Pomiędzy nogami biegały szczury. Zaskakujące odkrycia

Udostępnij
Tweet

Od początku roku nowa ekipa prowadzi schronisko dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Zmiana nastąpiła w wyniku corocznego przetargu.

„Zmiany, zmiany… – a zamiany zaczynamy od PORZĄDKÓW

Poznajcie moją wspaniałą i niezwykle dzielną ekipę ! 😻

A dlaczego dzielną? Ponieważ mierzyliśmy się dziś z biegającymi nam między nogami szczurami 🫣 mnóstwem spróchniałego drewna, taczkami z przedziurawionymi oponami, tonami liści, mnóstwem szczurzych odchodów i trucheł(spokojnie, deratyzacja w planach) przeterminowanych leków, górami śmieci, i wszechogarniającym błotem…. – BA ! Chłopcy wyłożyli nam nawet wejście betonowymi płytami znalezionymi na placu – to się nazywa łączyć pożyteczne z pożytecznym 😍

Mimo OGROMNEGO zmęczenia jestem szczęśliwa i wdzięczna. Ludzi ze zdjęcia należy ozłocić !!!! Ich pomoc była bezcenna🙃Dlatego w imieniu całego zespołu, oraz przede wszystkim w imieniu ZWIERZAKÓW – DZIĘKUJEMY 💚💛🧡💜

Wszyscy pracowali w pocie czoła, kawę pili w biegu… nie usiedli ani na moment, dzięki czemu zrobiliśmy dziś kawał tytanicznej pracy – ale to nie koniec! Sprzątania jeszcze przed nami w brud 🐾🐾

DZIĘKUJE – jesteście wspaniali ❤️❤️❤️❤️❤️ Z taką ekipą czuję, że możemy wszystko… i ZROBIMY wszystko dla zwierząt 🐾🐾🐾

To dopiero początek ! – kolejna duża akcja za dwa tygodnie. Potrzebujemy silnych mężczyzn, kto ma ochotę dołączyć – zapraszamy 🙃

Ściskam – nowy kierownik 🐾” – poinformowano na profilu schroniska.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Festiwal rockowy w Ostrowie
Subskrybuj
Powiadom o
80 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
łowca
1 rok temu

Uwaga Rodzice,
Szczury w okolicach szkoły podstawowej nr 7, wychodzą poprzez kanalizację na ogrody.
Szczególnie pokaźne norkownice, które mają wyjścia na terenie boiska, na ogrodach w pobliżu ośrodka zdrowia. Hodowcy kur na ulicy Emilii Plater dokarmiają szczury, szacowana populacje to ok. 1500 na parcelach zacharzewskich. Otwieranie klap kanalizacyjnych i wrzucanie trutek nie wystarczy. Należy odciąc od pożywienia tj. stołówka w szkole podstawowej, kompostniki na ogrodach, niezamykanie pokryw od kubłów,….., kurnik….

zabcia
1 rok temu

moze wreszcie zwierzatka beda mialy lepsze zycie

Mikolaj
1 rok temu

Tak po prawdzie to wszyscy wiedzieli co tam się działo – jak był organizowany przetarg że wygrywał zawsze agbud i nie było innych ofert, że psy szły do adopcji bez sterylizacji, a ile tak naprawdę pieniądzy szło na zwierzęta? Wszyscy wiedzieli o tym jakie plecy ma była kierowniczka w urzędzie. Wszyscy o wszystkim wiedzieli ale tylko miłośnicy zwierząt i T. nie bali się o tym głośno mówić.

To jaBona
1 rok temu

Jaka była kontrola UM, to wiemy, podstawa był kryminogenny przetarg tyle lat. Pani Klimek bardzo uwierała obecność na trzech sesjach państwa T, bo co, wszyscy mieli milczeć i klaskać? Pani Klimek nie interesują sprawy zwierząt, bezdomnosc itd., nie ma na to czasu, bo fruwa na galach.
Drugi organ do kontroli schronu, to PIW. Nie zakwestionował nigdy zsyp kotów do schronu, mimo, że nie powinno tam być nawet jednego (1)kota. Powinien zarządca od UM miejsca i opieki dla tych zwierząt, nic piw n i e zrobił w tym kierunku, zawsze było w zgodzie z UM, kontrolę nie wykazywały nieprawidłowości, a zarząd schronu działał jak chciał. PIW przyczynił się do tego brudu. A sesje są po to, żeby poruszać razace sprawy w mieście, a nie klaskać sobie. Teraz są spory jak było, jak będzie. UM i PIW niech zaczną rzetelnie wykonywać swoje obowiązki, to zmieni wizerunek schronu, a biedne zwierzęta na tym skorzystają.

KasiaK
1 rok temu

A ja to nie mogę zapomnieć tych dwóch szczeniaków które kazała uśpić była kierownik 😭😭😭😭😭😭. Widzieliście ten film? Jakim trzeba być człowiekiem….

ofkorsnoł
1 rok temu

kierowniczki już nie ma, ale pracownicy zostali ci sami… czy są w stanie „ogarnąć ten syf” i to, co wcześniej im nie przeszkadzało? wątpię!

80
0
Napisz co o tym sądziszx