Był zakleszczony w cinquecento. Nie miał żadnych szans (mocne zdjęcia)

Przed godziną 7:00 służby zostały powiadomione o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 444 na odcinku Świeca – Czarnylas. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego i zastępy OSP.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono rozbite dwa auta. W jednym z nich znajdował się 72-letni mężczyzna. Chwilę wcześniej prowadzony przez niego samochód fiat cinquecento wjechał w tylny, lewy bok części załadunkowej. Według wstępnych ustaleń samochód dostawczy wpadł w poślizg na prostym odcinku drogi.

Jedną z pierwszych osób na miejscu był przejeżdżający strażak OSP z pobliskiej jednostki. Stwierdził, że mężczyzna jest nieprzytomny i nie daje oznak życia. Przyczyniła się do tego rozległość obrażeń.

Do wydobycia mężczyzny użyto sprzętu hydraulicznego. Medycy odstąpili od reanimacji.

Akcja służb, w tym oględziny policji zakończyły się koło południa.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowy sekretarz Urzędu Miejskiego
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ww
1 rok temu

Porażka w jakim stanie są dopuszczone do ruchu auta w Polsce… Ja trochę rozumiem koncepcje papierowych aut bo są tańsze ale cinquecento jest przykładem auta najwyżej do kościoła, lub do sklepu, w końcu każden jeden wypadek grozi rozwaleniem auta, lub jak w tym przypadku śmiercią.
Moje kondolencje dla rodziny, a dla posiadaczy tego auta radzę: Lepszy i bezpieczniejszy jest autobus. Przynajmniej w Autobusie masz większą szanse przeżyć taki wypadek

Użytkownik śliskiej drogi.
1 rok temu

Pociągnąć do odpowiedzialności służby co są odpowiedzialne za utrzymanie odpowiednich warunków na drodze. A nie branie pieniędzy za nic. Patałachy.

Jan
odpowiada  Użytkownik śliskiej drogi.
1 rok temu

Do odpowiedzialności pociągnąć kierowcę busa spowodował wypadek a nie winna osoba zginęła.Gdzie tu sprawiedliwość. Mam nadzieję że odpowie za to

Andrzej
1 rok temu

A kto wogóle wydaje decyzję o tym że należy posypać piaskiem lub solą drogi przy takich warunkach jak były dziś rano … Pewnie pogoda znowu zaskoczyła drogowców … ale jak drzewo do wycięcia to już są bo przecież węgiel drogi w tym sezonie.

Lechu. K
odpowiada  Andrzej
1 rok temu

I wożą do kierownika Rafała

alex
1 rok temu

Fiat zmasakrowany jak puszka..gdyby był to bezpieczniejszy samochód facet by żył

Tadek
1 rok temu

Kto to tym się tak rozdarł ?masakra jak chłop zginoł

Jdjdjdkkd
odpowiada  Tadek
1 rok temu

Zginął, ty pieprzony tępaku

Jdjdjdkkd
odpowiada  Tadek
1 rok temu

Co zrobił gamoniu? xD

Ostrowianin
odpowiada  Jdjdjdkkd
1 rok temu

To „xD” mówi samo za siebie. Gimbaza…

Cinquecento
1 rok temu

Naprawdę mocne zdjęcia

11
0
Napisz co o tym sądziszx