorobisz bo więcej jest do brania jak do dawania . Pozdrawiam

sas
odpowiada  Rafał B
1 rok temu

Przeczytałeś czego dotyczy komentarz? To przeczytaj jeszcze raz… Ja nie biadole, ja stwierdzam fakty! Widzę ilu moich klientów zawiesili lub zamknęły działalność i widzę też ile zarabiają pomijając ile pracują. A bycie podwykonawcą to nic innego niż praca 58 godzin w tygodniu bez płatnego urlopu itp. o czym też napisałem. Taki niby przedsiębiorca który nie ma nic do gadania…

Krisssssss
1 rok temu

Przedsiębiorca wypadł z drogi i pociągnął za sobą auto

Emeryt 70
1 rok temu

Przedsiębiorca z Chynowy to jakiś murorz

Przedstaw się
odpowiada  Emeryt 70
1 rok temu

Albo karton gipsiorz.

Zdzichu
odpowiada  Emeryt 70
1 rok temu

Tak jakby murarz jakis nedzny

Przedstaw się
odpowiada  Zdzichu
1 rok temu

I murorz i karton gipsiorz to bardzo potrzebni ludzie! A że to jednoosobowe działalności zwykle to stąd właśnie humor. Wyciągnij kij z zadka:)

Tobek
1 rok temu

Nigdy więcej nie głosuję babę i PiS

Kondrad
1 rok temu

ale tną te lasy

Przedstaw się
odpowiada  Kondrad
1 rok temu

W jednych miejscach tną w innych sadzą tak już jest po to te drzewa rosną. Nie spieram się co do ogólnego bilansu ale może nie wygląda to tak źle.
Ps. Nie głosuję na PiS 🙂 jestem ich zaciekłym wrogiem z wielu powodów.

Pan
odpowiada  Przedstaw się
1 rok temu

Głosuj na Tuska

Przedstaw się
odpowiada  Pan
1 rok temu

Na tego kolegę złodziei z PiS? żartujesz pan chyba panie Pan?

Marco
odpowiada  Przedstaw się
1 rok temu

A 500+ pewnie bierzesz

Przedstaw się
odpowiada  Marco
1 rok temu

Nie. Ale gdybym miał dzieci w wieku odpowiednim oczywiście brałbym! Co nie znaczy że to jest mądry zasiłek. Ale brałbym ile wlezie. To nie ma nic do rzeczy.

niezgodny
1 rok temu

Wina pieszego! po co właził pod koła..

dfgj
1 rok temu

przedsiebiorca – zafirą ….

sebol
odpowiada  dfgj
1 rok temu

No tak każdy przedsiębiorca zaczyna od lexusa i to dla sekretarki a w teren zabiera astrona. Wróć do lekcji.

23
0
Napisz co o tym sądziszx