Wielki pościg i rozbity radiowóz. Wiemy dlaczego uciekał

Udostępnij
Tweet

Sceny niczym z filmu akcji rozgrały się dzisiaj na drogach powiatu kaliskiego i Kalisza. Wszystko zaczęło się w Kokaninie, gdzie młody mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Po drodze uszkodził dwa samochody, następnie uderzył także w policyjny radiowóz. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany listem gończym!

Po godzinie 13:00 w Kokaninie w gminie Żelazków, 29-letni kierowca dostawczego Renault Master nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna zaczął uciekać, jechał przez Tłokinię, Borów i Opatówek. Podczas pościgu uszkodził dwa cywilne pojazdy – przekazuje portalowi faktykaliskie.info st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa KMP w Kaliszu

Następnie na ulicy Łódzkiej, na wysokości fabryki Winiary uderzył w policyjny radiowóz, po czym porzucił swoje auto i uciekał pieszo. 29-latek został zatrzymany przez policję w rejonie skrzyżowania ulic Sportowej i Łódzkiej. Okazało się również, że był poszukiwany listem gończym.

Dostawcze Renault było na poznańskich tablicach rejestracyjnych. Policja przekazuje jedynie, że mężczyzna to mieszkaniec Wielkopolski.

Na miejscu cały czas pracują funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu a także technik kryminalistyki.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AudiRS6
1 rok temu

W Kaliszu na komendzie wszyscy ujscani po pachy że taka akcja się rozegrała,aż dziw że go dali radę zatrzymac tym busem.

Alina
odpowiada  AudiRS6
1 rok temu

Bo widzisz-to nie jest gra komputerowa. Można samemu zginąć, lub co gorsza mogą ucierpieć niewinne osoby postronne-jak troszkę dorośniesz to może zrozumiesz.

niki
1 rok temu

A CO TO SIĘ POROBIŁO jaśnie wilmożny gówniarz NIE CHCIAŁ DO SANATORIUM?????!!!!!!!! ZA DARMO WIKT I OPIERUNEK, MOŻE TEŻ JAKAŚ DARMOWA DZIARA SIĘ TRAFI……….a łon NIE CHCE, PATRZCIE PAŃSTWO, CO ZA CZASY!!!!!!!!!!!

Szkoda gadać
1 rok temu

Do kamieniołomu z pajacem

Lol
1 rok temu

Ma jaja! Trochę szybsze autko i udało by się…

DRON
odpowiada  Lol
1 rok temu

Ty jaj nie masz

Karol3414
odpowiada  DRON
1 rok temu

raczej mózgu, a w sumie to może i tego i tego

7
0
Napisz co o tym sądziszx