Mieszkańcy ostrzegają się przed tym autem, z którego fotografowane są domy

W początkowych dniach roku w powiecie krotoszyńskim, a także w gminie Odolanów zauważony był samochód, z którego pokładu fotografowane były domy.

Jedna z obserwacji miała miejsce 2 stycznia na ulicy Gorzupskiej w Krotoszynie. Krążył po niej granatowy samochód audi a3 na pleszewskich tablicach rejestracyjnych o znakach PPL W?83?

Dwie osoby robiły zdjęcia domów. Jedna z komentujących zauważyła, że najpewniej ten sam samochód kręcił się po Odolanowie.

Krotoszyńska policja została powiadomiona o incydencie. Pamiętajmy o zamykaniu samochodów, domów, garaży, ogrodzeń nie tylko na noc, ponieważ do kradzieży dochodzi również w ciągu dnia.

Zwracajmy uwagę również na domy sąsiadów, tzw. „straż sąsiedzka” może okazać się najlepszym i najskuteczniejszym zabezpieczeniem przed złodziejami, którzy są bardzo dobrze zorientowani, kiedy ich cel nie jest strzeżony.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Poważny wypadek z udziałem dostawcy jedzenia
Subskrybuj
Powiadom o

59 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
SUZUKI
1 rok temu

W necie jest artykuł ,że na mieszkańców wielkopolski padł blady strach ponieważ w wielu miejscowościach ludzie zaobserwowali podejrzanych jegomości w samochodach np. w Gnieźnie

xxx
odpowiada  SUZUKI
1 rok temu

Taka sama informacja jest tylko zmieniono na Sieroszewice? ktos se zarty robi czy naprawde

ELU
1 rok temu

Prawdopodobnie będą się budować i szukają natchnienia.

Komun
1 rok temu

Kaj milicja

59
0
Napisz co o tym sądziszx